Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהיה ; אני כאמור בפלאפון אך נראה שלאחרונה (חודשיים~) שיחות קוליות שמתנהלות מול לקוחות סלקום/גולן (בעיקר אך לא רק), גם בתצורה רגילה וגם בתצורת VoLTE הן פשוט בלתי נסבלות. הצד השני לעיתים נשמע מקוטע/scrambled ברמה שפשוט קשה להבין מה נאמר. תחילה חשבתי שזה קטע של הרדיו ב OnePlus, אך העברתי את הסים למכשיר נוסף, שגם תומך VoLTE ונראה שעדיין יש את אותם השיבושים. ניסיתי להוציא/לקבל שיחות גם כשה VoLTE כבוי - ללא שינוי. הפעמים היחידות בהן ניתן לומר שהשיחה נשמעת מצויין היא מול מכר שברשותו S10plus ושהוא גם מנוי פלאפון.

יש כאן עוד מנויי פלאפון שחווים את אותן התופעות?

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קרה לי, אבל קרה גם לאשתי בפרטנר.

אולי ציוד חרא שלהם?

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקי מאוס? קורה בכל הרשתות. מנתקים, מחייגים שוב והכל תקין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

מיקי מאוס? קורה בכל הרשתות. מנתקים, מחייגים שוב והכל תקין.

חיוג חוזר לא פותר את הבעיה. ה workaround שעוד איכשהו עובד הוא פשוט לעבור לשיחה קולית בוואצאפ/מסנג'ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בוצע ניוד לפרטנר (יד קלה על המקלדת, אם היו תומכים ב eSim - בכלל) - נקווה שזה יביא לסיום הסאגה (ושהדאטא יהיה נסבל, כי בפלאפון הגישה מצויינת).

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ALÞћÃ כתב:

יש כאן עוד מנויי פלאפון שחווים את אותן התופעות?

גם כאן אותו דבר עוד הרבה לפני הקורונה.

גם אצלי הצד השני הוא מנוי סלקום ו We.

שיחות בתוך הרשת של פלאפון נשמעות תקין.

במוקד אמרו שכדאי להחליף סים, אבל התעצלתי ללכת.

יש לי תחושה שאעשה כמוך ואנייד לפרטנר.

אגב, ניידת לפרטנר או 012?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר עצמם. בניוד ל 012 ומסיבה שאינה ברורה לי, סמסים מחו״ל פשוט לא היו מגיעים. כל נסיון להסדיר זאת מול ה provisioning שלהם (שזה למעשה פרטנר) כשלו. עם פרטנר ״סטוק״ נראה שהכל תקין... Figures.

Sent from my Tricorder

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ALÞћÃ כתב:

טוב, בוצע ניוד לפרטנר (יד קלה על המקלדת, אם היו תומכים ב eSim - בכלל) - נקווה שזה יביא לסיום הסאגה (ושהדאטא יהיה נסבל, כי בפלאפון הגישה מצויינת).

תודה לכם.

אם אפשר לשאול, באיזה חבילה בחרת? ובאיזה עיר/ישוב אתה גר בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אנשים מתלבטים לאיפה לעבור שאין בכלל תחרות - 

W4G מציעה 150 גיגה לחודש לכל החיים  ב35 שח. תראו לי חברה אחת שיכולה.לתת פייט להצעה כזו?

אני ממזמן עברתי. הקליטה שלהם ומהירות הגלישה לגמרי סבבה. יותר טובה משל פלאפון לדעתי. אבל של פרטנר התשתית הכי טובה.

(פאקק אני נשמע כמו פרסומת, שלא יחסמו אותי :))

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שwe4g הם סלקום והם מבחינתי בתחתית מכל בחינה אפשרית.

Sent from my Tricorder

אם אפשר לשאול, באיזה חבילה בחרת? ובאיזה עיר/ישוב אתה גר בארץ?

מרכז ת״א רבתי.
הלכתי על חבילת האשכנזים - 200 ג׳יגה ב 80 שקלים.

Sent from my Tricorder
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - לבינתיים אני חווה סוג של technical difficulty להתנייד לפרטנר תחת תואנה די משונה שלפיה אני "חסום ניוד" ב end של פלאפון (אין חוב, אין שום דבר שאמור לגרום לזה ; מעניין).

מבירור מול מוקד החירום של פלאפון שזמין כעת לא היתה ולא נבראה חסימה שכזו אז נצטרך לראות מחר מה קורה. מזל שאין עם מי לדבר היום בטלפון ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון 2 -

הניוד בוצע (כפי ששוער, התקלה בתאכלס היתה בצד של פרטנר). שיפור מיידי באיכות השמע של הצד השני, ביצועי גלישה אני צופה שיהיו גרועים יותר בהשוואה לפלאפון, אבל טריידאוף תמיד יש.

Sent from my Tricorder

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...