Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלקן 912 ב450 שקל כולל כיוון ואיזון,205/55/16

AvielT
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי הנקוק וונטוס והסתבר שהסט שמצאתי הוא בכלל דגם ישן שלהם,האס-דרייב יקרים לי והT1R לא באים בחשבון,נשאר ה912 שהוא די פושר אבל אולי אני אצליח להישאר על אותו סט יותר משנה וחצי..

ההצעה שקיבלתי היא 450 שקל לצמיג כולל הכל,המידה היא 205/55/16,איך המחיר ועד כמה אני הולך להתבאס מהאחיזה?

בעל המקצוע הוא איכותי,על הסט הנוכחי עשיתי כבר 2 כיווני פרונט בחינם ועוד איזה 3 תיקוני פנצ׳רים שהוא לא היה מוכן לגבות עליהם שקל,לכן גם אם ההצעה טיפה מעל הממוצע אני מעדיף אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

האם בדקת לגבי FALKEN FK452?

זה צמיג עם אחיזה יותר טובה ולא יקר במיוחד:

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=401778&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E9%F4%EF

המחיר שקיבלת על 912 לא זול במיוחד:

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=401767&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E9%F4%EF

מאיפה אתה?

אולי באיזור שלך יש בעלי מקצוע לא פחות טובים, אבל המחירים פחות יקרים\מבחר צמיגים יותר גדול.

הצמיגים מיועדים לאוונסיס, ממה שזכור לי. לא נראה לי שתהיה בעיית אחיזה בנהיגה סולידית.

נהיגה ספורטיבית זה כבר סיפור אחר, ופאלקן 912 לא בדיוק מיועד לה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקנו.

המחירים באתר הזה לא מעודכנים לשוק בכלל!אחרי סבב טלפונים שעשיתי גיליתי שהמחיר דווקא נע בין 400 ל500,העדפתי לשלם 450 ולהיות בראש שקט להרבה זמן.

חשבתי על ה452,יקרים ב100 שקלים לצמיג,נשחקים מהר יותר מין הסתם.

עם כל האהבה שלי לנהיגה אני לא יכול להחליף צמיגים כל שנה(אולי פחות לפעמים),אז התפשרתי על אחיזה לטובת אורך חיים.

אגב,אני יודע שזה לא פרמטר אבל כבר הספקתי לעשות איתם סיבוב והם מרגישים לא רע,לא דבק אבל גם לא זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לי יש כבר סט שני של 912, אבל יש לי רכב-מקרר :lol:

בהחלט לא זבל למי שמחפש צמיג לא יקר לנהיגה רגילה.

אגב, לגבי המחירים - אני לא יודע היכן בדקת, אבל בצמיגי שואף בר"ג וכורזין גבעתיים הם כן הולכים לפי המחירים באתר, גם צמיגי ג'ינו ב"ש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא פסלתי מראש,הם היו על הרכב עד אתמול.

האחיזה בחודשים הראשונים הייתה מעולה ונהנתי איתם מאוד,אחר כך האחיזה יורדת בהדרגה אבל לא בצורה כך כך נוראית,אני מאמין שבכל צמיג הדבר דומה,כל עוד דוחפים להם מעל 38PSI,הם באמת נהדרים,מתחת לזה הדופן מתחילה להימרח.

גם הPSI הגבוה לא עוזר לשחיקה הנוראית בצידי הסוליה,שבשלב מסויים נמחקת לחלוטין,אלף הצלבות עשיתי לצמיגים האלה.

הצמיג הזה לא מתאים למי שאוהב ומרבה לנהוג על המגבלות,נקודה.

מי שנוהג ביום יום רגוע,ופעם באף פעם אוהב לגהץ איזה סיבוב או שתיים הצמיג הזה יכול להיות תמורה טובה לכסף,אבל גם המחיר שלו עלה בתקופה האחרונה.

atyjybu5.jpgחדש:

ובסוף חייו:

9y7aqu2e.jpg

aduju5e5.jpg

ברוך שפטרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג על כביש או על נייר זכוכית?

הגעת למצב מסוכן עם הצמיג הישן. מרחק הבלימה שלך היה ודאי בעייתי ובכביש רטוב היית בסכנת אבדן שליטה במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל לא לנהוג בפאלקן 912 בצורה שנהגת על T1R.

במחשבה שניה, לדעתי חבל שלא הוספת ולא קנית FK452, הם יותר מתאימים לשימוש שלך.

וכן, בירושלים המחירים יותר גבוהים מאשר באיזור המרכז או ב"ש.

אולי שווה לשלב החלפת צמיגים בנסיעה למרכז.

ובפעם הבאה תבדוק גם ב "צמיגי רונדו" בגבעת שאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איזה רכב יש לך ? אוונסיס ?

איך הגעת למצב שהצמיג נראה ככה ?

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לא לנהוג על ה912 ככה,הם אומנם פחות אוחזים אבל לפחות הם לא ישחקו מהר.

כמו שאמרתי מקודם,ה452 היה נגמר מהר אצלי ואני צריך קצת אורך חיים,גם על חשבון אחיזה..לצערי.

לא לדאוג,הצמיגים נראים כמו שהם נראים כי ביומיים האחרונים דאגתי לא להשאיר בשר מיותר..ותתפלא לשמוע-הם דווקא אחזו בסדר גמור גם בסוף חייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא הגעת לצמיגאי על גרר, כלומר נסעת ביודעין בכביש על צמיג שחוק ובלתי בטיחותי.

למזלך (ולמזלם של הנמצאים בדרך) לא היית צריך לבצע בלימת חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...