Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 2010 - תקלות על תקלות (התקבל אישור יבואן להחלפת דשבורד ללא חיוב)

eyalpa
שימו לב! השרשור הזה בן 2917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או שנפלת על מוסך חרא או שהרכב לימון, אבל גם לי קשה להאמין שהמנוע שלך מתפורר, גם מים רגילים לא אמורים להביא את הרכב למצב כזה, הדבר היחיד בחלל המנוע שיכול ליגרום לכזה נזק הוא אכן מחומזה של מצבר.

יש לי מנוע דומה- 1.4L בגרנדה, הרכב מעל 6 והמנוע ניראה כמו חדש- אז נא ליבדוק לעומק העניין מה הסיבה + להוסיף תמונות לדיון.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי רכב שנכנס לבדיקה ולא אומרים שיש נזילה ו/או קורוזיה.

מה שאני אומר ללקוחות זה שאני לא נבהל מזה שאומרים שיש שמן או מים בתא המנוע.

אם יגידו לי שיש קולה באיזור המנוע זאת סיבה לדאגה.

תעלה בבקשה את טופס הבדיקה, לי זה נשמע החרטוט הרגיל.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מאוד מעניין אותי לראות במה מדובר. הייתה לי פיאט פונטו עם המנוע המדובר בדיוק (60 כ"ס 1.2) ואחרי 7 שנים ו-170 אלף ק"מ התקלה היחידה הייתה אטם מכסה שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופס בדיקה זה טוב ויפה, אבל איפה במנוע הבוחן בדיוק זיהה רקבון? את זה שאלת אותו? אני רוצה לראות את הרקבון הזה בעיניים.

העסק הזה מריח לי קצת מופרך. לא יכול להיות שיש בשרשור הזה כמה אנשים שיש או היה להם מנוע כזה בק"מ גבוה יותר שעבד כמו שעון ופתאום רק אצלך הבוחן מצא כשל כה מהותי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש קומבינה בין הקונה למכון הבדיקה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא כיסוי תחת.

"קורוזיה וסימני נזילה בחיבוורים" אכן מופיע בהרבה בדיקות וסעיף זה הוא אולי באמת "כיסי תחת".

אבל רקבון בבלוק מנוע וסימני נזילה בין ראש לבלוק לא כותבים סתם, אוי שום סיבה שזה יופיעה ברכב בן 3 שנים, שבכל שאר הסעיפים יצא תקין לחלוטין.

כל אחד היה נמנע מרכישת רכב די חדש עם סעיף כזה בבדיקה, וזה דורש בדיקה מעמיקה יותר.

עדיין לא הבנתי מה הראו לבעל הרכב ומה הייתה התשובה המדוייקת של המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסת"ח או לא, קומבינה או לא, מופרך ככל שזה נשמע "רקבון כללי בבלוק המנוע" זה דבר שאמורים לראות בעין.

נשמח אם תעלה תמונה של המנוע הרקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לקונה אין שום קשר למכון בדיקה (הוא שאל אותי לאן ללכת וחיפשנו ביחד בדפי זהב)

ב. המכון בדיקה נראה אמין , וגם הראה לי את הדברים ואמר לי לטפל בזה כמה שיותר מהר.

ג. הוא הראה לי את הדברים והראה לי את הרקבון

אין לי אפשרות להראות את זה, בשביל לראות את הבלוק מנוע יש להרים את האוטו .......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של המנוע,ואז נסנן את התגובות של "לא הגיוני,קומבינה במכון בדיקה ,רשלנות כיסוי תחת" וכו..

ואז נוכל להתקדם בהאם המוסך התנהג בצורה רשלנית\פניה ליצרן או רשלנות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של המנוע,ואז נסנן את התגובות של "לא הגיוני,קומבינה במכון בדיקה ,רשלנות כיסוי תחת" וכו..

...

להעלות תמונות רלוונטיות? מה לא ברור? שים לב מה הוא כתב:

....

אין לי אפשרות להראות את זה, בשביל לראות את הבלוק מנוע יש להרים את האוטו .......

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה - אז שיחזור למכון הבדיקה ויבקש מהבוחן להראות לו את מה שהוא כתב בדו"ח. אני מת לראות איך נראה בלוק שעבר טרנספורמציה לקורנפלקס.

בעניין כרית האויר: כאן תוכל למצוא מקרה של אדם אחר שפתח שרשור עם בעיה זהה. לדעתי יש סיכוי שמדובר כאן בכשל סדרתי, מה גם שברכב בן 3 דשבורד אינו אמור להתבקע בצורה כזאת. גם אם הרכב יצא מאחריות, לענ"ד יש מקום לדרוש מהיבואן לקחת אחריות כוללת לתיקון המפגע הזה.

כל זאת תחת ההנחה שאתה כמובן דובר אמת ולא השתמשת בחומר כלשהו שגרם לבלאי מוגבר/לא סביר לפלסטיק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

אני, הייתי סקפטי בהתחלה אבל לאור הרשום בטופס הבדיקה.

אני מסכים איתך לחלוטין, שמדובר בכשל של היבואן בטיפול בך.

ומשום מה יש כאן אנשים שחושבים שסמל"ת זה ל"ו צדיקים.

אני ממליץ לך, לשלוח מכתב (ורצוי מעו"ד)בצירוף טופס הבדיקה למחלקת השרות.

ולטעון ובצדק, שרכב בק"מ/שנתון כזה שטופל אצלם לא אמור להגיע למצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...