Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ציטוט

במקום 28 אלף, משלם היום שב"ס על מוצר זהה בממוצע 112 אלף שקלים בחודש, שהם 1.3 מיליון בשנה. כל זאת, כמובן, מכספי הקופה הציבורית.

https://www.israelhayom.co.il/news/politics/article/15627661

מעולה.

ואז במקום לתת להם חזרה את הפיתות ולחסוך את הכסף, החליטו להביא להם במקום פיתות לחם לבן, שהוא עדיין יקר יותר מאפייה עצמית.

נפלא, חכם.

#תחזירו_תפיתה

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4896

• SlowRide

4767

• פינדר

3784

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, David32 כתב:

שהוא עדיין יקר יותר מאפייה עצמית.

אתה פשוט לא מבין את כלכלת בחוקותיי תלכו.

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Shmulik_Miata כתב:

אני יודע,  אבל לגבי ה-F14, מצחיק שרק לארה"ב ואיראן היו אותם. דווקא לאיראן. אם אני זוכר נכון, נתנו לישראל את האפשרות לבחור בינו לבין מטוס אחר (אני חושב F15) ואנחנו סירבנו עקב עלויות התחזוקה הגבוהות.

לא רק. סירבנו בעיקר כי ה-F-15 התאים הרבה יותר לדרישות שלנו, כשה-F-14 התאים הרבה יותר לדרישות של איראן. כל רכישה הייתה טובה לשעתה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

מה האישום הפלילי במה שכתבת?

היא לא צריכה לעבוד במוסד חינוכי כלשהו בישראל. ולא לקבל שכר מאיזשהו גוף ממשלתי.

אבל אין פה עילה למעצר וכתב אישום.

סיוע לאויב בשעת מלחמה על ידי ניסיון ליצירת לחץ בינלאומי בעזרת שקרים לעצירת המלחמה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Gosser1860 כתב:

למה הציפייה עכשיו היא שונה? הנחה סבירה תיהיה שייקח פרק זמן מסוים לעם היושב בציון להבין את גודל הברוך שאליו נקלענו. ואולי בחירות שלאחר מכן נראה שינויים מרחיקי לכת.

אולי אני לא מכיר מספיק טוב מה קרה פה לפני מלחמת יום כיפור, אבל אני בספק אם היה שם משהו שאתה יכול להקביל להעברת מעטפות כסף לחמאס, תוך סיפורים לתקשורת שזה טוב לנו. לזה צריך להוסיף את החזית בצפון, ירי של איראן על ישראל, קולות הולכים וגוברים במערב שדורשים להכיר במדינה פלסטינית, חרם של טורקיה על ישראל, התפרקות פנימית סביב חוק הגיוס. ובטח יש עוד מלא. 

גולדה היתה צריכה ללכת. אבל ההבדל בין הכישלון שלה והסביבה שלה, לכשלונות של ביבי, זה כמו א ו-א0.

לפני 9 שעות, Shmulik_Miata כתב:

מקפיץ את ההודעה שלך מה-7/10. באמת מעניין מה יהיה.

בינתיים יש לליכוד 20 מנדטים. מקווה שזה לא יעלה עוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

סיוע לאויב בשעת מלחמה על ידי ניסיון ליצירת לחץ בינלאומי בעזרת שקרים לעצירת המלחמה.

עם לוגיקה כזו אפשר להאשים כל אחד, כולל אותי ואותך. ברוסיה של פוטין זו פרקטיקה מקובלת.

• אהבתי 3

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אני מתעב את הבן אדם וחושב ואסור לה ללמד במוסדות להשכלה בארץ. אבל תחת אותה האשמה אתה יכול לזרוק לכלא את כל המשפחות החטופים ושאר האנשים שמפגינים נגד הממשלה הזאת. ונהיה בדיוק כמו ברוסיה של פוטין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, mikyl כתב:

אני מתעב את הבן אדם וחושב ואסור לה ללמד במוסדות להשכלה בארץ. אבל תחת אותה האשמה אתה יכול לזרוק לכלא את כל המשפחות החטופים ושאר האנשים שמפגינים נגד הממשלה הזאת. ונהיה בדיוק כמו ברוסיה של פוטין.

ממש לא.

משפחות החטופים נאבקות על חיי יקיריהן ורוצות לראות אותן בבית, זה לא משנה להן אם זה יקרה בעסקה או תוך כדי כריתת הראש של סינוואר. הן לא רצות בעולם ומכחישות פשעים נגד האנושות שבוצעו נגד ישראלים ב7.10, פשעי מין וחטיפת תינוקות.

להשוות ביניהן גם בשביל להמחיש דוגמא זה או דמגוגיה זולה או ניתוק מוחלט מהמציאות.

לפני 41 דקות, פינדר כתב:

עם לוגיקה כזו אפשר להאשים כל אחד, כולל אותי ואותך. ברוסיה של פוטין זו פרקטיקה מקובלת.

לא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

משפחות החטופים נאבקות על חיי יקיריהן ורוצות לראות אותן בבית, זה לא משנה להן אם זה יקרה בעסקה או תוך כדי כריתת הראש של סינוואר. הן לא רצות בעולם ומכחישות פשעים נגד האנושות שבוצעו נגד ישראלים ב7.10, פשעי מין וחטיפת תינוקות.

בלי קשר אם אתה מסכים איתם או לא, משפחות החטופים מפעילים לחץ על הממשלה לקבל תנאי חמאס וזאת אומרת הפסקת המלחמה והוצאת צה"ל מהרצועה פי מיליון מאיזה מרצת אוניברסיטה הזויה. 

לפני 40 דקות, יובל .מ. כתב:

להשוות ביניהן גם בשביל להמחיש דוגמא זה או דמגוגיה זולה או ניתוק מוחלט מהמציאות.

לא השוואתי שום דבר, רק הראתי עד כמה מה שאתה אומר מגוחך ולמה זה מוביל. אבל בימין הקיצוני בארץ (וגם בין נאו-פשיסטים באירופה) תמיד היו תומכים רבים של פוטין. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

סיוע לאויב בשעת מלחמה על ידי ניסיון ליצירת לחץ בינלאומי בעזרת שקרים

כמעט כול יציאה של סמוטריץ, בנגביר, או החבובות של ביבי מתאימה לזה הרבה יותר מאיזו מישהי שאמרה שלא היה טבח או שלא אנסו נשים/הרגו ילדים.

• אהבתי 1

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, mikyl כתב:

בלי קשר אם אתה מסכים איתם או לא, משפחות החטופים מפעילים לחץ על הממשלה לקבל תנאי חמאס וזאת אומרת הפסקת המלחמה והוצאת צה"ל מהרצועה פי מיליון מאיזה מרצת אוניברסיטה הזויה. 

לא השוואתי שום דבר, רק הראתי עד כמה מה שאתה אומר מגוחך ולמה זה מוביל. אבל בימין הקיצוני בארץ (וגם בין נאו-פשיסטים באירופה) תמיד היו תומכים רבים של פוטין. 

לא.

לפני 16 דקות, David32 כתב:

כמעט כול יציאה של סמוטריץ, בנגביר, או החבובות של ביבי מתאימה לזה הרבה יותר מאיזו מישהי שאמרה שלא היה טבח או שלא אנסו נשים/הרגו ילדים.

לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

לא

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

לא

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

לא

IMG_8848.jpeg

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • משעמם 1
  • מצחיק 4

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

לא.

יש לך הסבר לזה?

לי יש הסבר איך ח"כ או שר שיוצא בפומבי ואומר "צריך להרעיב אותם" פוגע במאמצי המלחמה ובלגיטימיות שלה בעולם. וכמובן עושה זאת יותר מאיזה פרופסורית רנדומלית. 

• אהבתי 6

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

יש לך הסבר לזה?

לי יש הסבר איך ח"כ או שר שיוצא בפומבי ואומר "צריך להרעיב אותם" פוגע במאמצי המלחמה ובלגיטימיות שלה בעולם. וכמובן עושה זאת יותר מאיזה פרופסורית רנדומלית. 

זה לא משנה מה אני חושב על האמירה שלו, הוא לא ניסה לשקר נגד המדינה, להשחיר ולפגוע בבריתות עם מדינות ידידות, גם אם גרם לזה בעקיפין. 

למשל בן גביר אתמול - חמור. ניסה לפגוע בצה"ל? לא.

הפרופסורית, עופר כסיף והשחקנית הערבייה כן.

לפני שעה, פינדר כתב:

IMG_8848.jpeg

לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...