Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 2010 - תקלות על תקלות (התקבל אישור יבואן להחלפת דשבורד ללא חיוב)

eyalpa
שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחריות כפי שכבר כתבו לפניי היא לא לכל החיים.

בשביל שלא יקפצו ויאשימו אותי שאני מסתתר מאחורי יוזרים שונים אומר כאן ועכשיו.אני לקוח מרוצה של סמלת.אני ומשפחתי רכשנו מהם כבר שלושה רכבים,והשתמשנו במוסכים שלהם עד היום לטיפולים שוטפים בחמישה רכבים שונים!

ציינתי כאן כבר בעבר מקרה שבו,במהלך שטיפת רכבי ושימוש בגרניק,נשבר המנגנון שעליו יושבת המראה בצד נהג,הרכב היה בתקופת האחריות,ניגשתי למוסך וללא כל ויכוח הוזמנה והותקנה מראה חדשה.

אחותי ביצעה החלפת קלאצ' בספייס 2001,לפני כשלוש שנים,לאחר כחצי שנה הקלאצ' הפך להיות קשה כתוצאה מנהיגה לא נכונה ברכב,ניגשתי עם הרכב למוסך המטפל,הקלאצ' פורק בנוכחותי,הראו לי את הנזק בקלאצ' והסבירו לי מדוע קרה,והחליפו בעלות עבודה בלבד!!ללא עלות הקלאצ'(אין לעולם אחריות על קלאצ' גם לא ברכב חדש ומדובר בספייס2001).

במסגרת עבודתי הפרטית אני רוכש מידי כמה שניםמרכבי חלוקה קלים,לפני כשנה וחצי רכשנו מרצדס ספרינטר מכלמוביל,הפגוש הקדמי דהה לחלוטין,החברה מסרבת להחליף(רכב באחריות!!),ומוכנה רק לצבוע,זו בדיוק הסיבה שהמסחרית הקלה הבאה תהייה איווקו מבית סמלת שגם עולה פחות עשרות אלפי שקלים.

לסיכום אומר,רכשתי עד היום לא מעט רכבים,בתור רכבים פרטיים או רכבי עבודה,ללא ספק סמלת ממוקמת מבחינתי עד היום לפחות,בראש הרשימה מבחינת תודעת השרות.

אני אשמח אם תפנה אותי למוסך טוב בצפון (היותר קרוב אלי)

אני עד היום חשבתי שכל מוסכים המורשים צריכים לעבור אותם הסמכות והקפדות בשביל להיות מורשים.

בנוסף העירו את עיני פה בפורום שמוסכים האלה אינם עובדים תחת היבואן אלא מורשים מטעמו בלבד.

מה שגרם לי לחשוב עוד פעם או פעמיים לאיזה מוסך אני ילך , ואיפה אני יטפל - כי הרמות טיפול שונות .

בסה"כ אנחנו בני אדם , אנחנו לומדים מטעויות שלנו ושל אחרים.

אחת המסקנות שלי מכל הפורום הזה - לפעמים עדיף לנסוע רחוק בשביל לטפל ברכב מאשר קרוב ולהרוס את הרכב.

גם שזה מוסך "מורשה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר בתחילת השירשור הארוך הזה (הודעה מס. 59 ), הבהרתי את עמדתי ולפיה דשבורד שפיתח סדק או קרע לאחר שלוש שנים, עשוי מחומרים שאינם מתאימים או שהורכב מלכתחילה באופן לא נכון וככזה צריך להיות מוחלף ע"י היצרן ועל חשבונו, ללא קשר לאחריות הפורמלית. אני מעריך שאם סמל"ת היתה נוקטת בגישה דומה כבר בתחילת הסאגה הזו, הרי שהיתה מקבלת לא פחות שבחים, אולי אף יותר, היתה זוכה גם למחיאות כפיים מהפותח, שהיום לא רוצה לראות יותר פיאט, היתה חוסכת לו ולעצמה גם זמן יקר, גם התנגחות מיותרת, גם העלאת הנושא של בעיות גימור ואיכות לתודעה של רבים. בקיצור מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי כ 3 שנים פיאט 500 (...) התגלו תקלות לא נספרות באינסוף דברים שונים, והיום - סף השבירה (...) איפה שהכרית אוויר פשוט נפתח הדש בורד (...) והטרמוסטט ובית תרמוסטט שהתפוצץ (...) תוצאות הבדיקה - מנוע - לא תקין . נזילות בין הראש מנוע לבלוק. ובלוק מנוע אכול מלא חלודה ומתפורר. קורוזיה ונזילות בכל מיני מקומות נוספים.

לסיכום בתור בעלים של הרכב, או שאני נפלתי על רכב חרא .(מה שלא הגיוני)

או שהמוסך חרא .

או שפיאט 500 דגם חרא.

רגע אחד. בהודעה הזאת הראשונה המצוטטת מעלה של פותח השרשור, כותב הנ"ל שאו הרכב חרא, אולי המוסך חרא, או שכל הדגם הזה הוא חרא. הוא טוען שהתגלו "תקלות לא נספרות באינסוף דברים שונים", שהבלוק מנוע אכול, מלא חלודה ומתפורר ועוד ועוד... ואז אני רואה את המודעה המדהימה שהעלה פות"ש ביד 2, לפיה הרכב הזה ממש הוא "מדהים וחסכוני". (הציטוט מתוך ההודעה. שימו לב למס' רישוי הרכב במכתב של סמל"ת לעומת מס' הרישוי של הרכב בתמונה).

אז יצאתי מבולבל. מדובר ב"חרא אוטו", "חרא דגם" או ברכב "מדהים וחסכוני"? :shock::?

1_1_1_183112_20130907180936.jpg

1_1_3_183112_20130907180938.jpg

לוח עריכה01.jpg

לוח עריכה02.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STIO - יש לנו טלפתיה יותר טובה מלזוג שנשוי 40 שנה ניראה לי :shock: , ע-כ-ש-י-ו באתי להעלות את הלינק למודעה שלו ביד 2, מוריד בפנייך את הכובע :wink:

וכן תהיתי בדיוק מה שאתה רשמת, אבל לא רק - אני מצטער למסור לך אייל, אתה פשוט מתגלה יותר ויותר כ"לא אמין" (בעדינות) וכבנאדם לא "סימפטי" (בעדינות מוגזמת).

ומה עם איזה אזכור כולשהו לקרע/שבר בדשבורד? לגרום לבנאדם לנסוע עד אלייך ואז שהוא יראה את זה? אתה היית שמח להגיע לראות רכב שנאמר לך שהוא מדהים ומצויין ואז לראות את הדשבורד ככה?

זה אפילו לא נזק מכני שאתה יכול לא לדעת/לטעון שאתה לא יודע, זה ויזואלי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם הייתם כותבים אם הייתם מנסים למכור רכב דפוק?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציין קרע ויזואלי, והאמת שגם ציינתי בעבר.

אתה יכול חפור בהיסטוריית הודעות שלי ולראות רכב שפרסמתי פה, מאזדה לאנטיס, רשמתי את כול הפרטים כולל הלא טובים.

זה פשוט לא לעניין לגרום לבנאדם לבוא עד אלייך ואז לתת לו לראות את זה, זה אפילו לא משהו מכני שאתה יכול לטעון שאתה לא יודע או שאתה באמת לא יודע, זה ממש ויזואלי, רואים את זה מיד בכניסה לרכב.

אני הייתי מציין שישנו נזק לדשבורד, מעלה צילום, ומפחית במחיר פשוט, אישית לא הייתי קונה מבנאדם שהסתיר ממני פרט כזה וגרם לי לנסיעה מיותרת, מראש המכירה מבוטלת.

עריכה - חסכתי לך: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=471755

ציינתי שם החלפת כנף שבוצעה למרות שבאמת לא היה ניתן לראות ולדעת, אפילו בבדיקה לא ציינו את זה.

ציינתי את היד הגבוהה שהייתה למרות שיכולתי לרשום יד X ואז כשקונה היה מגיע אז להגיד "אופס", שזה בדיוק כמו להביא בנאדם ואז להגיד לו - "אופס שכחתי לציין קרע בדשבורד".

ציינתי את כול הטיפולים/תקלות שהיו אצלי.

עריכה 2- חבל שאין לי לינק למודעה של הפיאט שפרסמתי בזמנו (לא בפורום), ציינתי שם שיש בעיה בראש מנוע, ולכן המחיר הוא X במקום Y, ונשבע שעם הראש מנוע הלא תקין הרכב נמכר בסוף, ויחסית במהירות לרכב עם בעיה בראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב האחרון שמכרתי גם כן כתבתי במודעה רכב בובה,וזאת על מנת לקבל שיחות.

כאשר הגיעו השיחות שפכתי את מלוא המידע על הרכב עד לשריטה האחרונה,לדעתי זה עדיף מאשר לכתוב כל פרט ופרט,בצורה שכזאת אפשר גם להיתקע עם הרכב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אחד. בהודעה הזאת הראשונה המצוטטת מעלה של פותח השרשור, כותב הנ"ל שאו הרכב חרא, אולי המוסך חרא, או שכל הדגם הזה הוא חרא. הוא טוען שהתגלו "תקלות לא נספרות באינסוף דברים שונים", שהבלוק מנוע אכול, מלא חלודה ומתפורר ועוד ועוד... ואז אני רואה את המודעה המדהימה שהעלה פות"ש ביד 2, לפיה הרכב הזה ממש הוא "מדהים וחסכוני". (הציטוט מתוך ההודעה. שימו לב למס' רישוי הרכב במכתב של סמל"ת לעומת מס' הרישוי של הרכב בתמונה).

אז יצאתי מבולבל. מדובר ב"חרא אוטו", "חרא דגם" או ברכב "מדהים וחסכוני"? :shock::?

STIO - יש לנו טלפתיה יותר טובה מלזוג שנשוי 40 שנה ניראה לי :shock: , ע-כ-ש-י-ו באתי להעלות את הלינק למודעה שלו ביד 2, מוריד בפנייך את הכובע :wink:

וכן תהיתי בדיוק מה שאתה רשמת, אבל לא רק - אני מצטער למסור לך אייל, אתה פשוט מתגלה יותר ויותר כ"לא אמין" (בעדינות) וכבנאדם לא "סימפטי" (בעדינות מוגזמת).

ומה עם איזה אזכור כולשהו לקרע/שבר בדשבורד? לגרום לבנאדם לנסוע עד אלייך ואז שהוא יראה את זה? אתה היית שמח להגיע לראות רכב שנאמר לך שהוא מדהים ומצויין ואז לראות את הדשבורד ככה?

זה אפילו לא נזק מכני שאתה יכול לא לדעת/לטעון שאתה לא יודע, זה ויזואלי לחלוטין.

תזהרו, בעודכם כותבים שורות אלו פותח השרשור מחפש אודותיכם בגוגל.

מייד תגלו שהפכתם לסוכנים סמויים של סמל"ת שחברו עם לפחות 100 מהמגיבים בשרשור זה כדי לחבל בנסיונותיו הכנים של פותח השרשור המסכן להחלץ ממלתעות היבואן האכזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני כן מנסה למכור את הרכב , ואפילו מתחת למחיר "מחירון".

כשאנשים שמתקשרים אני מציג את הדברים.

הכתוב במודעה נרשם בכדי למשוך שיחות מצטער ש "מחכה לתיקון קרע בדשבורד , או טיפלתי במוסך מורשה אבל בבדיקה נמצא שהמנוע לא תקין"

אתה קורא לי בן אדם לא אמין יש לי את שם הבחור שרצה לקנות ממני את הרכב(מופיע על מזמין הבדיקה) , אני מוכן לשלוח לך את הטלפון שלו בפרטי .

תשאל אותו מה היה במוסך שבדק את הרכב.

האם סגרנו על מחיר לפני, והאם הייתי הוגן כאשר הבודק הציג את הדברים.

ומי שילם על הבדיקה ( עשינו חצי חצי שאני הצעתי ).

לגבי הדשבורד אין צורך לציין - מכיוון שזה כרגע בשלבי טיפול - החלק הוזמן למוסך , נפתח כרטיס העבודה.

שיהיה שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב כאן כבר לא מעט פעמים, אבל חש צורך לחזק - אכן לקוח מהגיהנום.

ולך אייל, אבא שלי נהג לומר 'כששניים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון'.

כשעשרות חברי פורום אומרים לך שההתנהגות שלך מבחילה, בדוק את עצמך.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב כאן כבר לא מעט פעמים, אבל חש צורך לחזק - אכן לקוח מהגיהנום.

ולך אייל, אבא שלי נהג לומר 'כששניים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון'.

כשעשרות חברי פורום אומרים לך שההתנהגות שלך מבחילה, בדוק את עצמך.

אני לא נרתע מאנשים שאומרים לי דברים.

כמו שיש אנשים שישנאו אותי בגלל מה שעשיתי (או איך שעשיתי את זה).

יש אנשים שיברכו אותי על מה שעשיתי.

אלה דרכי העולם.

לא ראיתי בן אדם אחד שאין לו אוייבים או שונאים.

בסופו של דבר - לשפוט בן אדם שלא היית במקום בוא הוא נמצא לא אפשרי.

אני מאחל לכולכם שוב- שבת שלום ורגועה.

שתסעו בבטחה - שתגיעו למחוז חפצכם בשלום.

ושלא תוותרו על המטרות שלכם בחיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם בני ברק ראה את השרשור הזה.

ולא, ההודעות הפרטיות לא ישנו את דעתי, תפסיק לשלוח אלי בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אויב שלך אז צא מהחוג דרמה שאתה משתתף בו

זה לא המה שעשית זה האיך שעשית שהמאיס אותך על כולנו

איך שעשיתי , התנהגתי כמו חברה ? הקלטתי שיחות ועבדתי מאורגן?

תמשיכו להגיב, להשמיץ ולהגיד "מעניין אם " ....

אתם עושים אחלה עבודה בלהקפיץ את הפוסט בגוגל - בקארספורום ובכללי.

שגם אלה שנפגעו כמוני , בחיפוש פשוט יגיעו לפוסט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...