Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז נרכשה מכונת נספרסו, הזמנת קפסולות.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 3953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצידי תנקו את המכונה עם ספירט.

כשתצתרכו תיקון ותעמדו בפני הוצאה אדירה כי הקומבינה שלכם הורידה את הציפוי הפנימי של המכונה וגם האחריות פקעה, תבואו ותתבכיינו כמו הרבה ישראלים אחרים על "איזה חרה חברה זאת נספרסו, לא מוכנים לתקן את המכונה שבאחריות".

קומבינות בשקל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, האם יש נזק בהכנת עוד 50 כוסות לאחר הדלקות הנורה? לא היה לי מושג שזה קשור לחיישן ניקוי.

אזמין נוזל ניקוי יום ראשון על הבוקר ואבצע ניקוי.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש נזק, לא עליך דיברתי בהודעה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתצתרכו תיקון ותעמדו בפני הוצאה אדירה כי הקומבינה שלכם הורידה את הציפוי הפנימי של המכונה וגם האחריות פקעה, תבואו ותתבכיינו כמו הרבה ישראלים אחרים על "איזה חרה חברה זאת נספרסו, לא מוכנים לתקן את המכונה שבאחריות".

קומבינות בשקל.

בגירה - קצת הגזמת.

את המידע קיבלתי ממקור שעובד בנספרסו, לא טוב לך אז תזמין את הנוזל ה"מקורי".

כבר שנים שיש לי מכונות קפה, החל ב- C150 אח"כ C190 ועכשיו הלטיסימה +, תמיד ניקיתי עם הנוזל הזה שבאופן "מפתיע" לא גרם מעולם לנזק.

שכל אחד יעשה את השיקול שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מקום יותר טוב מאשר ברגע זה לפרסם את המוטו שלי בחיים!

"תהיה פראייר, תדאג רק שיהיה לך מאיפה להיות פראייר".

לא מקורי שלי אבל אימצתי בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא עלי, אבל שאלתי האם ידוע לך אם יש נזק כלשהו.

אין נזק, במכונות הישנות ללא חיישן, האבנית הייתה גורמת למשאבה להתפס והדורגול היה משחרר אותה בחזרה.

מכיוון שהמכונה שלך עדיין עובדת אז ניתן להניח שמדובר בהצטברות אבנית שבשלב ראשוני, בכל מיקרה מסיר האבנית יחזיר את המצב לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי דלת מול דלת קנה את המכונה. הריני לאשר את מה שנאמר כאן באחת ההודעות. המחיר בארה"ב הוא כפול או כמעט כפול מבישראל לכל קפסולה.

ועכשיו אתם יכולים להמשיך.

שתייה נעימה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...

ה'דורגול' ניקה את המכונה לשביעות רצון החיישן ומי שרוצה מוזמן להמשיך ולרכוש מחב' 'נספרסו' את אותו נוזל הניקוי כשהוא ארוז באריזה אחרת - ובמחירי בוטיק.

מה בוטיק? איזה בוטיק?

20 שקל ל 2 שקיות זה מחירי בוטיק?

באמת שאם זה היה יקר, הייתי משתמש בכל חומר אחר אבל 10 ש"ח לחצי שנה?

זה בוטיק? :shock:

קומבינות בשקל.

בגירה - קצת הגזמת.

את המידע קיבלתי ממקור שעובד בנספרסו, לא טוב לך אז תזמין את הנוזל ה"מקורי".

כבר שנים שיש לי מכונות קפה, החל ב- C150 אח"כ C190 ועכשיו הלטיסימה +, תמיד ניקיתי עם הנוזל הזה שבאופן "מפתיע" לא גרם מעולם לנזק.

שכל אחד יעשה את השיקול שלו.

הקפצתי בכדי להכות על חטא :wink:

בניקוי שעבר הניקוי לא עזר כלל ונאלצתי להשתמש בשתי שקיות נוזל הניקוי, רק אז השתחררה הסתימה והמכונה שבה לעבור כסידרה...למשך יומיים :x

אחרי יומיים נאלצתי לשלוח את המכונה למעבדה של נספרסו, לזכות יאמר שקיבלתי מיד מכונה חלופית והאיסוף וההחזרה של המכשיר בוצעו בחינם.

בנוסף, אין אחריות על נזקי אבנית אבל מאחר והם ראו ששבוע לפני כן רכשתי ערכה והיא לא עזרה והנזק היחיד שגרם למכונה לא לא לעבוד היה סתימת אבנית, אז גם הטיפול במכונה היה חינם אין כסף.

באמת שמגיע שאפו.

אבל כל זה היה לפני 4 חודשים ושבת שעברה המכונה שוב נסתמה מאבנית! :x

ערכת ניקוי אחת, הליך ניקוי סטנדרתי המכונה שבה לנעוריה והופ, אחרי 2 כוסות קפה נסתמה בצורה שלא מוציאה יותר לא מים ולא קפה.

סחבק עצבני, ראבאק, רוצה קפה!

תפסתי איזה אבקה להסרת אבנית מקומקומים (משהוא שוויצרי), שפכתי למיכל המים של המכונה 2 כפות, הפעלתי הליך ניקוי והמכונה עובדת מעולה כבר שבוע.

אז כנראה שערכות הניקוי של נספרסו ממש לא יקרות, אבל גם לא ממש יעילות :?

אה, דרך אגב, יש טעמים חדשים, קרמל, שוקולד ווניל.

את הוניל לא אהבתי אבל השוקולד והכרמל חביבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שביצעו הסרת אבנית עם חומר אחר, האם בדקתם ממה עשוי התרמובלוק במכונות נספרסו?

בהנחה אפשרית שזה אלומיניום, אני ממליץ לכם לקחת כוס שקופה ולהזרים אליה מים ללא קפסולה. עשו זאת כמה פעמים עד שלא יהיו עוד גרגירי קפה במים ותוכלו לבחון את המים עצמם. חפשו חלקיקי מתכת קטנטנים שנראים בקושי, כולי תקווה שלא תמצאו.. תדווחו כאן בבקשה, הנושא מסקרן, לפחות אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...