Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי בארה"ב. צילמתי קצת ועיבדתי כמה HDRים.

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגניב בתור אומנות.

אבל כצילום נאמן למקור, זה לא מה שהעין האנושית ראתה.

בחרת בצעדים גדולים מידי לחשיפות והתוצאה מאוד קיצונית לטעמי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הייתי מצלם עם צעדים קטנים יותר (אכן צילמתי עם צעדים של +-2) הייתי מקבל תמונות נאמנות יותר למקור, אבל עם צבעים עשירים יותר?

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בצילום (למען האמת אני לא מבין בכלל), אבל יצאו אחלה תמונות (כמו שכבר נאמר - לא כצילום אותנטי אלא כמשהו שאפשר לתלות על הקיר/לשים בשולחן העבודה).

אתה יכול לגלות באלו מקומות צולמו התמונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות מאוד, במיוחד הראשונה ושתי האחרונות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה הראשונה צולמה במפל bridal veil בפארק יוסימיטי. קצת טיפוס על בולדרים ושימוש עדשת זום 70-300

השנייה צולמה לקראת סוף מקטע בכביש 1 המדהים שמוביל לסן פרנסיסקו טרם העלייה לכביש המהיר.

השלישית והרביעית צולמה בכביש 1 כמה שעות אחרי היציאה ממונטהריי והר כרמל (פיספסתי את פבל ביץ'/קונקור ד'אלגנס בשבועיים :( )

החמישית צולמה בניו אורלינס.

נ.ב

תודה :)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - יפה מאוד

הראשונה והאחרונה מעולות.

בשניה ובשלישית, בנאדם, לפחות אם לא ניקית את העדשה תשתמש בפלסטר של פוטושופ ללכלוך, זה באזור חלק לגמרי וזה בולט ככה ;-)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לטעמי הראשונה והאחרונה מעולות!

אני חובב HDR וגם אני עושה צעדים של +-2.

משהו בעוצמה הזאת של הצעדים הגדולים, ממש עושה לי את זה.

אני פחות מחפש נאמנות למקור.

אהבתי.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+- 0.7 יתנו תוצאה יותר עדינה ופחות דרמטית.

תמונה שלי ב 0.7

155275_481631268733_2272930_n.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, התמונות יפות - כל הכבוד.

לגבי הערות: בחלק מהתמונות לטעמי הקונטרסט גבוה מדי - וכמו שאמרו פה אחרים צעדים קטנים יותר היו יכולים למנוע את זה.

תמונה מס' 3 לטעמי יכלה להיות יותר ממדהימה אילו רק הייתה בהירה יותר (צילום ה-0 היה בהיר יותר - זה נראה מאוד קודר ולא מאוזן)

בתמונה 4 לעומת זאת הייתה מגדילה קצת את הצעדים - היא נראית כאילו אינה HDR כלל מרוב שהצעדים קרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שאתה נוסע,

קח אותי אתך ליוסימיטי!!!

נוזל לי ריר מהפה על היופי הטבעי שתפסת במצלמה שם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם merge to HDR של הCS5, כמובן שקבצי המקור הם RAW. אני אלך להתנסות קצת בקרוב. אני רוצה לנסות לחבר את הטלפון למצלמה עם האופציה הזו או דומה לה

פעם הבאה שאתה נוסע,

קח אותי אתך ליוסימיטי!!!

נוזל לי ריר מהפה על היופי הטבעי שתפסת במצלמה שם.

אני יודע שאתה בעל עסק כיום. אבל בשביל להגיע ליוסמיטי לא צריך הרבה מעבר ל2500$ כולל טיסות היום. קאמפינג עולה שם גרושים ואתה שורף שבוע בלי להרגיש. אבל, אמת לאמיתה, לא הייתי נוסע לקליפורניה עצמה לפחות מחודש. מה שכנראה יקרה אינשאללה שנה הבאה, אני לא מציתי את המדינה הזו בשיט ב15 יום

עריכה:

@anarchy

אפשר לצלם HDR גם עם פוקט עם מעט מאמץ, אבל אין ספק שיש יתרונות בשליטה הידנית של dslr

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...