Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח... מה שקרה לי היום.

NirTzi
שימו לב! השרשור הזה בן 7231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל - בכביש אל תהייה צודק תהייה חכם.

תשאיר את האגו בבית או בטלויזיה :lol: ואתה יודע גם לא הרשמת אותנו יותר מידי במעשה "הגבורה" שלך.

בכל מקרה אל תחסום או תדחוף אף אחד לשום נתיב - אתה עלול לגרום לתאונה רבת נפגעים.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את האגו בבית או בטלויזיה :lol: ואתה יודע גם לא הרשמת אותנו יותר מידי במעשה "הגבורה" שלך.

אף אחד לא מנסה להרשים ידידי היקר.... אם היית יותר ותיק בפורום היית מבין שאני לא ילד קטן שמנסה לעשות עוונטות...

לא דחפתי אף אחד נתיב, פשוט לא נתתי לו להשתלב לפניי.... יש גבול לכל תעלול...

כמה פעמים אפשר לתת לבן אדם לחתוך אותך בטווח של דקה ?

גם ככה הוא היה על נתיב שמיועד ימינה , פשוט הוא המשיך עליו :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי רואה שאין טעם או יכולת לטיפול נורמלי, ושהנזק קטן.

הייתי מטפל בעצמי אבל מאתר את המונים הזאת לפי המספר.

ברגע שמצאתי אותה, קילו סוכר לתוך המיכל דלק שלה כאופציה אחת או השבתה אחרת של המונים כאופציה שניה שתלווה בחריטה שנוגעת לעניין.

אולי לא יפה, אולי אלים אבל לפעמים בארץ שהכל הולך עקום זו הדרך היחידה ---> להנות :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אפילו לא קצה קצהו של ספק שיש לעשות דבר אחד

לדפוק את הזבל עד הסוף בעזרת החוק כמובן

אהה ועוד משהו !

להשאיר לו את האוטו על בלוקים ! :twisted:

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רואה שהוא נהג שודים מדופלם?? :lol:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מדינה מגעילה!,

איזה אנשים מגעילים!,

איזה נהגים מגעילים!... ובכלל נהגי מוניות זונות !!!

בקיצור, שעה 10 וחצי בבוקר,

מוזיקה, שמש, סוף סוף לא בצבא... אני נוסע לכיון הטיילת ונחלת בנימין, היום מסתמן לההיות יום מוצלח ומהנה!

אבל לא!... אני מגיע לצומת ארלזרוב והירקון, מהרחוב הצדדי נדחפת לפני מונית, אני בולם כי הנהג חייב להדחף ולהכנס לפני ... ואז בום!, נכנס בי אוטו מאחור... מסתכל במראה... מונית! מרצדס לבנה! אני סוגר את האוטו בא לצאת החוצה ומה... הנהג מונית שובר חזק ימינה, עובר לננתיב ליד נותן קיק, יצא כזה עשן שחור מהאגזוז שלו... חותך את הצומת באור אדום ובורח!, איזה מדינה, איזה אנשים מגעילים !

לסיכום!, נהג מונית מרצדס לבנה, מס' ******* עוד נפגש !...

למזלי היו במקום 2 עדים שראו את התאונה ונתנו לי את הפרטים ורשמתי את המספר שלו!

הקיצר,

למה רשמתי את ההודעה הזאת...

בינתיים, הגשתי תלונה למשטרה, ביררתי עם החברת ביטוח וממנה הבנתי שבמקרים כאלה ובמיוחד שמדובר בנהגי מוניות המשטרה מוצאת את החשוד והוא מוזמן לחקירה!

יש עוד משהו שצריך לעשות ?

אני לא רוצה שהדבר הזה יפול לי בין האצבעות ... במיוחד לאור העובדה שיום ראשון אני חוזר לצבא ורק אבא נשאר לטפל בזה....

ובנתיים, תמונות:

( הנזק בכלל לא גדול, אבל החוצפה והביזיון שבן אדם בורח מתאונה... מרגיזה אותי ! )

נו מה נסגר? הגשת תלונה? :idea:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה שהמשטרה תתייחס ברצינות לתלונה שלו - שיזמין אמבולנס למקום התאונה. אפשר לטעון שיש סחרחורות, בחילה וחולשה וכו'. ולא נדיר בכלל שאלו באמת הסימפטומים. זה שאנחנו גיבורים וממשיכים בנהיגה הביתה למרות שכואב פה ושם ומרגישים קצת מסוחררים לא ממש עובד לטובתנו.

ברגע שמדובר בתאונה עם נפגעים המשטרה חוקרת את זה ברצינות - ואם מדובר על תאונת פגע וברח עם נפגעים זה כבר פלילי. אין דבר כזה "חוסר עניין לציבור" בסיפור כזה, ואין צורך להגיש תלונה כי המשטרה גובה עדות כבר בבית החולים ופותחת בעצמה תיק חקירה.

אנשים כמו נהג המונית הזה - לא מגיע להם רשיון ולא מגיעה להם פרנסה. הם מסכנים את שאר המתשמשים בכביש וסתם מוציאים שם רע לנהגי מוניות. אחד כזה צריך לרדת מהכביש ולו למען יראו וייראו. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...