Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית נהיגה ללא אגורה אחת של דלק [או סימולטור נהיגה ביתי]

שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

6600 בערך לא כולל קונסולה לא כל כך יקר לצעצוע בסדר גודל כזה של הנאה, רכב הרבה יותר יקר וגם אותו אנחנו קונים הרבה פעמים לשם הנאה. כמובן הכל יחסי.

יפה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין ספק שזה משתלם במידה ומביאים הכל מחו"ל,אחרת זה מגיע למחיר גבוהה מאוד.

עכשיו בדיוק ראיתי שהתחילו למכור בארץ את הRS500,אני לא מבין איך הגה של 500$ עולה בארץ קרוב ל4000 ש"ח :shock:

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אין ספק שזה משתלם במידה ומביאים הכל מחו"ל,אחרת זה מגיע למחיר גבוהה מאוד.

עכשיו בדיוק ראיתי שהתחילו למכור בארץ את הRS500,אני לא מבין איך הגה של 500$ עולה בארץ קרוב ל4000 ש"ח :shock:

שלום , אני מחפש את ההגה הזה (T500RS) בחנות כלשהי פה בארץ כבר יומיים... לא מוצא אותו, איפה ראית שהוא עולה 4000 ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה היית קונה 106 XSI וסוגר עניין :).

ועכשיו ברצינות, מתי אתה מזמין את כולם אליך הביתה למפגש פורום? :lol::lol::lol:

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש סט דומה אך כמובן זול ופשוט יותר, עם G25 שחיברתי לו בלם יד מסרטוני הדרכה של CHILICOKE

אם תוכל, הייתי שמח לשמוע יותר על מנועי הרטט והמגבר, עלויות, חיבור לקונסולה וכו'

תודה מראש! סט מעורר קנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו ו א ה ו !

+1 ... מה אחד ,המון פלוסים !

כל הכבוד על ההשקעה בחיפושים, השוואות, איסוף הפריטים. ההנאה והחיוך שווים את הכל !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

f1fighters-

יש כתבה באתר TGSPOT על ההגה,עולה 3700 ואם אני זוכר נמכר באייבורי,ביג בוקס ועוד מס חנויות...הייתי מציע לנסות אותו לפני קניה! אותי הוא איכזב מעט.

Uno Turbo- אם אתה באיזור ירושלים אני מוכן לתרום מספר לא מוגבל של סיבובים ברינג תמורת סיבוב בGTI :lol:

almog 22-

אני מניח שמדובר בPS3?

אז ככה,מה שאתה צריך הם:

סאבים שקטים [bass shakers]-

יש מגוון יחסים מצומצם של כאלה,ובארץ יהייה בלתי אפשרי כמעט להשיג אותם.

ישנן 3 חברות מרכזיות אשר מייצרות אותם:

buttkicker- נדיר שימכרו כחדשים [החברה פשטה רגל] וביד שנייה נמכרים במחירים מופקעים,מצד שני הם אייכותיים מאוד ויהייה פשוטים להתקנה.

AURA-נפוצים מאוד ברשת,זולים [בערך 60$ לזוג],אמינים.

הבחירה שלי,

Clark Synthesis-אם בא לך להשתגע,הם חזקים באופן קיצוני ושניים כאלה יזעזעו אותך קשות!

יש מספר סוגים [המתאים ביותר לעמדה כזאת הוא הTST209],והמחירים הם סביב 70-80$ ליחידה.

מגבר:

פה נכנסת השאלה,האם אתה רוצה לקבל רק "רטט" או שאתה רוצה באמת לקבל הרגשה אמיתית ככל האפשר + פיצול הרטט לימין ושמאל?

במידה ובחרת באופציה הראשונה:

אתה צריך מגבר פשוט [יש לשים לב שהוא מסוגל להעביר מספיק כח WATTS בשביל להניע את הסאבים שבחרת].

אופציה שניה:

פה תצטרך מגבר 2 ערוצים כשכל אחד מהערוצים חזק מספיק בשביל להחזיק סאב בודד.

מוצרים נלווים-

כבל RCA מקורי של הPS3,כבל אודיו ושעה פנויה!

הרכבה באופן כללי מאוד-

חשוב לציין שבשביל להכל יעבוד מכשיר הPS3 צריך להיות מחובר לטלויזיה ע"י כבל HDMI.

החלק המסובך הוא לקבע את הסאבים לכיסא ועדיף להשתמש בחומר מבודד כגון עץ,אחרי שעשית את זה:

-יש לחבר את כבל האודיו לסאבים ואותו ישירות למגבר ,אם בחרת במגבר 2 ערוצים כל אחד מהסאבים יחובר בנפרד!.

-את כבל הRCA יש לחבר לPS3 מצד אחד ולאחר מכן לסאב,גם פה יש שוני אם בחרת במגבר 2 ערוצים ויש לחבר את היציאה האדומה לערוץ אחד של המדבר ואת הלבנה לצידו השני [סלח לי אבל אני לא זוכר איזה צבע הולך לאיזה צד :wink: ].

-בגדרות של הPS3 יש להכנס להגדרות הסאונד ושם לסמן את האופציה של פיצול הסאונד למספר יציאות [שוב לא זוכר בדיוק איך נקראת האופציה].

עכשיו נשאר לתת בראש :-D

אם יש עוד שאלות [או שאתה רוצה לחבר לקונסולה אחרת/PC] אתה מוזמן!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! :-)

אבל נשארו כמה שאלות.

אני מאמין שבארץ לא ניתן לארגן את אחד מהבאסים השקטים, ולהביא במזוודה מחו"ל קצת בעייתי מבחינתי.

יש מקומות שאתה מכיר שעושים משלוח לארץ?

קראתי קצת על הbuttkicker, עושה רושם שהוא יקר ומעולה, אבל האם הוא עובד בסטריאו? כי נראה שיש שם רק מנוע רטט אחד.

שאלה אחרונה, אם אתה אומר שהסוני מחובר בHDMI למסך, והסאבים ישירות לסוני,

אז נראה שלא תהיה אפשרות לחבר את הקונסולה לרסיבר, כי היציאה כבר תפוסה. ואת הסאונד אתה שומע דרך הTV, אני צודק? (לרסיבר שלי אין HDMI, הוא מחובר באופטי לסוני, ולפעמים אני משתמש באוזניות 5.1, שגם הן מחוברות באופטי)

אלא אם כן התכוונת לחיבור הRCA בקונסולה, ואז השאלה אם אפשר להשתמש גם בRCA ובו זמנית גם באופטי?

נראה לי שמצאת לי את הפרוייקט הבא 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! :-)

אבל נשארו כמה שאלות.

אני מאמין שבארץ לא ניתן לארגן את אחד מהבאסים השקטים, ולהביא במזוודה מחו"ל קצת בעייתי מבחינתי.

יש מקומות שאתה מכיר שעושים משלוח לארץ?

קראתי קצת על הbuttkicker, עושה רושם שהוא יקר ומעולה, אבל האם הוא עובד בסטריאו? כי נראה שיש שם רק מנוע רטט אחד.

שאלה אחרונה, אם אתה אומר שהסוני מחובר בHDMI למסך, והסאבים ישירות לסוני,

אז נראה שלא תהיה אפשרות לחבר את הקונסולה לרסיבר, כי היציאה כבר תפוסה. ואת הסאונד אתה שומע דרך הTV, אני צודק? (לרסיבר שלי אין HDMI, הוא מחובר באופטי לסוני, ולפעמים אני משתמש באוזניות 5.1, שגם הן מחוברות באופטי)

אלא אם כן התכוונת לחיבור הRCA בקונסולה, ואז השאלה אם אפשר להשתמש גם בRCA ובו זמנית גם באופטי?

נראה לי שמצאת לי את הפרוייקט הבא 8)

החיסרון היחיד של הBUTTKICKER הוא שאין אופציה לסטראו,אלא אם אתה מוכן לקנות 2 כאלה.

והתכוונתי לחיבור RCA בPS3,וכמו שכתבתי קודם יש בPS3 אופציה לשלוח את הסאונד לכל אחת מהיציאות במקביל [אני משתמש בכולן].

ישנה חנות מצויינת בשם parts express ששולחת לארץ,הם מוכרים גם את הקלארק ואת הAURA.

אם אתה רוצה לקבל את האפקט הטוב ביותר אני ממליץ על זוג קלארק TST 209 ומגבר דו ערוצי חזק,צריך רק לציין שהקלארקים עובדים בצורה טיפה שונה [לא מבחינת חיבורים] ולכן בוקע מהם גם מעט סאונד ולא רק רטט.

אני משתמש בסט-אפ כזה ואני מאוד מרוצה, בעוצמה מלאה אי אפשר לשבת על הכיסא וחצי בית רועד!

אגב,עניין הסאבים השקטים טוב באופן כללי לגיימינג וצפייה בסרטים ולא רק לסימולטור!

זה הסאב-

http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?Partnumber=300-861&FTR=tst%20209

תודה לכולם על התגובות :arrow:

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתדרים כל כך נמוכים אין משמעות כלשהי לסטריאו. אם הבעיה שאתה מפחד לאבד מידע בסאב - או שהסאב גם ככה יגיע עם שתי כניסות לשני ערוצים או שתקנה כבל שיוצא מהמחשב ומתאחד לRCA אחד.

אפילו בסאב וופר אמיתי שמוגבל ל80 הרץ, אם תעצום עיניים לא תוכל לשמוע מאיפה מגיע הצליל, אז בטח ובטח שלא בBUTT KICKER.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנת אותנו,הכוונה היא לא לסאונד בסטריאו הרי מדובר בסאבים שקטים אשר לא מוציאים סאונד.

הכוונה היא לחיבור 2 סאבים שקטים על שני ערוצים שונים,ואז מתקבל רטט ב"סטריאו"...כך שיורגש הנעשה בכל צד בנפרד.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל "רטט בסטריאו", אם תחבר BUTT KICKER לכיסא אתה לא תוכל להרגיש איפה הוא נמצא (אלא אם אתה תוניסאית עם כיסא בהתאם... :oops: ).

קול בתדר כ"כ נמוך נחשב ל"לא כיווני" אז אין לך טעם לשני באט-קיקרים במילא. אני גם חושב שהדבר היחיד המעניין להרגיש איתם בסימולציית מירוץ זה את האייפקס כשאתה נוגע בו (אני מתכוון לחלק החלקלק במסלול שאפשר טיפה "לחתוך" דרכו) וזה לא נראה לי ממש חשוב ותורם... בדרך כלל אתה יכול לשמוע את הפגיעה בו או להרגיש החלקה גם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב להודעה המקורית שלי,אני הרכבתי 2 באסים שקטים ואני יכול להגיד לך בוודאות שמרגישים כל אחד מהם עובד בנפרד.

זה מאוד ברור באייפקסים ובנוסף כשנעקפים אפשר להרגיש את מאיזה צד זה הולך לקרות.

אני לא יודע איך זה בBUTTICKER אבל עם הקלארק זה עובד מדהים!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...