Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני\סופר מיני חדשה לזוג מבוגר

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוויפט היא בהחלט האופציה שתענה על מרבית הקריטריונים, פרט אולי למראה פנים הרכב.

רכב אחר שעוד לא הוזכר כאן הוא ההונדה ג׳אז - חסכונית, בטיחותית, אמינה ושמירת ערך מרשימה. בנוסף, היא מאוד מרווחת וגדולה משמעותית מהסוויפט. גם פנים הרכב (בעיקר בגרסה הבכירה) נאה מאוד יחסית.

לגבי הקיה ריו: לדעתי הרכב נופל מהשתיים שהוזכרו מעל ויאכזב אותם - אם בכל זאת נוטים לקראתה, מומלץ לקחת את הרכב בגרסת הפנים הבהירה - הדבר משדרג אותו מאוד מבחינת ה״שיהיה יפה מבפנים״ (אבל מגיע רק בצבעים חיצוניים כהים).

הסוויפט יותר חלשה וצפופה מהריו ועם תא מטען קטן ולא עולה עליה גם מבחינת איכות ואבזור, הג'אז דלת אבזור פחות בטיחותית ונמכרת במחיר לא שפוי.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שבוע טוב,

ישנו עוד רכב מיני נחמד וזהו הפורד פיאסטה החדשה.מבחינת התקציב עומד בסטנדרט.נסיעה של

10 KM בשנה לא באמת משנה הרבה.

מבחינת בטיחות הרכב הנ"ל עולה על שאר המתחרים שהוזכרו.

מבחינת אחזקה,הביטוח שלו יותר זול מכולם (הרכב לא גניב).טיפולים זולים יחסית.

עיצוב פנימי מהודר כולל בלוטוס מקורי,מחשב דרך ותצוגה צבעונית.

הייתי שמח להזמין אתכם להתרשם אצלנו באולם התצוגה "יבואן מקביל" פורד בהרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשים לעובדה שהג׳אז, שהיא אכן מכונית מצוינת, נמצאת בסוף ימיה ודגם חדש צפוי להופיע בארץ במהלך שנת 2014.

יש בזה משהו,

אם יש מצב להמתין, אז גם הניסן נוט החדשה (צפויה להגיע ברבעון הראשון של 2014) מסתמנת כבחירה טובה.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו,

אם יש מצב להמתין, אז גם הניסן נוט החדשה (צפויה להגיע ברבעון הראשון של 2014) מסתמנת כבחירה טובה.

הנוט החדשה קיבלה רק 4 כוכבים במבחני הריסוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

ישנו עוד רכב מיני נחמד וזהו הפורד פיאסטה החדשה.מבחינת התקציב עומד בסטנדרט.נסיעה של

10 KM בשנה לא באמת משנה הרבה.

מבחינת בטיחות הרכב הנ"ל עולה על שאר המתחרים שהוזכרו.

מבחינת אחזקה,הביטוח שלו יותר זול מכולם (הרכב לא גניב).טיפולים זולים יחסית.

עיצוב פנימי מהודר כולל בלוטוס מקורי,מחשב דרך ותצוגה צבעונית.

הייתי שמח להזמין אתכם להתרשם אצלנו באולם התצוגה "יבואן מקביל" פורד בהרצליה.

בנסועה של 10KKM בשנה אולי לא יהיה הפרש של 10000 שח בדלק אבל 2000 ש"ח כן, לכן הנושא כן חשוב.

לצערי הרב, הפיאסטה מגיעה עם גיר רובוטי בלבד וכפי שצויין בהודעת הפתיחה זה לא בא בחשבון.

לגבי לחכות לשנה הבאה זה בהחלט יכול לבוא בחשבון כי כפי שציינתי למעלה אין לחץ למכור את הרכב הנוכחי הוא משרת את הורי נאמנה. אולי אפילו עדיף לחכות ל2014 ולראות אם הדגם החדש של מאזדה 2 שבוודאי יהיה מצוייד במנועים החדשים מתכוון להגיע.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה של 10KKM בשנה אולי לא יהיה הפרש של 10000 שח בדלק אבל 2000 ש"ח כן, לכן הנושא כן חשוב.

לצערי הרב, הפיאסטה מגיעה עם גיר רובוטי בלבד וכפי שצויין בהודעת הפתיחה זה לא בא בחשבון.

לגבי לחכות לשנה הבאה זה בהחלט יכול לבוא בחשבון כי כפי שציינתי למעלה אין לחץ למכור את הרכב הנוכחי הוא משרת את הורי נאמנה. אולי אפילו עדיף לחכות ל2014 ולראות אם הדגם החדש של מאזדה 2 שבוודאי יהיה מצוייד במנועים החדשים מתכוון להגיע.

גם הקליאו רובוטית בדיוק אותו דבר כמו הפיאסטה גיר כפול מצמד.

מאזדה 2 תגיע לארץ בסביבות יולי 2014 כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערב, לאחר שסירבתי לשרותיה של איילון מוטורס קיבלתי הודעה פרטית

נציג איילון מוטורס היקר, נראה שאתה מקפיד לפרסם את שרותיך ומוצריך באופן אגרסיבי למדי וחבל כי זה לא עושה רושם טוב.

ניגש לתוכן ההודעה: לאחר התנסות קצרה עם הגיר ה"סוג של רובוטי והלא מורגש" שלכם בפורד פוקוס (ברכב צמוד של עובד של דלק מוטורס, כך שהרכב מטופל לעילא ולעילא) בתור נוסעת, איני מעוניינת לנסות את הגיר הנהדר של הפיאסטה. לגבי חישוב הוצאות הדלק, ההפרש יהיה 80 ש"ח בחודש כנראה בין הרכב הנוכחי לרכב שאתה מציע, אני מחפשת רכב שיתן פער יותר משמעותי.

כאשר הוזכרה המאזדה 2, דובר על הדגם החדש שצפוי להגיע אחרי האחיות הגדולות שלה ה6 וה3. קריאה סלקטיבית אינה מחמיאה.

אך בהחלט אשמח לדעת איך הגעת לחישוב שהאחזקה גם של הדגם הנוכחי הינה "כפולה" משל הפיאסטה?

הייתי מציעה לך לעשות מעט שיעורי בית לגבי הדגמים שאתה מפרסם לפני שאתה מציע את זה לי, כי הפיאסטה שייכת לקטגוריית הסופר מיני ולא המיני.

בכל אופן, אם נגיע למצב של קניית פורד זה כנראה לא יהיה מכם.

zivk, אחרי שעברתי על המבחנים של הקליאו היום גם היא ירדה מהפרק בין היתר בגלל הגיר.

לגבי הגעתה של ה-2 ביולי הקרוב, המידע מבוסס על משהו מסויים שפספסתי? אשמח לראות פרטים.

תודה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי הולך על הטויוטה ספייס ורסו בגלל:

1) היא רכב מאוד נוח לכניסה ויציאה, וככל שההורים יתבגרו זה יהיה יותר משמעותי.

2) רכב חסכוני מאוד.

3) אמינות גבוהה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המאזדה זה מה שהיבואן אומר ופורסם בכל מיני אתרים בעיקרון מדובר על המחצית השניה של 2014.

למרות שגם על ה3 דובר שתגיע באוגוסט ורק בערך לפני חודש תכלס התחילו לעלות על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הפיקנטו, הוא יהיה הרבה יותר נוח עם הנכדים מאחורה וזה חשוב גם אם הם לא נוסעים כל יום, מניסיון. (הם רק נהיים גדולים יותר והאוטו לא...) לגבי הריו שמעתי דברים טובים, אף פעם לא נהגתי בו בעצמי. מה ההורים לא אהבו במאזדה? אני אשמח לדעת כי כבר הרבה זמן אשתי מתעניינת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הפיקנטו, הוא יהיה הרבה יותר נוח עם הנכדים מאחורה וזה חשוב גם אם הם לא נוסעים כל יום, מניסיון. (הם רק נהיים גדולים יותר והאוטו לא...) לגבי הריו שמעתי דברים טובים, אף פעם לא נהגתי בו בעצמי. מה ההורים לא אהבו במאזדה? אני אשמח לדעת כי כבר הרבה זמן אשתי מתעניינת

מול מי אתה משווה את הפיקנטו? כי מבחינת מרווח פנימי היא בכל זאת שייכת לקטגוריית המיני וקטנה מהספייס ורסו שכרגע עומדת על הפרק.

באיזו מאזדה אישתך מעתניינת?

כרגע בבעלות אבי מאזדה לאנטיס שנת 2000 שנקנתה חדשה מהחברה קצת אחרי שעלינו לארץ. הם מאוד מרוצים ממנה מכל הבחינות, אבל עכשיו אין להם צורך ברכב בסדר גודל כזה, כי הם נוסעים רק שניהם ופעם בכמה חודשים יש נסיעה עם הנכדים.

הם שוקלים להחליף למשהו יותר קטן, חיסכוני וחדש.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושבת שכדאי לבדוק גם את נושא רכישת רכב יד 1 0 ק"מ. כיוון שההנחה היום תהיה משמעותית יותר מירידת הערך בעוד כ10 שנים. השאלה אם תנאי האחריות זהים לתנאים שמקבלים ברכישה מסוכנות יבואן.

לדעתי זה אחלה רעיון מכמה סיבות:

א. ההנחות על הרכבים בקטגוריית הסופר-מיני האוטומטיות הן גבוהות מאוד, ומגיעות לפעמים ליותר מ-20% הנחה על המחירון.

ב. נשמע שההורים שלך אוהבים להחזיק את הרכבים שלהם במשל שנים רבות, כך שהבעיה של יד-2 מליסינג כמעט לא משחקת תפקיד.

לגבי נושא האחריות - זה משתנה מרכב לרכב. בחלק מהמקרים האחריות שמקבלים על הרכבים האלה היא אכן קצרה יותר מאשר אם הייתם רוכשים אותו מהחברה, אבל אני באופן אישי חושב שזה בטל בשישים לעומת החיסכון המשמעותי במכיר הקנייה. את הקיה ריו שעלתה כאן קודם, למשל, אפשר לקנות 0 ק"מ ב-20K פחות מהמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מקפיצה את השרשור כי הנושא חזר לשולחן אחרי הקפאת תהליכים.

בדצמבר 2013 אבי ביצע מספר נסיעות מבחן.

פנדה-מאוד אהב את הרכב אבל לא מעוניין בגיר ידני

פיאסטה-התרשם לטובה מהחבילה הכוללת. אבל חוסר החיסכון בדלק והגיר הרובוטי השנוי במחלוקת פוסלים את הרכב.

סוויפט-התרשם לטובה מהרכב בסה"כ אבל להבנתי מדובר בדגם די ישן ומיושן כבר. ככה שהוא נשאר עם סימן שאלה.

ג'אז- ההורים אהבו את הרכב, אבל נכון להיום פוסלים בעקבות המחיר הגבוה ועלות טיפולים גבוהה.

יאריס- אבא שלי היה מאוד "מורעל" על הרכב, אבל ההתלהבות ירדה אחרי נסיעת המבחן. חזר עם רשמים פושרים-. נוחות נסיעה, שדה ראיה וכנראה שהיו עוד, אבל אני כבר לא ממש זוכרת.

מיקרה וספייס סטאר-נפסלו אחרי נסיעות המבחן. לא נוחות, רועשות, לא איכותיות וכו'.

ספייס ורסו-מחודש דצמבר סוכנות טויוטה בירושלים לא חזרו אליו לגבי נסיעת המבחן שהוא ביקש.

נכון להיום, עקב חוסר רצון לחכות למאזדה 2 החדשה, הספייס ורסו עומדת על הפרק. היום הוא צריך להגיע שוב לסוכנות טויוטה ע"מ לקבל הצעת מחיר ולקבוע נסיעת מבחן.

אז למה בעצם אני מקפיצה את השרשור? כדי לשאול אותכם אם יש עוד כיוונים שלא נבדקו או לחילופין לשאול אם אתם מכירים מבצעים משתלמים לרכישת רכב עם 0 ק"מ.

מזכירה שהדרישה היא לסופר מיני ולא לרכבי מיני, אמינות, חיסכון בדלק (נסועה בירושלים והסביבה), איבזור נדיב, שמירת ערך לא תזיק (למרות שהתיכנון הוא להישאר עם הרכב הרבה שנים).

שוב תודה לכל המגיבים והעוזרים!

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פיאסטה. אין מה לחשוש מהגיר הרובוטי, הרכב נוח, זריז ומפנק. אני נהנה מכל רגע. וצריכת הדלק לא כ"כ נוראית. אצלי אוכל 1:12 כשרוב הנסיעות בתוך העיר. בעוד כמה שנים גם ככה רוב הרכבים החדשים יתבססו על גיר רובוטי. בנוסף שווה לבדוק גם את הקליאו החדשה, למרות שהיא יקרה קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באלבר הונדה ג'אז היבריד חדשות עם 0 ק"מ.

בנוסף הרכב הוצע במבצע לאחרונה, כדאי לבדוק בסוכנות.

לדעתי היא אפשרות ראויה בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...