Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BRZ בארץ מחודש יוני (וגם GT86 כולל מחירים)

oranp83
שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בינתיים יצא מבחן השוואתי בין ה BRZ למיאטה, ה BRZ מקבלת הרבה מחמאות.

http://www.popularmechanics.com/cars/reviews/comparisons/2013-subaru-brz-vs-2012-mazda-miata-featherweight-sports-car-faceoff-7650540?click=pm_news

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אחת לבנה שירדה כרגע בהרצליה פיתוח מול סוכנות סובארו (רח' המנופים), אבל נכנסה משום מה ל-ג.מ פורטל הסמוך. אולי אביתר יוכל להסביר מה קורה שם בפנים. בינתים קצת תמונות:

mjyl0rmtzyzm.jpg

turmhz3mnkzt.jpg

ztj1tgodc5bo.jpg

zmyjdzyaezjl.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריזים... :lol:

אכפת לך להראות לי את זה ?

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=422413691132940&set=a.318734934834150.78658.215069341867377&type=1&theater

דאגו להוסיף קרדיט אחרי שבקשתי! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי עכשיו שוב למטה כדי לנסות לצלם קצת יותר קרוב. מסתבר שבהסתכלות שניה בתוך ג.מ פורטל, מהכניסה שלהם אפשר להגיע לחצר של סובארו. כנראה שמרוב התרגשות לא שמתי לב לזה קודם...

עדיין מוזר שהיא נכנסה משם ולא מהשער של סובארו. בכל מקרה הם החביאו אותה טוב, לא הצלחתי לראות אותה שוב (המשרד שלי משקיף על הגג של סובארו, שם הם שמים את רכבי הטרייד-אין. היא לא שם.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מסתבכים. פורטל יושבים בתוך סובארו. בכלל לא בטוח שהיא נכנסה לשם (וגם מה זה משנה בכלל?)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד בטוח, מהנדסי סובארו חסכו לפורטל את החלפת הג'נטים למשהוא סיני מזעזע...הם כבר הרכיבו אותם במפעל! :lol:

zmyjdzyaezjl.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהימה ללא ספק, רק הגאנטים נראים של 2 שקל.

עריכה: באגירה הקדים אותי בשניה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניסה לפורטל היא גם כניסה אחורית למוסך,שם יושב המחסן חלפים וגם השטיפה.

הסיבה שהיא נכנסה משם כנראה היא העליה הקטנה בכניסה הראשית למוסך שם רכבים נמוכים נוטים לשפשף את החלק התחתון בכניסה ויציאה.

אחלה תמונות,רכב יפייפה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...