Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה קצרה על אופל קורסה OPC

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 2895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני מפשט את מה שאתה אומר:

1. יש לך בלון, קרי סכום כסף 'קפוא' עליו אתה לא משלם במשך 36 חודשים (גם לא ריבית? הצמדה?)

2. בתום התקופה, סיימת את התשלומים בתנאים הטובים, וכעת אתה צריך לבחור האם למכור את הרכב (בין אם לבד או בטרייד) ובעצם להחזיר את הבלון במכה, או לקחת הלוואה לשם החזרת הבלון - אך בתנאים פחות טובים.

עד כאן - הבנתי?

אם כן, מה שאני לא מבין זה את הסיום: "

מה שיוצא שאתה משלם יותר מכפול ממה ששילמת עד כה"

גם אם התנאים שלך פחות טובים, לשלם כפול מ50% הסכום + הריבית עליו (או לחלופין: החזר חודשי כפול אם זו היתה כוונתך), נשמע לי כמו תנאים דרקוניים. לכן משהו בכל המידע הזה doesn't make sense...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לרוב סכום הבלון גדול מהסכום שמוחזר מדי חודש (לאור מקדמה או הסדר הפריסה), והוא משולם גם כן ב-36 תשלומים, מה שגורם לכל תשלום להיות גבוה משמעותית מההחזר בתקופת העסקה עצמה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריו - תחשוב על זה ככה, לקחת 100 הלוואה כוללת. 50 סגרת ל3 שנים ו-50 אתה משלם בפריסה ל60 תשלומים. כעבור 3 שנים אתה עדיין משלם את ה60 תשלומים שלך שמתוכם נותרו 24, ומתווסף לך עוד 50 אלף שעליך לשלם עם ריבית מסוימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמירו, ישבתי שהפריסה היא ל3 שנים קרי 36 תשלומים.

בעצם ההחזר החודשי גדל תודות להכרח לסגור את הבלון, אתה מעדיף "לדחות" את זה (כאשר אפשר אח"כ לדחות שוב ושוב). הבנתי.

נדמה לי שמבחינה מתמטית / כלכלית זה לא "לא משתלם", אלא פחות מתאים להעדפות שלך (מסיבות הגיוניות לחלוטין).

תודה על ההסבר!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...