Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז נרכשה מכונת נספרסו, הזמנת קפסולות.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 3953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני הצטרפתי לאחרונה לחובבי הנספרסו - רכשתי לאשתי מכשיר Pixie ומקציף חלב Aeroccino.

ועכשיו - נכנסנו למלכודת הרגילה: המחירים בישראל.

ההבטחה בחנות היתה כי מחיר הקפסולות בישראל (2.09 ש"ח ליחידה) זהה למחיר בכל העולם.

המעשה - שבוע לאחר הרכישה הגענו לוינה ומצאנו חנות של נספרסו במקום הכי מרכזי בעיר. מעבר למאר, להדר ולמבחר המוצרים שראינו (ולא קנינו) רכשנו 120 קפסולות בסכום העתק 23 אירו (ועוד כמה סנט) - המביאים אותנו לפחות מ-1 ש"ח לקפסולה.

לצערי לא חזרנו לחנות כדי להגדיל את הרכישה (מה לעשות, סגור בכריסטמס).

בקיצור - מומלץ למי שנוסע לעיר אירופית גדולה לחפש את החנות המתאימה ולהצטייד בקפסולות.

אולי מישהו מכיר אפשרות לרכיש מחו"ל באמצעות הרשת?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפסולות מיוצרות בשויצריה, וכפי שכתבתי - בוינה מחירן חצי (ואפילו טיפה פחות) מאשר בארץ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה קבלו את התנצלותי - הזכרון שלי ושל אשתי בגד בנו. מתברר כי החיוב תמורת 120 קפסולות היה 43 אירו, עדיין מביא אותנו לכ-1.8 ש"ח לקפסולה, כלומר כ-15% פחות מאשר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על אספרסו קצר מהקפסולה השחורה.

ועוד אחת מוצלחת, שאני לא מכיר בשם, היא אפורה-כסופה, לדעתי חוזק 9, אולי 7. קצת יותר ארומטית.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפסולה הכסופה\אפורה אמורה להיות ROMA והיא בעצמה 8 .

אצל ההורים שלי שולטת הקפסולה השחורה של ריסטרטו והסגולה כמובן ,

אמא שותה גם את דקפיאנטו ברמה 7 כשבא לה נטול קפאין.

את כולם אני מכין כארוכים כשאני בא לבקר אצל ההורים.

יש להורים שלי מכונת CITIZ שהבאתי להם מסניף הדיוטי כשעבדתי בבאג.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מאיתנו מחזיקים שרוול של נטול קפאין רק בשביל אורחים?

אני הראשון להודות באשמה! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מכונת קפה של נספרסו מזה 3 שנים.

אם יש בארץ חברה עם רמת שירות מצויינת וכיף טהור של התנהלות מול חברה ענקית, זאת נספרסו !

פשוט חווית קנייה בפעם לפעם.

ועכשיו לקפה, מדובר בקפה איכותי לכל הדעות, טרי, עם ארומה נפלאה וניחוח מענג.

אצלנו בבית מארחים הרבה ואוהבים מאוד קפה, כך שיוצא לי לעשות הזמנה כל חודש וחצי חודשיים לערך.

בכל פעם שאני מזמין קפה אני לוקח את החבילה של 16 הטעמים, כאשר הם מקוטלגים ע"י צבעים ודרגות חוזק.

יש בינהם גם שתי סוגי טבליות שהם נטולי קפאין.

כך שאין מצב שאני אומר לאורח שלי "אין".

אני באופן אישי מאוד אוהב את ה"פינצו לונגו" ואת ה"ריסטרטו", תלוי ביום ובמצב הרוח 8)

מובטחת לך הנאה מקפה איכותי וממכונות אמינות ונוחות.

אבי.

נ.ב

טיפ קטן.

ברגע שאתה מתחיל לראות שהמכונה לא מזרימה את הקפה לכוס בצורה חופשית, זה סימן שצריך לנקות את המכונה.

התקשר לשירות הלקוחות ובקש ערכה לניקוי המכונה.

יש לך על הערכה הסברים מפורטים איך לנקות, החומר עושה פלאים והמכונה חוזרת להזרים קפה כמו בימיה הראשונים.

ותמונה שצילמתי:

post-4816-131863329244.jpg

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ קטן.

ברגע שאתה מתחיל לראות שהמכונה לא מזרימה את הקפה לכוס בצורה חופשית, זה סימן שצריך לנקות את המכונה.

התקשר לשירות הלקוחות ובקש ערכה לניקוי המכונה.

יש לך על הערכה הסברים מפורטים איך לנקות, החומר עושה פלאים והמכונה חוזרת להזרים קפה כמו בימיה הראשונים.

קבל טיפ גדול - מקור יודע דבר מסר לי שחומר הניקוי הוא 'דורגול' שמשמש להסרת אבן מקומקומים ומכונות קפה שניתן להשיג אותו בכל מרכול.

לפיכך, ממש אין צורך לרכוש את ערכת הניקוי שנמכרת במחיר גבוה בהרבה.

לא לוקח אחריות על האמור, אבל מאז שהמכונה ברשותי אני מנקה בשיטה הזו ללא כל תקלה - לשיקולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...