Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 2010 - תקלות על תקלות (התקבל אישור יבואן להחלפת דשבורד ללא חיוב)

eyalpa
שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבלי לחוות דעה מי בסדר פה ומי לא (ואכן יש לי דעה נחרצת) ישנה נקודה אחת בהתנהלות סמל"ת שלא מובנית לי לכאורה.

בהצעה המקורית של היבואן הוצע לאייל לקבל ללא תשלום את החלק החדש להחלפה - הדשבורד ולשלם רק על העבודה.

לפי השיחה המוקלטת בין הלקוח למנהל שירות הלקוחות של היבואן , היות והרכב מעבר לאחריות והיצרן לא הוציא ריקול על חשבונו לתקלה מעין זו , הרי עלות החלק שסמל"ת הסכימו לממן ולספוג הינה לא על חשבון פיאט אלא על חשבונן היבואן כשירות ורצון טוב ללקוח.

עלות החלק גבוהה לעין שיעור לעומת עלות עבודת ההחלפה במוסך. צוין ע"י נציג סמל"ת שעלות דשבורד חדש 11,000 ש"ח . בזה סמל"ת היו נדיבים ,אך התעקשו בתחילה על כך שהלקוח ישא בעלות העבודה.

גם אם סמל"ת מרוויחים 100% רווח על החלפים הרי עלות הנזק שיספגו 5,500 ש"ח והיא גבוהה מאוד למול עלות העבודה. למה התעקשו על חיוב בשעות העבודה שבעצם לא עולות להם כמעט מאומה ? כמה זמן עולה להחליף דשבורד ? לכל היותר 3-4 שעות. המכונאי מקבל שכר גלובלי בכל אופן כך שהעלות האמיתית של עבודת ההחלפה זניחה ליבואן, אם בכלל קיימת.

מדוע התעקש היבואן לא להחליף לגמרי על חשבונו ? האם לא עדיך להיות חכם ולא צודק ?

השערה - הייתכן שעלות החלק כן מומנה על ידי היצרן מראש או תזוכה בדיעבד ? אחרת לא ברורה לי ההתעקשות על החיוב על העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבלי לחוות דעה מי בסדר פה ומי לא (ואכן יש לי דעה נחרצת) ישנה נקודה אחת בהתנהלות סמל"ת שלא מובנית לי לכאורה.

בהצעה המקורית של היבואן הוצע לאייל לקבל ללא תשלום את החלק החדש להחלפה - הדשבורד ולשלם רק על העבודה.

לפי השיחה המוקלטת בין הלקוח למנהל שירות הלקוחות של היבואן , היות והרכב מעבר לאחריות והיצרן לא הוציא ריקול על חשבונו לתקלה מעין זו , הרי עלות החלק שסמל"ת הסכימו לממן ולספוג הינה לא על חשבון פיאט אלא על חשבונן היבואן כשירות ורצון טוב ללקוח.

עלות החלק גבוהה לעין שיעור לעומת עלות עבודת ההחלפה במוסך. צוין ע"י נציג סמל"ת שעלות דשבורד חדש 11,000 ש"ח . בזה סמל"ת היו נדיבים ,אך התעקשו בתחילה על כך שהלקוח ישא בעלות העבודה.

גם אם סמל"ת מרוויחים 100% רווח על החלפים הרי עלות הנזק שיספגו 5,500 ש"ח והיא גבוהה מאוד למול עלות העבודה. למה התעקשו על חיוב בשעות העבודה שבעצם לא עולות להם כמעט מאומה ? כמה זמן עולה להחליף דשבורד ? לכל היותר 3-4 שעות. המכונאי מקבל שכר גלובלי בכל אופן כך שהעלות האמיתית של עבודת ההחלפה זניחה ליבואן, אם בכלל קיימת.

מדוע התעקש היבואן לא להחליף לגמרי על חשבונו ? האם לא עדיך להיות חכם ולא צודק ?

השערה - הייתכן שעלות החלק כן מומנה על ידי היצרן מראש או תזוכה בדיעבד ? אחרת לא ברורה לי ההתעקשות על החיוב על העבודה.

להזכירך, מוסכים מורשים יבואן, הם מוסכים פרטיים לכל דבר.

מישהו צריך לשלם עבודה.

מקווה שמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכך מסכים איתך,

חברת סמל"ת,

איכזבתם.

אף על פי שכל הכבוד לכם על היכולת להיות סמרטוטים, ולתת כל דבר לכל המבקש והעושה רעש(הישראלי היפה).

שמח שאתם אוהבים להתקופף.

פשוט בושה.

אייל, שמח בשבילך שהצלחת על אף העניין שלא מגיע לך. לקבל מה שאתה רוצה.(פשוט ככה, מה שאתה רוצה).

עצוב.

אגב אייל,

מעניין אותי משהו, באיזה מוסך אתה הולך לבצע את העבודה?

סגרתי עם המוסך בצ'ק פוסט (מוסך ראשי) , שהמון המליצו לי עליו.

אני בטוח - לעכו לא יכנס גם אם ישלמו לי .

ופיאט לדעתי לא אכזבו - הם הבינו שאם הכתבה מגיעה ל ynet והם בלי הסכם פשרה יכול מאוד להיות שיתאגדו קבוצה ויתבעו אותם יחד.

מה שבטוח יגזול מהם הרבה יותר כסף, זמן והפסדים על מכירות בגלל שם רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתי האחרונה בשרשור הזה.

אתה, "לקוח מן הגיהנום" לא בגלל תלונתך אשר יש בה הרבה מן הצדק.

אתה, "לקוח מן הגיהנום" בגלל דרך ניהול המאבק.

הזלזול בנותן השרות שעומד מולך, זלזול שהגיע לשיא בהקלטת שיחה פרטית והעלאתה ליוטיוב.

אני מתערב, גם שלא היית מספיק הוגן להודיע לצד השני שהוא מוקלט.

אתה, מוציא שם רע ללקוח הישראלי באשר הוא.

ד"א אם אינני טועה, את רוב העלות (11K מחיר החלק) הם נתנו לך מלכתחילה

וכל המאבק המגעיל הזה היה, על שכר העבודה (מאות בודדות של ש"ח).

אם היה מדובר ב 150-100 שקלים .... לא הייתי מתווכח ...

מדובר ב 1300 + שקלים .

וד"א , שאלתי בפירוש את איתן , אני יכול לקחת את החלק ולהתקין באופן עצמאי במוסך שאני יבחר?

הוא אמר לי לא!

ולא אני לא חייב להגיד לצד השני שהוא מוקלט - חברות גדולות כקטנות עושות את זה בשביל כיסוי תחת , כמו שהוא לא אומר לי שאני מוקלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרתי עם המוסך בצ'ק פוסט (מוסך ראשי) , שהמון המליצו לי עליו.

אני בטוח - לעכו לא יכנס גם אם ישלמו לי .

ופיאט לדעתי לא אכזבו - הם הבינו שאם הכתבה מגיעה ל ynet והם בלי הסכם פשרה יכול מאוד להיות שיתאגדו קבוצה ויתבעו אותם יחד.

מה שבטוח יגזול מהם הרבה יותר כסף, זמן והפסדים על מכירות בגלל שם רע.

גם ככה יצרת פה תקדים ולכן הם הולכים לממן הרבה מאוד החלפות דשים

seat leon 1.8 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבחברות הגדולות מודיעים לך מראש שאתה מוקלט. אם אני סמל״ת ורק בגלל היחס הדוחה וכפוי הטובה שלך, הייתי מתנה את החלפת הדשבוד במוסך המרכזי בלבד וככה גורר אותך מהצפון, למרכז ומבזבז לך זמן וכסף. במקום להגיד תודה, אתה יורק להם בפרצוף. אם היה לך קייס, היית מגיש תביעה מזמן. אתה מאלה שחיים בתפיסה שיש אחריות לכל החיים ולא יודע להעריך רצון טוב של יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהם יבטלו את ההצעה שלהם ויקחו אותך לבית משפט חצוף שכמוך.

אני מקווה באמת שתגלה לנו מי אתה באמת ומה הקשר שלך לפיאט.

לפחות תהיה כנה.

אני לא ירד ברמה ויפרסם מי אתה ומה אתה עושה (כי בחיפוש קצר באינטרנט ופייסבוק אפשר להבין את הקשר שלך לחברה) .

שיהיה יום טוב

להתראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו מצאתי זמן להקשיב לשיחה המוקלטת.

הוורדים לאיתן מסמל"ת הקוצים לפות"ש.

כמי שבמסגרת עבודתו נותן שירות - אני חושב שהשיחה הזאת רק מעידה אלף שאיתן הוא איש שירות מהמדרגה הראשונה, ואילו פות"ש הוא לקוח ישראלי טיפוסי שמגיע לו הכל בלי תנאי.

האמת - השיחה הזאת עושה לי חשק לקנות דלתא או גולייטה - כי יש ממי לקבל שירות :) (בתקווה שלא נצטרך)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן הוא באמת שירותי לעילא ולעילא.

אייל - אם מצאת בגוגלף למה אתה טוען שמישהו מסתיר משהו? בהכירי את הנפשות, מה בדיוק הבעיה שלך?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amiger לא הסתיר ולא מסתיר את הקשר שלו לסמל"ת.

רק הערב מצאתי זמן להקשיב לשיחה המוקלטת, ואני חושב שהיא עושה שירות מצויין לסמל"ת ושירות גרוע לך.

אני - שאין לי שום קשר לסמל"ת חושב בדיוק כמוהו.

ומי יודע אולי בקרוב ארכוש דלתא או גולייטה - יש לי הרושם שיש על מי לסמוך...:lol:

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן הוא באמת שירותי לעילא ולעילא.

אייל - אם מצאת בגוגלף למה אתה טוען שמישהו מסתיר משהו? בהכירי את הנפשות, מה בדיוק הבעיה שלך?

חס וחלילה לא אמרתי עליך, אבל אני שמח שאתה מעלה את זה .

זה מראה כמה פיאט משקיעה זמן וכסף לנסות להוציא את עצמה מהבוץ.

למנהלי הפורום,

אתם יכולים לסגור את השירשור - אין מה להרחיב כאן יותר חוץ מתגובות של אנשי פיאט שמגולמים ב 100 יוזרים שונים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהלי הפורום,

אתם יכולים לסגור את השירשור - אין מה להרחיב כאן יותר חוץ מתגובות של אנשי פיאט שמגולמים ב 100 יוזרים שונים :-)

תראו תראו איזה שמוק (סליחה על הביטוי אבל זה פשוט מתבקש).

כאשר היית צריך את עזרת הפורום כבמה להפעלת לחץ על היבואן לקבלת מבוקשך, אז הכל היה סבבה.

עכשיו, כאשר אנשים רואים בפומבי את פרצופך האמיתי ולא אוהבים אותו, ולאחר שקיבלת את מבוקשך, פתאום אפשר לסגור את השרשור כי הוא לא מועיל לך יותר?

חצוף!!

אני מאוד מקווה שאיתן ואנשי סמלת רואים את השרשור הזה (אם לא אני מחר אשלח להם מייל) ואת התנהלותך המכוערת וכפויית הטובה (אשר מסתבר שהיא גם כלפי הפורום, אותו פורום שעד עכשיו נהנת ממנו).

אני אישית אמליץ להם לבטל את ההטבה אשר קיבלת.

פשוט בושה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהלי הפורום,

זוהי הוצאת דיבה (שכן אני בין הכותבים בשרשור זה, ואני מגיב מטעם עצמי בלבד) עפ"י חוק אני זכאי לתבוע ממך 50000 ₪ ללא הוכחת נזק. אז אולי בעצם הבעיה נפתרה כי במקום כסף תיתן לי את הרכב ונהרוג שתי צפרים במכה אחת :)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאמרת עלי, התייחסתי ל-amiger. שכר הוא לא מקבל מסמל"ת, אתה יכול להיות רגוע בהקשר זה.

התגובות שלך, כלפי סמל"ת ויתר המשתמשים פה, לא עושות לך שרות טוב. בניגוד למה שכולם חושבים כאן, אף אחד לא היה חייב לך דבר וחצי דבר. סמל"ת של היום היא לא סמל"ת של פעם - הפאק הפעוט שלך בדאש הוא כאין וכאפס לעומת מה שאכלו בעלי JTS-ים ראשונים, לקבלת פרופורציות. זה שפיאט מנסה להוציא עצמה מהבוץ זה לזכותם, לא לגנותם, למקרה שלא הבנת. מה שאתה עשית הוא לקבל, בניג'וס, את מה שרצית - וגם לאחר מכן להמשיך להכפיש. לא מתנהגים כך.

אני לא הייתי ממליץ לסמל"ת לפעול כנגדך משפטית (כמו שרבים פה ממליצים) ולו כי חרף הסיכויים הלא רעים זה עדיין מוב שיווקי לא טוב, אבל אם אתה רוצה להציל שמץ כבוד עצמי, תשלח לאיתן מכתב התנצלות.

לגבי השרשור - אני מאד מקווה שהוא לא ייסגר. האינטרנט הוא מדיה מעניינת ובכל מקרה לא תכנית כבקשתך. פתחת שרשור, הבאת את קורותיך ודעותיך לנחלת הכלל - תדע לשאת בתוצאות. הפורום פה לא חובב יבואנים גדול, עצם זה שהצלחת להביא עליך את התגובות האלה אומרת לא מעט.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...