Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור האוכל בדרכים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקבב ביהוד, ליד אייס - מוכר רק פיתה עם קבב, אבל טעים בטירוף

אכן, באתי להמליץ גם כן - נקראים "פונדק אקספרס". עבר זמן מה מאז שיצא לי לאכול שם, אך למיטב זכרוני המחירים היו קצת גרידיים. מה שכן, הקבבים טעימים ברמות מטרידות.

ליהוד יש עוד שתי הברקות לא פחות מוצלחות - שווארמיית "דונר" (עופו על המעורב שלהם) ו"הפינה הלבנה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיים עדיין ועוד איך אחד הטובים אם לא ה.

אפרופו שניצל ואזהת הישן, יש את מפגש התעשיה בין בית ספר אורט להוט.

הבנאדם דוחס בלחמניה איזה חצי קילו שניצל שנמס בפה, אשכרה שלש שכבות לכל אורך הבאגט

יואו, איך הזכרת לי פתאום את המקום הזה!

בתקופת התואר שלי לפעמים היינו מנצלים את הפסקת הצהרים כדי לצאת מהמכללה ולנסוע לשם במטרה להאביס את עצמנו בבאגט עם שניצל.

הבעיה האמיתית היא שאחרי מנה כזאת אין סיכוי שבשיעורים שלאחר ההפסקה באמת אפשר להבין משהו.

הגודל של השניצלים שם זה משהו לא הגיוני בעליל. מומלץ בחום!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתקרבים לרמה של הסופר-פאלפל באלנבי פינת לילנבאום.

אין על הסופר פלאפל באלנבי, ולא על הבדיחות הרגילות. "אישתי השאירה לי נקניק. באמת. את הכלב נקניק היא לא לקחה..."

הרבה בעיות פתרתי באמצעות שתי מנות פלאפל + שתיה לקחת לאכול בשדרה.

הכי מצחיק זה כשמסביב יש את מוזס, הברוהאוס (עליו השלום), שניצל קומפני, הטורקי, התימני, ההודי ממול, ועוד ועוד - אצלו הכי טעים בפער עצום.

נראה לי שאפשר לארגן מפגש פורום אצלו...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתרום את חלקי בשרשור: אבו גוש - ממתי הכפר או מפגש אבו גוש הצמוד אליו - בממתקי הכפר חומוס מעולה, במפגש אבוגוש יש גם בשר וכ''ו.

בתלפיות - באגט הפעמון - אחלה באגטים עם שניצל/קבב וכ''ו

רחוב בצלאל - שלום פלאפל - אחד הטובים שאכלתי פה בעיר.

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על הסופר פלאפל באלנבי, ולא על הבדיחות הרגילות. "אישתי השאירה לי נקניק. באמת. את הכלב נקניק היא לא לקחה..."

הרבה בעיות פתרתי באמצעות שתי מנות פלאפל + שתיה לקחת לאכול בשדרה.

הכי מצחיק זה כשמסביב יש את מוזס, הברוהאוס (עליו השלום), שניצל קומפני, הטורקי, התימני, ההודי ממול, ועוד ועוד - אצלו הכי טעים בפער עצום.

נראה לי שאפשר לארגן מפגש פורום אצלו...

אכלתי שם השבוע , בתרגולת הקבועה הוא שם לי חריף מהאדום והירוק, הפעם הוא קצת הגזים ושם כפית גדושה מכל סוג,

ועוד הוסיף שאם הוא היה אוכל את המנה במינוני החריף שלי הוא היה יוצא עם אלונקה באמבולנס ישר לאיכילוב.

זה היה חריף אבל נסבל, לקח לי כמה שעות של כאבי בטן ו3 ביקורים בשירותים כדי לכבות את השריפה,

אבל היה טעים.

מישהו יודע אם מרקי צ'צ'ו בנתניה עדיין שווים ביקור ?

יש לי טראומה מאוכל טריפוליטני אחרי ביקור בביכור ושושי בת"א, כאבי בטן ותחושת כבדות מעיקה ליום שלם.

בא לי מלוואח, קובנה לחוח ועוד מהמאכלים החסכוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'חנון פון ביציאה מהתחנה המרכזית בנתניה זה המקום בשבילך. ד"ש לריקי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום פלאפל בי-ם אכן טעים, אבל לטעמי אין על הפלאפל התימני בנביאים 52.

עוד בי-ם טעים ולא יקר-חומוס בהדונס(הלל מתחת למלון מגדל ירושלים) וחביתה'לה(סוף בצלאל לפני הירידה להלל).

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...