Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשוט מטריף את הדעת! "קראדי: "מצלמות המהירות החדשות נכפו על המשטרה ע"י האוצר

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם הבחור שאמר שמהירות הנהיגה פשוט ירדה.

אני למשל נוסע עם רכב יחסית חזק למכוניות אחרות בכביש,אני זוכר רק שקניתי אותו לחצתי פה ושם ואפילו בשעות הלילה כבר לא ממש יש טעם ללחוץ כי תבוא תעקוף רכב אחד,רכב שני,רכב שלישי תחתוך למסלול השמאלי והופה נהג נוסע גג 110 ותוקע אותך ואתה פשוט מתרגל לנסוע לאט יותר.

אני כיום לא מנסה בכלל לעבור את ה120,לא כי לא בא לי או שאני מפחד מהמצלמות(נוסע עם WAZE קבוע) אלא כי פשוט אין טעם.

אז אכן כל הסיפור הזה עם המצלמות יתפוצץ להם בפרצוף.

אני גם די בטוח שכל הבאז סביב הסיפור של המצלמות גרם לאיזשהו פחד בקרב הנהגים לנסוע מהר אז כולם פשוט נוהגים לאט.

אגב במצב כזה אני צופה ירידה משמעותית במכירת כלי רכב מעניינים יותר מרכבים עם מנוע 1.4,1.6.

אני גם צופה שבעתיד הקרוב יתחילו להגיע לארץ רכבים עם מנועים קטנים ברמת גימור גבוהה כמו למשל השירוקו שמוצעת עם הגג הפנורמי רק במנוע ה2.0 ליטר,מאמין שתתחיל להגיע כזאת גם בדגם ה1.4 וכך עוד המון רכבים.

אנשים פשוט יפסיקו לקנות, כי הרי למה לי לנסוע עם רכב עם 240 סוסים ועם פוטנציאל אדיר לשיפורים שאני יכול בהשקעה מזערית יחסית של כ10-15 אלף להגיע איתו לכמעט 400 כ"ס כשאין לי איפה לנסוע איתו בזמן שרכב כמו למשל אלפא ג'ולייטה שנראה כל כך טוב ומוצע עם מנוע 1.4 ייתן לי בדיוק את אותה חווית הנהיגה (טוב לא בדיוק אותה חווית נהיגה אבל במצב כיום אני כמעט ולא ארגיש את ההבדל).

בקיצור צפו בעתיד הקרוב הפסקת ייבוא רכבים מעניינים לארץ (לא שלאון קופרה,GTI ודומיהם כל כך מעניינים),אבל בהחלט רכב מעניין/יוקרתי בעתיד הקרוב יהפוך להיות אך ורק סמל סטטוס וכבר לא מכונה שיכולה לגרום לך חיוך של ילד בן 5 והנאה מלאת אדרנלין.

אני גם צופה לכל מוסכי השיפורים למיניהם ירידה משמעותית במכירות כי מה לעשות המדינה פשוט הורסת כל דבר קטן וטוב שיש לנו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

viper05

כל נבואותיך פשוט לא יקרו, ולא קרו גם במדינות אחרות בהם יש אכיפת מהירות והגבלת מהירות.

השינוים במנועים חלים בעיקר בגלל איכות סביבה ורצון לחסוך בדלק שמתייקר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...