Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קניית רכב ללא ABS באמת כ"כ משמעותית?

ITSMYFATE
שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

ביום יום הנהיגה לא שונה. כשהגלגלים ננעלים איך לך יכולת שליטה על ההיגוי, תבין מזה מה שאתה רוצה. כנהג אתה חייב להיות מרוכז בכביש ולשמור מרחק בדיוק כמו ברכב עם ABS.

בעניין הסיכון, אתה קונה רכב בלי ABS, כלומר מכונית ישנה בת 18 לפחות. הבטיחות של מכוניות כאלה לא בשמיים. תוסיף על זה שאם יש כריות אויר הן כנראה לא יפתחו בתאונה.

כל הדברים האלה הם סיכונים שאתה צריך להחליט אם מתאים לך לקחת אותם, בדומה להחלטה של רכיבה על אופנוע. זה הרבה יותר מסוכן מרכב אבל יש לזה יתרונות מסויימים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית בת 18 ? סלוריידר, יש אפילו יונדאי גטס פשע ללא ABS ועם כרית אוויר אחת וזה מאמצע שנות ה2000.

לא הייתי קונה רכב כזה בחיים. אפשרות שליטה בהיגוי ומניעת נעילת הגלגלים, זה כל כך חשוב שלא צריך לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צודק, שכחתי את זה. אבל זה רק ברמת גימור הכי נמוכה GLF ובכל השאר יש ABS.

למה לקנות יונדאי גטס בכלל? חסר דברים טובים יותר עם ABS וכריות אויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , לקנות רכב בלי ABS זה סיכון.

מומלץ לשנות את הנהיגה כך ששומרים על מרווח ביטחון גדול יותר , לכל הפחות בעת נהיגה בגשם.

אני לא יודע כמה תוכל לחסוך ברכישת רכב ללא מערכת ABS , אני רכשתי מכונית זולה מאוד עם מערכת כזו (פולו שנת 98).

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, שכחתי את זה. אבל זה רק ברמת גימור הכי נמוכה GLF ובכל השאר יש ABS.

למה לקנות יונדאי גטס בכלל? חסר דברים טובים יותר עם ABS וכריות אויר?

כי היא זולה ונוחה לסטודנטית כמוני. היא גם אמינה ויחסית לא זוללת דלק. לא לכולם יש 40 אלף לשים על מכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני סטודנט ואין לי 40 אלף לשים על מכונית ואני נוסע ברכב בלי ABS...

אבל אם יש לך תקציב ליונדאי גטס, כנראה שאת יכולה להרשות לעצמך דברים אחרים, למשל דיהטסו סיריון.

ד"א, גטס זה לא רכב ממש חסכוני. במיוחד מנוע 1350.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא הייתי קונה רכב בלי ESP (בקרת יציבות), לרכב כזה יש כמובן גם ABS.

אך אם השיקול הוא בין שני כלי רכב ישנים, שלאחד יש ABS ולשני לא, הייתי נותן ל ABS משקל אך לא כגורם מכריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סטודנט ואין לי 40 אלף לשים על מכונית ואני נוסע ברכב בלי ABS...

אבל אם יש לך תקציב ליונדאי גטס, כנראה שאת יכולה להרשות לעצמך דברים אחרים, למשל דיהטסו סיריון.

ד"א, גטס זה לא רכב ממש חסכוני. במיוחד מנוע 1350.

אבל דייהטסו סיריון יש לי רק ל2001 2002...עדיף רכב 2006 שפחות זמן על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם נכון. בכל זאת אם את סגורה על יונדאי גטס עדיף להתאמץ ולחפש את הגרסאות עם הABS כי זה לא שאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נכון. בכל זאת אם את סגורה על יונדאי גטס עדיף להתאמץ ולחפש את הגרסאות עם הABS כי זה לא שאין.

3 חודשים מחפשת פעם ב יש GLS ביד 2 עם מעל 200 אלף קילומטראז שרוצים 30 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שעד לפני 15 שנה לא ידעו בכלל מזה ABS ואנשים נהגו במשך עשרות שנים.

לפני שאין ABS צריך לדעת לבלום חזק ורגע לפני הנעילה לשחרר ולבלום שוב (מהלך מהיר מאד).

ברכב הנוכחי שיש לי, ישנו ABS במשך 4 שנים נכנס פעמיים לפעולה בגלל קצת שמן על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם GLI זה עם ABS.

GLI לא ראיתי בכלל

לא לשכוח שעד לפני 15 שנה לא ידעו בכלל מזה ABS ואנשים נהגו במשך עשרות שנים.

לפני שאין ABS צריך לדעת לבלום חזק ורגע לפני הנעילה לשחרר ולבלום שוב (מהלך מהיר מאד).

ברכב הנוכחי שיש לי, ישנו ABS במשך 4 שנים נכנס פעמיים לפעולה בגלל קצת שמן על הכביש.

אז כל עוד נוהגים בזהירות ולא מתפרעים אמור להיות בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך? היום גם בתקציבים נמוכים אפשר למצוא רכבים עם ABS.

אגב, לדעתי יותר חשוב מ ABS זה קורס נהיגה מתקדמת שזה מומלץ לכל נהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...