Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בסדר, הרכב שלי לא חף מסווירלים ואפילו רחוק מכך. :-D

הוא מעולם לא עבר פוליש בארבע השנים שהוא אצלי (לא שהוא לא צריך, אף פעם לא הצלחתי למצוא יום שאשאיר אותו למשך יום+ אצל דיטיילר).

אתה חי חיים בריאים, הרבה יותר מכל דיטיילר. תאמין לי :-P

אלון, אתה מגיע למפגש?

עריכה : גוגל דוקס אומר שאתה שם עם נרגילה, מלך.

הנסיכה שלי נקייה מבחינת פוליש, ואתמול הצטיידה בצמיגים חדשים ושטיפה. אז אני מוכן.

נתראה :wink:

עריכה אחרונה על ידי AlonBar

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במפגש יהיו ניירות מתאימים, תביא מה שתמצא

(דרך אגב אני חושב שבאוטו סטור יש נייר 3000)

איך יהיה במפגש? אני מביא את זה למפגש, אם במקרה יש לך ניירות 2500-3000 ותוכל להביא אותם למפגש זה מאוד יעזור לי, אני אקנה אותם מימך.

להזמין מאוטו סטור ניירות מיים עם משלוח לא ניראה לי ממש משתלם, אני מהצפון ואצתרך לשלם רק משלוח 40 שקל, גם המפגש עוד יומיים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי את עצמי לרשימת מגיעים (מגיע עם שתיה וחד"פ)

מורזליקה וגוסט - גנבתי את הפלאפונים שלכם למקרה שלא נתמצא :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עשיתי מה שיכולתי כדי להגיע למפגש. דחיתי, הזזתי ואילתרתי. אבל צץ משהו ממש קטן, והספק שלי לגבי ההגעה רק הולך וגדל.

פשוט פתאום יצא שאנחנו עוברים דירה אה כן, ועסק. וביום שבת הזה צריך להתחיל להעמיס לקרטונים.

אז תודה לכם שהתעקשתם על השבת הזו ! תהנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היו המון שבתות שטופות שמש

ב. ה״תודה לכם שהתעקשתם..״ היה בצחוק. אני לא באמת בא בטענות למישהו.

למרות סעיף א׳. (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...