Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 רכבי פולקסווגן שירוקו עם מנוע 160 כ"ס ב- 20K הנחה בתנאי לשחרור תוך שבוע

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שירוקו שקניתי איי שם ב-2010, לא בוכה.

הדגם הנ"ל באירופה כבר הוחלף למתיחת הפנים, צעד כזה היה צפוי, גם אם לא כמבצע סוף שנה.

(בוכה מי שיש לו סיאט.)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נ"ב

הבנתם את זה? מרוויחים עלינו 20 אלף שקל לרכב!

ואתה מניח שבמחיר מבצע הרכבים האלה נמכרים כעת ללא רווח?

אתה נאיבי.

להרוויח 20K שקלים על מוצר שמחירו נושק ל-200K שקלים בשוק חסר תחרות זה ממש לא רווח מוגזם.

ה"בעיה" היא שהרווח ככל הנראה ה-ר-ב-ה יותר גדול ממה שאתה חושב.

*חסר תחרות= יש רק דילר אחד של רכבי VAG ועם יותר מדי לקוחות שבויים סטייל לקוחות אפל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אנשים קושרים קשר בין גובה ההנחה שנתנו לבין רווח היבואן על כל מכונית...

אלו שני דברים שונים לגמרי, באופן תיוארתי בתנאים המתוארים יכולים למכור גם ללא רווח.

נניח, סתם זורק מספר, רווח יבואן על כל מכונית כזאת הוא 25.000.

עכשיו נתנו הנחה של 20.000, נשאר רווח של 5000.

אם לא ימכרו עם הנחה של 20.000 תוך זמן שנותר, יתנן הנחה של 25.000.

כלומר בלי רווח.

אחרת יצטרכו לשלם מסים ולמכור כיד שניה בהנחה של 30.000.

גם צמצום הפסדים זה רווח, אז עדיף אולי למכור עכשיו ב"קוסט" מאשר בעוד חצי שנה למכור ב"קוסט" פחות 10.000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה לי שירוקו הייתי בוכה עכשו. ככה נחתך 20K .

אין קשר בין הדברים. זו לא הנחה סדירה, אלא כי הרכב משנה שעברה ועומדים לרשום לו יד.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירדתם לסוף דעתי בעניין הרווח, וחבל.

קודם כל, לפי דעתי יש לחוקק חוק שיחייב את היבואנים (מעצם היותם מונופול לסוג הדגם שמייבאים) לפרסם את הרווח שלהם לכל רכב. בצורה כזאת אנחנו נחליט איזה רכב מיני לקנות גם לפי גובה האלמנט.

מעבר לזה, יש את מחאת שר התחבורה, אליו יצאה שיירה לא מזמן. לפני שעושים מחאה לשר התחבורה שבכלל לא אשם (אלא שר האוצר), אולי כדאי שנבדוק קודם את היבואנים.

מילא הרווח, גם השירות אצל כל היבואנים על הפנים. על הפנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירדנו לסוף דעתך כי אין לך לא סוף ולא תחילת דעת בשרשור הזה. איך הגעת מרכב מיני שאתה רוצה לקנות לחיוב פרסום רווח, והכל באמצעות רכב ספורטיבי?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אצל כל היבואנים, במיוחד לא בחלק מהמוסכים (מניסיוני לפחות).

STIO, לפרסם רווחים? אתה לא חושב שאתה קצת מגזים? בוא תפרסם לנו גם את הרווחים שלך אולי?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לפי דעתי יש לחוקק חוק שיחייב את היבואנים (מעצם היותם מונופול לסוג הדגם שמייבאים) לפרסם את הרווח שלהם לכל רכב. בצורה כזאת אנחנו נחליט איזה רכב מיני לקנות גם לפי גובה האלמנט.

אתה רציני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה משנה כמה מרוויחים עלינו.

משנה המחיר ביחס ליכולת.

נניח ועכשיו יבואן מקביל קיבל מתנה 10 פרארי / למבורגיני חדשות, ומוכר לנו אותם ב-100 אלף שקל.

הוא מרוויח עלינו נקי 100 אלף שקל, זה גורם לעסקה הזאת לא להיות שווה כי הוא הרוויח 100 אלף?

נכון, המחירים בארץ גבוהים בצורה מגוכחת ביחס למשכורות הממוצעות וביחס לשאר העולם, אבל תפסיקו להסתכל על הכיס של אחרים.

המחיר גבוהה לכם? אל תקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שזה "ידליק" פה הרבה.

לפרסם רווח? ודאי. החברות הגדולות מפרסמות במילא רווחים מצטברים בסוף תקופה. מאוד יהיה מעניין לראות כמה דופקים אותנו פר רכב - יחד עם זאת ברור לי שזה לא יקרה לעולם. ש להרוויח, ויש "להרוויח".

רמי לוי מרוויח קצת פחות על הפירות והירקות ועדיין מוכר בלי סוף - מן הראוי שמגה ושופרסל ילמדו ממנו.

ואני לא קונה שום רכב מיני - הכל תיאורתי.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מדליק אף אחד אבל זו פשוט "הצעת חוק" די מגוכחת ומאוד לא ריאלית.

יש הבדל עצום בין פרסום רווחיות שנתית לפרסום רווחיות פר מוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירדתם לסוף דעתי בעניין הרווח, וחבל.

מעבר לזה, יש את מחאת שר התחבורה, אליו יצאה שיירה לא מזמן. לפני שעושים מחאה לשר התחבורה שבכלל לא אשם (אלא שר האוצר), אולי כדאי שנבדוק קודם את היבואנים.

מילא הרווח, גם השירות אצל כל היבואנים על הפנים. על הפנים!

אתה רציני בתגובה שלך?! לחייב עסק מסחרי לפרסם את מתח הרווחים שלו?! אתה חי באיזה קולחוז סיבירי בתקופת ברית המועצות הקומוניסטית?! לא מתאים לך, אל תקנה. אין מונופול ביבוא רכב, יש יבוא מקביל, יש עשרות יבואנים ומאות דגמים שאתה יכול לבחור מביניהם ואף אחד לא מכריח אותך לקנות דווקא מיבואן כזה או אחר ולא דגם ספציפי. מישהו עושה הנחה נקודתית כדי לממש מלאי ואתה נכנס לו לכיס ולחישובים כאילו חייבים לך משהו. גם כשאתה רוצה לקנות דירה אתה רוצה שהקבלן יגיד לך כמה הוא מרוויח עליך? אף אחד לא עובד לשם שמים, אלה עסקים מסחריים שזכותם להרוויח כמה שבא להם וזכותך כצרכן להחליט אם זה מתאים לך או לא. אני יכול להגיד לך שבדיוק ככה קניתי רכב לאמא שלי עם הנחה בסדר גודל דומה מכלמוביל ולא עניין אותי כמה הרוויחו עלי אלא שמצאתי מכונית שהתאימה לצרכים במחיר מאוד נוח. זה גרם לי להקדים את ההחלפה של המכונית שלה בחצי שנה. מי שיודע לנצל מבצעים מרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה נסגר עם אנשים.

מה זה משנה כמה היבואן חזיר?

זאת חברה, לא עמותה. היבואן קונה רכבים ומוכר אותם במחיר שנראה לו כמשתלם, בדיוק כמו שאפל "מייצרת"* אייפונים ומוכרת אותם (וזה סוד...) ברווח.

למה שמישהו יפרסם כמה הוא מרוויח על הרכב? חוץ מזה, מעניין אותך רווח גולמי או נקי? למה שזה ישנה איזה רכב אתה קונה?

אני מסכים שיבואנים הם קצת חזירים אבל הם לא כ-א-ל-ה חזירים שאני לא אקנה מהם רכב בגלל כמות הרווח שלהם.

*(אני יודע שהיא לא זאת שמייצרת אבל לצורך הדוגמא)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני בתגובה שלך?! לחייב עסק מסחרי לפרסם את מתח הרווחים שלו?! אתה חי באיזה קולחוז סיבירי בתקופת ברית המועצות הקומוניסטית?! לא מתאים לך, אל תקנה. אין מונופול ביבוא רכב, יש יבוא מקביל, יש עשרות יבואנים ומאות דגמים שאתה יכול לבחור מביניהם ואף אחד לא מכריח אותך לקנות דווקא מיבואן כזה או אחר ולא דגם ספציפי. מישהו עושה הנחה נקודתית כדי לממש מלאי ואתה נכנס לו לכיס ולחישובים כאילו חייבים לך משהו. גם כשאתה רוצה לקנות דירה אתה רוצה שהקבלן יגיד לך כמה הוא מרוויח עליך? אף אחד לא עובד לשם שמים, אלה עסקים מסחריים שזכותם להרוויח כמה שבא להם וזכותך כצרכן להחליט אם זה מתאים לך או לא. אני יכול להגיד לך שבדיוק ככה קניתי רכב לאמא שלי עם הנחה בסדר גודל דומה מכלמוביל ולא עניין אותי כמה הרוויחו עלי אלא שמצאתי מכונית שהתאימה לצרכים במחיר מאוד נוח. זה גרם לי להקדים את ההחלפה של המכונית שלה בחצי שנה. מי שיודע לנצל מבצעים מרוויח.

הו שלום לך, מר נציג צ׳מפיון.

לטעון שבישראל יש שוק רכב חופשי זה הזוי. לא סתם ״כוכבות הליסינג״ נמכרות כולן באותו טווח מחירים.

בנוסף, יבוא מקביל - הודות לפקידות היעילה בישראל - הוא לא יותר מפארסה הלועגת לאזרח.

יודעים מה? אני בעד לחייב כל יבואן לפרסם בדיוק בכמה הוא מוכר כל רכב לחברות הליסינג, כדי שנדע בכמה אנו נאלצים לסבסד את ההנחות.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...