Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 2010 - תקלות על תקלות (התקבל אישור יבואן להחלפת דשבורד ללא חיוב)

eyalpa
שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואי תהרגו אותי אם זאת לא ההודעה הכי מזוייפת שראיתי בחיים שלי...זה שזה יוזר חדש - נורא לא מפתיע.

מי שזה לא יהיה - הרגת אותי מצחוק :)

דווקא עומדת מאחרי זה בחורה אמיתית , אומנם חדשה כמו שאני בפורום אבל אמיתית .

ד"א חבל שמור לא פירסמה את המחיר שהיא שילמה עבור ההחלפות (במקרה הזה פיאט נתנו מחיר נורמטיבי עבור החלפת מספר חלקים פלסטיים + דשבורד , מחיר שאגב נמוך ממה שהציעו לי בפחות מחצי)

שמח שפיאט הגיעו איתה להסכם די מהר, מי יודע, אולי יום אחד אני עוד יאמין שממני ואילך רמת השירות שלהם עלתה/ האטימות והזמן ירדה.

לפחות לקוחה אחת הם לא איבדו.

ד"א שדיברתי עם מור גיליתי שהרכב שלה עלה לכביש +- כמו שלי , ככה שזה יכול להמצא כפאק בסדרה מסויימת של הייצור.

ובנוסף אני כבר לא בעלים של פיאט מעל לחודש , החלפתי לפולו יאנג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואי תהרגו אותי אם זאת לא ההודעה הכי מזוייפת שראיתי בחיים שלי...זה שזה יוזר חדש - נורא לא מפתיע.

מי שזה לא יהיה - הרגת אותי מצחוק :)

זה יפה הבטחון הזה שלך במה שאינך יכול לדעת, מה עוד ששלושת הפוסטים שפירסמה הגברת כאן מצביעים על שרשרת ארועים הגיונית לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

מעבר לכל מה שנטחן עד זרא,

אני בעל פיאט אונו מודל 93 יד ראשונה ,180000 ק"מ.אוטו פרימיטיבי ולא סקסי כמו הפיאט 500.

ואתם כבר מנחשים שהנסיון שלי הוא אחר.

לא הדשבורד בפיאט אונו לא מתנפח (למרות שנכתב על ידי מישהו...) והרכב הזה הוא פשוט ואמין ונפלא .

אבל- צריך לשים במנוע כל השנים רק PARAFLU מהול מבית החרושת (תשאלו למה. כי במים בארץ יש כלור ואם אתה מערבב פרפלו מרוכז הכלור גורם לקורוזיה) , ואת הדשבורד אני מורח כל 3 חודשים בחומר להגנה.וכן הלאה.

מנוע הפייר 1000 נפלא , והחלפים זולים (היום החלפתי בולמים אחוריים ותושבות , שעה עבודה ).

ולא , זה לא מחוסר ברירה , ויש גם רכב קוריאני חדש , והוא מסובך עם עשרות חיישנים , ומחשבים , ואני מקוה שיחזיק חצי מהאונו..

מסקנה.

הכל תלוי בבעל הרכב. אם תזכור לטפל ברכב בצורה אחראית,גם בדש בורד, לשים מגן שמש ולשים חומר מגן פלסטיק , כל רכב יחזיק מעמד, גם פיאט אונו , ואם תזלזל, תקבל.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק PARAFLU מהול מבית החרושת (תשאלו למה. כי במים בארץ יש כלור ואם אתה מערבב פרפלו מרוכז הכלור גורם לקורוזיה)

יש לך סימוכין לזה? אצלי שמתי מי ברז (עם פילטר) מהול בפרפלו האדום, כי אמרו שמים מזוקקים גם לא טוב.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אין ספק שהשם של אייל עשה פלאות בנוגע למחיר. וצריך להודות באמת, הגיעו איתי להסכם מעולה ואני מרוצה מהשירות והמענה שניתן לי (גם אם הייתי צריכה לעשות קצת שרירים). סה״כ , לדעתי לפחות, הם לקחו אחריות על הפגם הזה.

לבחור עם הפיאט אונו- זכית, לי היו 2, הראשונה תענוג והשנייה סיוט מתמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סימוכין לזה? אצלי שמתי מי ברז (עם פילטר) מהול בפרפלו האדום, כי אמרו שמים מזוקקים גם לא טוב.

עכשיו גם התחלתי לימצוא:

. It is also imperative to avoid using city tap water in any ethylene glycol antifreeze mixture since many city water supplies are treated with chlorine, which is a known corrosive.

אבל מה לעשות- ברוב המוסכים משתמשים במי ברז מסוננים. לא מספיק שלא מוכנים לישמוע על שמני מותגים מהעולם כעת אם נתחיל לידרוש מי קירור מוהלים מהמיפעל ללא הכלור הם ביכלל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני בתור פותח השירשור וה"מלחמה" (לפי דברי אנשים ) כבר לא מאמין לאן זה הגיע.

אני יותר משמח שאת מאושרת מהשירות שלך בפיאט, שמח שהשם שלי הכניס את העניין ואולי חסך לך מעל כמה חודשים של תיזוזים.

בכל מקרה, באמת שהנושא כבר נהיה חלקו בדיחה מבחינת אנשים פה.

ומבחינת אחרים הוא השג מצויין, אני בטוח שבקיץ השנה יתפוצצו עוד כמה דשבורדים והפוסט יעזור לעוד כמה אנשים.

אני רוצה להדגיש - אין לי שום שנאה לחברת פיאט / סמל"ת או הגרומים שאיתם דיברתי בחברה.

סה"כ בתור לקוח רציתי לקבל שירות הוגן ומוצר תקין לאורך תקופה סבירה.

אני מאמין שאחרי אולי שינו כמה דברים במערכת של פיאט, וטיב השירות אולי עלה.

בכל מקרה כולנו הסקנו לקחים, ודברים שניתנים לשיפור המצב.

אני מאמין שהמוסכים המורשים של פיאט יקבלו יותר בדיקה ע"י אנשי מקצועיים מטעם החברה, ובנוסף לסקר שמבוצע על ידי החברה יבצוע גם שינויים נוספים שירימו את השירות, איכות החומרים המיובאים ואמינות של הרכבים.

בכל מקרה, האנשים של פיאט בוודאות קראו את הפוסט הזה ועוקבים אחריו ומבינים את ההשלכה על המותג אותו הם מייבאים אם הם לא יסיקו את הלקחים האלה.

שיהיה שבוע נעים

אייל פנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

חברים יקרים ,

פתחתי את האינבוקס , וכמובן שיש המון פניות בנושא דשבורדים של פיאט.

אני אסכם את כל הנושא, הכל הוחלף ללא עלות.

במידה ויש בעיות יש המון גורמים שכבר מכירים את הנושא , בני ברק, איתן לב ארי, וכו׳.

מי שצריך עזרה מוזמן לפנות אלי בפייסבוק

eyal pano

או בפלאפון 0523822272

בהצלחה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
חברים יקרים ,

פתחתי את האינבוקס , וכמובן שיש המון פניות בנושא דשבורדים של פיאט.

אני אסכם את כל הנושא, הכל הוחלף ללא עלות.

במידה ויש בעיות יש המון גורמים שכבר מכירים את הנושא , בני ברק, איתן לב ארי, וכו׳.

מי שצריך עזרה מוזמן לפנות אלי בפייסבוק

eyal pano

או בפלאפון 0523822272

בהצלחה לכולם!

שלום לכולם, מקפיץ את הנושא המצער הנ"ל אך מסתבר שפיאט לא הפנימו לקח, גם אצלי הדאשבורד נסדק במיקום של כרית האויר (לצד הנוסע) והם לא מוכנים לקחת אחריות מלאה על התיקון (רכב משנת 2009, לא באחריות).

רמת השירות שלהם לדעתי ירודה, הם אפילו לא טרחו לחזור אליי אלא העבירו "הצעה" להשתתף חלקית בתיקון דרך המוסך שבו טיפלתי, ולא פנו אליי ישירות. כל ההתנהלות לטעמי מפוקפקת כיוון שהם לא פנו אליי ישירות אלא העבירו הצעה בע"פ דרך מתווך.

ברשותי 2 מכוניות פיאט 500, בתמימותי חשבתי שיעריכו לקוחות "קבועים" אבל מה שרק נשאר לי הוא לחכות שהתקלה תחזור גם בפיאט 500 החדשה.

רציתי לדעת איך אתם ממליצים להתנהל מולם, האם יש תביעה ייצוגית בנושא?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את אותו הדבר עם פונטו איבו 2010. מוזמן לקרוא את הסיפור שלי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=543278

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
היה לי את אותו הדבר עם פונטו איבו 2010. מוזמן לקרוא את הסיפור שלי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=543278

help me!!!!

יש לי פיאט 500 שנת 2010..

ולצערי, גם אצלי הופיע הסדק המדובר.

מישהו יכול לעזור לי בנושא? משיטוט בפורומים הבנתי שיש דרך לטפל בזה מבלי לשלם את העלות המלאה לתיקון (דבר שכמובן לא מתקבל על הדעת)

התחלתי בשיחה לפיאט שאמרו לפנות פיזית למרכז שירות..

עזרה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...