Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לא סבל ממיקרוסוויצים בVW MK4?!, מנגנון דלת מסרב להגיב פרטים בפנים

אביתר א.
שימו לב! השרשור הזה בן 4197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, מכיר את סטופר על דרך חברון ליד זכוכית דרום.

תודה.

מאז שקניתי את הגולף התחלתי להתעניין במוסכים ועלויות עד עכשיו היו לי יפניות בפירוק של 2 ברגים ו3 קליפסים כל הרכב מפורק והבעיה נגלית לעין, פה זה סיפור.

אביתר תודה רבה לך, אנסה לחפש פירוק או מציאה באיבי.

עריכה: ידוע לך מהו מספר מק"ט של המנגנון כולו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על לפני 3 שנים.. שביררתי כמה עולה מנגנון חדש מקורי, זה היה בסביבות ה1300.

הכל יחסי בחיים.

אין לי מושג מה המקט, תתקשר למוסך מורשה בטענה שאתה רוצה לרכוש והוא יוציא לך את המקט :)

ולחשוב שאני זה שצריך עזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביתר מצטער שאני לא עוזר אך אשמח לעזרה.

ברשותי גולף 2003 ואיך לא, מנגנון דלת נהג נדפק.

הוא מתפקד יופי ננעל ונפתח רק בעיה קטנה אין חיווי על פתיחה וסגירה של הדלת בלוח השעונים (כנ"ל תאורת סלון).

תוך כדי נסיעה (כשהדלת סגורה) נדלק אור סלון ונורת חיווי בלוח השעונים על דלת פתוחה+כיתוב DRIVERS DOOR OPEN+ציפצוף.

וזה נעלם כעבור כמה זמן ללא חוקיות (עד המהמורה הקרובה/בלימה/האצה/ סתם בעמידה ללא תנועת הרכב או תזוזה של הדלת).

האם יש לך מושג מה התיקון ואיך אני מתקן את זה או שאני חייב להזמין מנגנון קומפלט חדש?

תודה

לי בגולף 4 - תא מטען לא נפתח! יש את הצליל שזה ננעל ונפתח כשאני לוחץ על השלט.אפשר לסדר את זה לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב EBAY פולני אחד שמוכר מנעולים ב 250 שקל כולל משלוח

הזמנתי אחד לגולף פלוס 2006 ויצא מצויין ,

גם אצלי לא נפתח המנעול אז לאחר שהוא כן ניאות להיפתח פירקתי את הלשונית בקורה של הדלת כך שהדלת לא תינעל,

קשרתי את הדלת התקולה עם רצועה נמתחת רטשט לדלת האחורית נגדית, וככה נסעתי שבוע וחצי עד שהגיע מנעול.

עלה 250 שקל ובארץ רצו 980 לפני מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור בבקשה לאותו פלוני? תודה. הפכתי את איביי ולא הצלחתי למצוא מנעול ראוי במחיר שפוי ובקושי הצלחתי למצוא מוכרים שמוכנים לשלוח לארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב EBAY פולני אחד שמוכר מנעולים ב 250 שקל כולל משלוח

הזמנתי אחד לגולף פלוס 2006 ויצא מצויין ,

גם אצלי לא נפתח המנעול אז לאחר שהוא כן ניאות להיפתח פירקתי את הלשונית בקורה של הדלת כך שהדלת לא תינעל,

קשרתי את הדלת התקולה עם רצועה נמתחת רטשט לדלת האחורית נגדית, וככה נסעתי שבוע וחצי עד שהגיע מנעול.

עלה 250 שקל ובארץ רצו 980 לפני מע"מ

גם במרכז וגם באיזור חיפה דורשים 750 לפני מע"מ.

תבדוק שוב מאיפה אתה קונה.(לא שזה מחיר ריאלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה אמרו לי מקט 3d1837016ac מחירו 980 שקל לפני מע"מ - מנעול ימני קדמי. כמובן שזה גם לפני עבודה!!

הרבה חלקים באוטו הזה מגיעים מתוצרת פולין וצכיה והאיכות מדברת בעד עצמה :shock:

יש מדריכים ברשת לגבי פירוק הדלת לא צריך לספר לכם על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש טולדו 2001 ותיקנתי את החלונות לפחות 4 פעמים ב5 שנים האחרונות , כמעט כל קיץ נדפק לי המנגנון :/

עובר ללאון חדשה מקווה שפתרו את העניין הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה אמרו לי מקט 3d1837016ac מחירו 980 שקל לפני מע"מ - מנעול ימני קדמי. כמובן שזה גם לפני עבודה!!

הרבה חלקים באוטו הזה מגיעים מתוצרת פולין וצכיה והאיכות מדברת בעד עצמה :shock:

יש מדריכים ברשת לגבי פירוק הדלת לא צריך לספר לכם על זה

תבדוק במוסכים נוספים כי זה מחיר גבוהה מהרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...