Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתכן שמשהו טוב עובר על סלקום (לפחות מבחינת איכות שיחות)?

עד להתניידות לפרטנר יכלתי לנהל שיחות באיכות גבוהה במיוחד (HD-Voice) ע"ג רשת פלאפון עם מכר שגם היה בפלאפון. כעת כשאני בפרטנר והוא עדיין בפלאפון זה כבר לא מתאפשר - אבל מה השוס? מאז ההתניידות דווקא שיחות עם אדם אחר שבכלל נמצא בגולן (סלקום) מתנהלות כעת ב HD Voice (וכמובן עם לקוחות פרטנר אחרים בעלי מכשירים תומכים ; שיחות מול לקוחות פלאפון כבר לא מתנהלות באיכות גבוהה).

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, ALÞћÃ כתב:

היתכן שמשהו טוב עובר על סלקום (לפחות מבחינת איכות שיחות)?

עד להתניידות לפרטנר יכלתי לנהל שיחות באיכות גבוהה במיוחד (HD-Voice) ע"ג רשת פלאפון עם מכר שגם היה בפלאפון. כעת כשאני בפרטנר והוא עדיין בפלאפון זה כבר לא מתאפשר - אבל מה השוס? מאז ההתניידות דווקא שיחות עם אדם אחר שבכלל נמצא בגולן (סלקום) מתנהלות כעת ב HD Voice (וכמובן עם לקוחות פרטנר אחרים בעלי מכשירים תומכים ; שיחות מול לקוחות פלאפון כבר לא מתנהלות באיכות גבוהה).

Sent from my Tricorder

איכות השיחה בסלקום מעולה. הקליטה מצויינת ברב האזורים בהם אני מסתובב. ולכן אני עם W4G שרות לקוחות ומחיר טובים כפליים מאלו שמציעה סלקום, אך שמבוססים על התשתית האזורית של סלקום

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • מעניין 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הבעיה עם WE היא שאין תמיכה ב Volte ו/או Wifi calling.

בעוד אצל סלקום (לפי השמועות, לא בדקתי בעצמי), ניתן לאפשר את הפונקציות דרך שירות הלקוחות.

מעדכן שבעקבות אלפא, עברתי גם אני לפרטנר (012), ואיכות השיחה השתפרה לאין ערוך. (אז מה אם אני גולש על פחות ממגה בשעות העומס על 4G..)

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר ימים התקשרתי לפרטנר בגלל צורך בהגדלת חבילת גלישה לאחד הקוים.

ניתנה מנה חודשית נוספת בחינם.

באותה הזדמנות שאלתי על הפעלת  VoLTE למרות שהמכשיר שלי אינו מופיע ברשימת המכשירים התומכים, ולא הצלחתי להפעילו דרך האתר. התגובה היתה מיידית, VoLTE הופעל.

היה דז'ה וו לימי אורנג' הראשונים, אפילו יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, sperial כתב:

לפני מספר ימים התקשרתי לפרטנר בגלל צורך בהגדלת חבילת גלישה לאחד הקוים.

ניתנה מנה חודשית נוספת בחינם.

באותה הזדמנות שאלתי על הפעלת  VoLTE למרות שהמכשיר שלי אינו מופיע ברשימת המכשירים התומכים, ולא הצלחתי להפעילו דרך האתר. התגובה היתה מיידית, VoLTE הופעל.

היה דז'ה וו לימי אורנג' הראשונים, אפילו יותר טוב.

צריך לבקש מהם חיבור VoLTE? זה לא באופן אוטומטי במידה והמכשיר תומך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאם המכשיר ברשימה צריך לבצע איזו פעולה באתר. כמו לפני כמה שנים על ה- LTE. תסתכל על המסך שלך, ה-VoLTE אמור לתת חיווי בשורת הסטטוס. כך זה לפחות אצלי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Ragnar כתב:

צריך לבקש מהם חיבור VoLTE? זה לא באופן אוטומטי במידה והמכשיר תומך?

לא אוטומטי בכלל.

או בהפעלה עצמית דרך האתר או דרך השירות לקוחות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא אוטומטי בכלל.

או בהפעלה עצמית דרך האתר או דרך השירות לקוחות.

מה נותן החיבור הנ"ל?

LTE מתקדמת יותר מ-4G?

ברשת של פלאפון הקליטה אצלי לפעמים פח וחושב לחזור לפרטנר, פשוט שם האינטרנט ב-4G היה סביר מינוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LTE היא טכנולוגיית ה-4G.

באופן רגיל משמשת לתעבורת נתונים, ואילו שיחות קוליות מועברות ברשת 3G.

עם VoLTE גם השיחות הקוליות מועברות הרשת 4G.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LTE היא שם התקן המקצועי של רשת הדור הרביעי (4G)

כל LTE הוא 4G.

VoLTE בעצם אומר שאם היום שיחות + SMS עוברים ברשת הדור ה-3 ואילו דאטה ברשת הדור הרביעי, מחר השיחות עוברות ברשת ה-LTE ביחד עם הדאטה.

זה מאפשר בין היתר גם איכות HD לשיחה, אבל גם WiFi Calling, שזה אומר שגם במקום ללא כיסוי סלולר, אבל עם WIFI שמחובר לאינטרנט (נניח בבית שלך שאין קליטה) השיחות עדיין יתקיימו, פשוט על גבי רשת ה-WIFI הביתית.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, גם עם פלאפון (Pmobile) וגם עם סלקום, יש צורך להפעיל דרך האתר/להתקשר לשירות לקוחות כדי שיפעילו את ה-Volte ואת ה-Wi-Fi Calling.

בפלאפון ניסיתי להפעיל דרך האתר ולא עבד, אז התקשרתי לשירות לקוחות. הם הפעילו. ריסטרט לטלפון וזה עובד.

בסלקום, העדפתי להתקשר ישר לשירות לקוחות. אחרי שהם הפעילו, ריסטרט לטלפון, וזה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום כנראה שינו תשתית באיזור שלי, התחלתי לאבד קליטה בקצב וכאשר אני בתוך הבית- שיחות פשוט לא היו מגיעות. (גולן טלקום)

עברתי ל 012 ואני מרוצה מכל רגע. האינטרנט מהיר לאין שעור למרות קצת שייפינג בשעות מסוימות, יש לי קליטה בתוך הבית, ואיכות השיחה השתפרה פלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שאלה - מישהו כאן יודע מי אלו Mysim.co.il? על גבי איזו רשת הם רוכבים? האם מדובר במפעיל mvno (רמי לוי סטייל)? מנסה לברר עבור ידידה ומודה שרב הנסתר על הגלוי. לי הם לא עושים רושם כחברה שהיא trustworthyית בשום צורה ומה"דיל" שהוצע לה כבר צצים סימני שאלה, בייחוד הסעיף שאוסר על ניוד או ניתוק במשך שלושה חודשים, שבספק אם הוא בכלל חוקי.

👍

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפרטים ב whois האתר נבנה ומאוחסן ע"י חברה שמתעסקת בבניית אתרים גנריים כלשהם.

לדעתי מדובר בסך הכל בריסלר של חבילות (בערך כמו המוכר בחנות סלולר, רק באונליין), שכנראה עובד עם כל החברות.

בנינו? במציאות של היום, כשלעבור חברה זה בקליק, והסים מגיע עד הבית, וברמת המחירים של היום - למה להיכנס בכלל להרפתקאה הזאת?

שתעבור לאחד ממותגי ה Low cost של אחת החברות הגדולות וזהו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

נתיני חברת פלאפון - מאתמול אחה"צ אין לי VoLTE... המכשיר יכול לעבור חופשי בין 5G ל 4G אבל VoLTE נאדה. נכנסת/יוצאת שיחה, המכשיר נופל ל 3G. האם גם אתם בבעסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...