Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה למבורגיני יש בארץ??

Alfa147
שימו לב! השרשור הזה בן 7733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה פעם למבורגיני vt אחת בארץ ....של איזה תפרן אחד בצבע אדום עשו לה מיבחן דרכים בתוכנית שהיתה משודרת בערוץ 5 וקראו לה "אוטו בראש".

חבר שלי ראה אותה פעם טסה בכביש הערבה ......

והיום היא כבר לא נימצאת בארץ הוא החזיר אותה לחול מכוון שהוא בא לביקור קטן וחזר.

היתה עוד למבורגיני אדומה שאני חושב dark-viper צילם אותה ...... שהיתה בתל אביב באיזה מלון ....

היתה גם פרארי f355 ספידר (אני יודע שזה לא קשור) אדומה ויש לי תמונה שלה .....

ויש לי גן ווידאו שחבר שלי היה אצל הבעלים של הפרארי בארץ הוא גר באילת ....

הוא היה אצלו בבית והוא הסביר לו על האוטו אבל לא רצה לעשות לו סיבוב ...

ולפי מה שהוא אמר אסור להחזיק בארץ מכוניות כמו הפרארי והלמבורגיני יותר מ-11 חודשים ...הוא הביא את האוטו לארץ בתור תייר וגם הוא חזר לחול הוא בא לביקור בעסק שיש לו בארץ ...

זה כניראה עונה על השאלה למה לא רשום במישרד הרישוי שיש למבורגיני בארץ ...

לבטח אתם תגידו איך יש בארץ את הפרארי 456 gt אז את זה כניראה הוציעו לה איזה שהו אישור ... אני לא יודע ... אני יכול לברר ......

מקווה שעזרתי

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו כתבה על איזה גרוזיני מאשקלון שהביא למבורגיני , והתברר שהמנוע היה מזויף..

גם צילמו את המכונית נוסעת לה ברחובות אשקלון...

מסכן. ..

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטח אתם תגידו איך יש בארץ את הפרארי 456 gt אז את זה כניראה הוציעו לה איזה שהו אישור ... אני לא יודע ... אני יכול לברר ......

מקווה שעזרתי

לא, אנחנו לא נגיד כלום מפני שה 456 שייכת ליבואן סמל"ת (אני מדבר על הבעלים ולא על החברה עצמה) , ובשביל יבואן זה לא ממש בעיה להשיג אישורים.

Ruff Ryders to the death, ride or die nigga we know the oath

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פעם למבורגיני vt אחת בארץ ....של איזה תפרן אחד בצבע אדום עשו לה מיבחן דרכים בתוכנית שהיתה משודרת בערוץ 5 וקראו לה "אוטו בראש".

היתה עוד למבורגיני אדומה שאני חושב dark-viper צילם אותה ...... שהיתה בתל אביב באיזה מלון ....

מדובר באותה למבורגיני

כולה VT מסדרת אלפין :lol:

נ.ב DARK VIPER לא צילם אותה

פשוט לקחת לי את הקרדיט

ועוד דבר אם תחפש ב"אוף טופיק" תמצא שרשור של התמונות שלה

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שעזרתי

אין שום פרארי באילת וזה בדוק, אני גר באילת כבר כמעט 18 שנה ועוד לא ראיתי פרארי בחיים שלי!

א ל פ א - רק אם אתה מתאים לה

חולם על 147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - חלאס! אין למבורגיני בארץ! אין! אלף, יוד נון סופית!

יש פרארי שיבואן פיאט קימבן לעצמו ויש 911 וזהו!

כל ביקור של למבורגיני ופרארי בארץ מכוסה עיתונאית מכל הכיוונים כי אין פה!

אין!

ולגבי כל מי שנשבע שלבן דוד שלו יש למבורגיני מקורית ושהוא מכיר שכן של אח של אחד שהיה איתו בגן שמכיר מישהו שיש לו למבורגיני אמיתית מסנטה אגאתה, רק דבר אחד לי אליכם:

יש גם כאלו שבמכונת אמת יישבעו שבן דוד שלהם זיין את אנה קורניקובה ואת עליזה בגין בשלישיה, או שחטף אותם חייזר. תפסיקו לשכנע את עצמכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לalfa 147 לא יכול ליהיות שלא ראית אותה ...היתה פרארי f355 ספיידר והיום כבר אין .....

לא מאמין לי ?

תוך ככה חודש ברגע שאני יהיה אצל דודים שלי ...אני מארגן לך תמונה שלה חונה ליד קניון מול הים באילת ומאחוריה יש שתח מוניות ישראליות ...ויש לה גם לוחית רישוי ישראלית

ואח של חבר שלי מכיר את הבעלים שלה ...ויש לו ווידאו של הפרארי ...הוא גר באילת היום אין אותה כבר מימיזמן הוא החזיר אותה לחול הוא בא לביקור קטן ... בהיזדמנות אני יגיד לך גם איך קוראים לו ....

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - חלאס! אין למבורגיני בארץ! אין! אלף, יוד נון סופית!

יש פרארי שיבואן פיאט קימבן לעצמו ויש 911 וזהו!

כל ביקור של למבורגיני ופרארי בארץ מכוסה עיתונאית מכל הכיוונים כי אין פה!

אין!

ולגבי כל מי שנשבע שלבן דוד שלו יש למבורגיני מקורית ושהוא מכיר שכן של אח של אחד שהיה איתו בגן שמכיר מישהו שיש לו למבורגיני אמיתית מסנטה אגאתה, רק דבר אחד לי אליכם:

יש גם כאלו שבמכונת אמת יישבעו שבן דוד שלהם זיין את אנה קורניקובה ואת עליזה בגין בשלישיה, או שחטף אותם חייזר. תפסיקו לשכנע את עצמכם.

הייתה קונטאש אדומה לפני כמה שנים, של יורד ישראלי מארה"ב .נראתה לעיתים קרובות בתחנת דלק "עלית" בר"ג. למיטב ידעתי היא כבר לא בארץ.

יש באמת שמועות על דיאבלו , אבל ,כמו שנאמר,אלו כנראה רק שמועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי , אמרתי שזאת התמונה שלך

ואני ראיתי לפני כמה שנים למבורגיני דיאבלו רודסטאר באילת

(צהובה)

או שככל הנראה אני מדמיין אבל היא הייתה ליד מלון הילטון

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה אצלו בבית והוא הסביר לו על האוטו אבל לא רצה לעשות לו סיבוב ...

ולפי מה שהוא אמר אסור להחזיק בארץ מכוניות כמו הפרארי והלמבורגיני יותר מ-11 חודשים ...הוא הביא את האוטו לארץ בתור תייר וגם הוא חזר לחול הוא בא לביקור בעסק שיש לו בארץ ...

זה כניראה עונה על השאלה למה לא רשום במישרד הרישוי שיש למבורגיני בארץ ...

מקווה שעזרתי

בזמנו בתפוז (או שמא זה היה ווינט) כשדיברנו על פרארי שראינו בארץ ואז אמרתי שראיתי ליד ווינגייט 355 ספיידר אדומה ואף אחד לא ידע להאמין לי כי אף אחד לא ראה אותה. אז עכשיו יש עוד מישהו שאומר שהוא ראה אותה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...