Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

נניח שאתה צודק בהאשמות שלך (אתה טועה בגדול).

אני מציע לך עכשיו דיל. אני מעיף מפה מחר את כל מהגרי העבודה על טיל בתמורה לזה שהדמוקרטיה כאן הולכת לפח האשפה. קנית?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

אתה מבלבל בין עשרים דברים שונים ויורה לכל כיוון אפשרי. וגם עושה סלט. רק לדוגמא - פה אתה מספר שבעצם זה לא משנה שתושבי דרום ת"א לא הצביעו לחברים של שפי פז כי העיריה לא רלוונטית. ומשפט אחר כך אתה מספר שמתקיים אפרטהיד במערכת החינוך בחסות השמאלנים שהצביעו לחולדאי.

אתה מזכיר לי את אשתי. אשתי היא בעיקר שני דברים: 1 היפה בנשים (לא את זה אתה מזכיר לי .. ).  2. יודעת לנהל איתי דיון כשהיא בוחרת את הטיעון שלי, שוטחת אותו עבורי, סותרת אותו בזעם ואז כועסת עלי כי הרהבתי עוז בכלל לחשוב כך... 

נו, שיהיה שבוע טוב.  

• מצחיק 1
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ליפיגו כתב:

טוב ידידי, שיהיה שבוע טוב.

נקווה שכמה שיותר אנשים יפסיקו לתפוס את הפוליטיקה כמו משחק כדורגל: הקבוצה שלהם נגד הקבוצה שלי.

זה מתאים לאמריקה, פחות לכאן

אני מה"קבוצה" שאמורה לצאת נגד הפעלת כוח אבל אני בעד הפעלת כוח נגד כל מי שמאיים על שלום הציבור (כל ציבור שומר חוק). אבל נגד הפעלת כוח או רדיפת כל אדם בגלל השתייכות לקבוצה מסויימת.

יש פה קבוצה אחת והיא החברה הישראלית על כל גווניה. כמו בקבוצת כדורגל יש לנו ישראלים שורשיים, ערבים, עולים חדשים, מתאזרחים ושחקנים זרים. הצדותף לכולנו זה שאנחנו רוצים שהקבוצה הזו תצליח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ליפיגו כתב:

ומשטרה שמנגחת רכב שעוזב את הזירה ולא מהווה סכנה זה לא נורמלי, זו התנהגות שמגיעה מידיעה שלא יגעו בהם.

אתה רואה, פה אתה מדבר רק מפוזיציה ולמעשה נשמע כמו עוד אחד מארגון בצלם. עבריין הוא עבריין ולא משנה מוצאו והשייוך הפוליטי שלו וברגע שהחליט להיות כזה, הוא מאבד את הזכויות שיש לאזרח רגיל שכן אזרח רגיל לא היה בורח מהמשטרה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ליפיגו כתב:

אתה מזכיר לי את אשתי. אשתי היא בעיקר שני דברים: 1 היפה בנשים (לא את זה אתה מזכיר לי .. ).  2. יודעת לנהל איתי דיון כשהיא בוחרת את הטיעון שלי, שוטחת אותו עבורי, סותרת אותו בזעם ואז כועסת עלי כי הרהבתי עוז בכלל לחשוב כך... 

לא בחרתי את הטעון שלך. לקחתי טעון אחד שלך (שבגדול הוא "אין משמעות לבחירות לעיריה כי גם ככה הכח לשם") והראתי איך אתה סותר אותו בעצמך כמה שורות אחרי ("יש אפרטהיד במערכת החינוך בת"א בחסות מצביעי חולדאי השמאלנים"). וגם זה רק כי אני באמת חושב שאתה יורה לכל הכיוונים. ואני באמת, באמת, באמת, באמת גם מבין את התסכול שלך כמי שגר בדרום ת"א ועזב את האזור בגלל המצב שם. רק שזה לא "השמאלנים ובגצ". ואין איזו תוכנית זדונית לייצר שם איזור נטול יהודים או משהו. ושוב ושוב ושוב, הדירות שנמכרות שם ב50-60,000 למ"ר לא נמכרות כדי שיפצלו אותן ויאכלסו בהן מהגרי עבודה. ולו מעצם העובדה שמדובר בדירות קטנות מדי לזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ליפיגו כתב:

בנתיים, בשקט בשקט, מאחורי הקלעים, מבלי שהעיתונות יותר מדי מפריעה,  לדרישתם של מצביעי חולדאי (ומן הסתם מפלגות השמאל) מקיימת עיריית ת"א משטר אפרטהייד מלא במערכת החינוך בתל אביב, בה הם דואגים שאף סודני או אריתראי לא ילמד עם יהודים במרכז\צפון העיר. איתם הרי לא מתעסקים.

זה כי ככה מערכת החינוך הישראלית עובדת.

ואין שום טראנספר יהודי משכונת התקווה וגם לא יקרה.. אחרת תביא לי בבקשה את המקום אליו הולכים היהודים העניים שחיים ועובדים בה. 

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבים העניים אכן יעזבו את דרום ת"א. גם היהודים וגם לא היהודים. וזה גם כבר קורה. אבל לא בגלל טרנספר, אלא בגלל ג'נטריפיקציה שעוברת על כל העיר, ובערך כמו שקורה בכל מרכז עיר מצליחה בעולם.

זו התוכנית בערך של העיריה לאזור מ-2017. מאז התוכניות הפכו ליותר שאפתניות והולכים לבנות מגדלים בני 30-40 קומות בנווה שאנן. אני כמובן לא יודע בכלליות להגיד כמה אנשים מסוגלים לממן חיים בבניין של יותר מ-9-10 קומות בישראל. אבל די בטוח שהשייכים לעשירונים התחתונים, או מהגרים או פליטים לא שייכים לקבוצה שיכולה.

אה וכנראה שלרמלה ולוד, כי נראה לי שגם חולון ובת ים כבר יקרות מדי. וזה כמובן גם הולך לייצר בעיות לתל אביב. כי ליטרלי כל מי שעובד בעבודות שחורות לא יוכל לחיות בשום מקום בה יותר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, יבגניפ כתב:

אה וכנראה שלרמלה ולוד, כי נראה לי שגם חולון ובת ים כבר יקרות מדי. וזה כמובן גם הולך לייצר בעיות לתל אביב. כי ליטרלי כל מי שעובד בעבודות שחורות לא יוכל לחיות בשום מקום בה יותר.

שאלת את עצמך כבר למה לא מאשרים להעלות אופניים לרכבת לפני שעה מסוימת? יענו אופניים שלא מתקפלות?

כי רוב מי שמשתמש באופניים לא מתקפלות מגיע מעיר אחרת ובדרך כלל עובד בתור שליח.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

שאלת את עצמך כבר למה לא מאשרים להעלות אופניים לרכבת לפני שעה מסוימת? יענו אופניים שלא מתקפלות?

כי הן תופסות הרבה מקום וגם ככה עמוס?

גם בהולנד אי אפשר לעלות אופניים לא מתקפלוס בשעות העומס.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, DareDevil כתב:

כי רוב מי שמשתמש באופניים לא מתקפלות מגיע מעיר אחרת ובדרך כלל עובד בתור שליח.

זה קיים כבר שנים האיסור הזה.

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

ל מי שעובד בעבודות שחורות לא יוכל לחיות בשום מקום בה יותר.

לא רק עבודות שחורות קלאסיות.

גם מורות, גננות וכו' שכבר היום בתי ספר בתל אביב מרגישים בקושי למצוא.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

לא רק בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, פינדר כתב:

לא רק היום ולא רק בת"א. הבעיה ארצית וקיימת עשור ויותר. מי רוצה להתמודד עם ילדים והורים אלימים תמורת שכר זעום?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה יותר גדולה בתל אביב, כי מי שכבר עובדת כמורה, לא יכולה להרשות לעצמה לגור בת״א, ותעדיף לעבוד ליד הבית.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

הבעיה יותר גדולה בתל אביב, כי מי שכבר עובדת כמורה, לא יכולה להרשות לעצמה לגור בת״א, ותעדיף לעבוד ליד הבית.

הבעיה של מורים זה המורים המתחילים. לותיקים יש שכר יפה (מורה שדואג לעשות השתתלמויות אחרי כ 15 שנים מגיע לשכר של מעל ל 20 ברוטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

הבעיה של מורים זה המורים המתחילים.

אתה לוקח את זה לכיוון של מע׳ החינוך.

בפועל יש מורות מתחילות (גם אם פחות מהנדרש), אבל יהיו יותר מורות כאלו בפריפריה מאשר בתל אביב.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...