Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה FR החדשה

orenhazan
שימו לב! השרשור הזה בן 4417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצויין , אני בטוח שאני אהיה ממש מבסוט כשאני אשאיר לאיזה "FR" כזאת ריח אגזוז עם איזה ילד בן 18 בפנים שעושה פוזות.

"The New SEAT Ibiza FR gives you a perfect visibility with its front and rear lights with LEDs." - נו באמת ... D:

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין,

הסתכלתי על ה "FR" החדשה, ולדעתי היא לא נראית יותר טוב - (מן הסתם אני משוחד) - אבל באמת, היא לא נראית יותר טוב.

יש לא מעט סממנים שהופכים FR ל FR (הקודמת), ר אני לא מוטרד כלל.

אני אפילו שמח שממשיכים למכור את אותו מנוע וגיר - הערך של ה FR 2008-2011 כרגע עלה מבחינתי.

צודק לחלוטין היא אכן פחות יפה בזה אין ספק שים לב לרמת האיבזור הנמוכה לעומת ה FR הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסוכנות לפני שבועיים בערך. FR עולה 124K במבצע. 1.2 TSI ברמת גימור ספורט עולה 109K.

ממה שהבנתי רמת גימור FR מחליפה את רמת גימור ספורט, אז הנה לך התשובה.

כן אבל ההשואה שלך לא נכונה אני דיברתי על FR 1.2 לעומת ה 1.2 הרגילה שעדיין תמשיך להיות משווקת בדגם ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל ההשואה שלך לא נכונה אני דיברתי על FR 1.2 לעומת ה 1.2 הרגילה שעדיין תמשיך להיות משווקת בדגם ספורט.

רמת הגימור FR מחליפה את רמת הגימור ספורט, היא מגיעה במקומה. זה מה שהבנתי מאנשי סיאט.

כלומר, TSI 1.2 ברמת גימור "FR" תעלה כמו שעלתה TSI 1.2 ברמת גימור "ספורט", שזה אומר 109K במבצע הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הם כל כך משעממים מבחינת העיצוב הפנימי זה משגע אותי :brickwall:

לדעתי עיצוב הפנים סביר, איכות החומרים לא משהו בלשון המעטה. ברמת גימור FR היא שיפרו את המצב: יש הגה קטום, המושבים שחורים עם תפירה אדומה (דומים ללאון FR שלי), נדמה לי שהדשבורד מחומר טיפה יותר איכותי.

האמת היום חבר קפץ אליי להראות לי את הפולו TSI שרכש. הרכב מרגיש יותר איכותי, הבידוד רעשים ממש טוב!

אבל אני לא מבין על מה שילם 117K הרכב בכלל לא מאובזר. הוא הוסיף 2K בשביל ג'נטים ונחרדתי לראות שצ'מפיון התקינו לו רפליקה סינית בגודל 15' של GTI עליה יושבים צמיגים של הנקוק.

פעם ראשונה שאני רואה שצ'מפיון מתקינים צמיגים כאלה, האם זה נחשב לגיטימי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...