Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ- אשמה בתאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב האדום- אני.

הרכב הכחול- הוא.

יש לציין- לאחר התאונה הוא ברח והמוקד העירוני החזיר אותו למקום האירוע. יש לי הצהרה מהסייר מוקד שהחזיר אותו למקום האירוע.

לאחר שהחזירו אותו הוא מסר לי את כל הפרטים.

במקום האירוע הוא אמר שהוא יודע שהוא אשם ו"בינינו אני יודע שאני אשם".

כרגע הוא מסרב להודות באשמה.

אשמח לייעוץ.

תודה!

Untitled.jpg

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך השרטוט קשה להבין מה קרה. מי פגע במי ובאיזה חלק של הרכב? האם יש תמרורים\ סימונים על הדרך\רמזורים המסדירים את זכות הקדימה? צריך לנחש מהו אותו "רכב אדום" - לפי המלבן או לפי החץ? נסה לתאר את הארוע באופן יותר מדוייק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BioS אתה יכל להסביר את הסקיצה שציירת?

קשה מאוד להבין מה התרחש שם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לתומי ברכב האדום, הכביש ממשיך ישר ויש אפשרות לרכב הכחול להשתלב בצומת, אם אני לא טועה יש לו תמרור זכות קדימה (הגיוני שיהיה, הוא זה שמשתלב לכביש דו נתיבי עם הפרדה של צמחייה באמצע).

לפתע הוא מחליט להיכנס, ללא כל איתות או סימן מקדים, אני בולם חזק ככל שאני יכול, מבין שאם אני לא אשבור אני אכנס בו וארסק אותו, שובר הגה שמאלה, עולה על ההפרדה ונעמד בצד השני של הכביש.

הרכב הכחול לא יצא אפילו להסתכל, הסתכל לאחד החברים שלי שיצא מיד מהרכב בעיניים ופשוט נסע (!).

המוקד העירוני היה באיזור, ראה את הבריחה שלו והחזיר אותו מיידית.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה בינכם מפגש?

הרכבים פגעו זה בזה?

איזה נזק יש לרכב שלך?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברתי שמאלה בידיוק כדי שלא יהיה מפגש, לא רוצה לדעת מה היה קורה אם היה מפגש.

יש נזק לרכב שלי, ממה שאני יודע כרגע:

חלק קדמי ואחורי מלאים בשריטות והגריל נשבר. (טמבון קדמי, אחורי ומכסה מנוע)

רעשים מגלגל ימני, ספק ציריה ספק משולש. (קידמי ימני דופק)

אגזוז ירד למטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהתמונה הזאת ברורה יותר ותוכלו להתייחס.

תודה

*יש לציין- אני הייתי במהירות 50 קמ"ש, הרחוב שנסעתי בו הוא הכביש הראשי.

* הנהג פשוט התפרץ לצומת, לא נותר לי הרבה אלא לבלום ולסטות שמאלה על מנת למנוע התנגשות.

* הנהג המשיך לסוע. רכב ביטחון של המוקד החזיר אותו למקום אחרי שרדף אחריו.

יש 2 עדים לאירוע- אחד שישב איתי ברכב וראה את כל מהלך האירוע.

- השני הוא סייר הביטחון שהחזיר אותו למקום, הסייר לא ראה את מהלך התאונה אך חתם לי ברצון רב על ההצהרה שהוא החזיר את הנהג הנתבע למקום.

scan0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהתמונה הזאת ברורה יותר ותוכלו להתייחס.

תודה

*יש לציין- אני הייתי במהירות 50 קמ"ש, הרחוב שנסעתי בו הוא הכביש הראשי.

* הנהג פשוט התפרץ לצומת, לא נותר לי הרבה אלא לבלום ולסטות שמאלה על מנת למנוע התנגשות.

* הנהג המשיך לסוע. רכב ביטחון של המוקד החזיר אותו למקום אחרי שרדף אחריו.

יש 2 עדים לאירוע- אחד שישב איתי ברכב וראה את כל מהלך האירוע.

- השני הוא סייר הביטחון שהחזיר אותו למקום, הסייר לא ראה את מהלך התאונה אך חתם לי ברצון רב על ההצהרה שהוא החזיר את הנהג הנתבע למקום.

הסייר לא ראה את התאונה אז הוא לא עד.

וזה שישב ברכבך עד , אבל פחות טוב כי הוא לא נייטראלי.

אין חולק שהרכב השני היה אמור לתת לך זכות קדימה , בגלל השלט , ואפילו אם אין שלט , כי לגביו אתה בא מימין.

מכתב דרישה לבחור עם פירוט כספי של נזקיך ובקשה לתשלום הבחור מסרב תביעה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי למקום התאונה ויש שם שלט ברור מאוד.

שווי הנזק המוערך עשרות אלפי שקלים.

יש להחליף את כל הפרונט, שני סרנים, אגזוז, מגן חום אגזוז, כתוצאה מהמכה התעקם הוו גרירה קידמי ולכן קצה שלדה.

יש פגיעות בגוף שלי ושל הנוסע שהיה איתי, הנוסע נפגע בצוואר, אתמול הוא קם עם כאבים וצוואר תפוס.

הנזק אצלי בבדיקות, בוודאות נפגע הגב.

לצערי, יש ביטוי אחד שפשוט נתפר על התאונה הזאת, ״רשע וטוב לו״, הרכב שלו לא נפגע וגם הוא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שמדובר בתאונה עם נפגעים תהיה צריך ללכת למשטרה.

אז על הדרך תגיש נגדו תלונה , שגם יטפלו בצד הפלילי של הפרשה

בנזקי הגוף מטפל ביטוח החובה שלך

בנזקי הרכוש הביטוח המקיף שלך או ביטוח צד ג של הרכב השני , שבוודאות יסרב לשלם, אלא אם המשטרה תגיע למסקנה שהנהג השני אשם , ויוגש נגדו כתב אישום.

בכל מקרה יצטרכו לתבוא אותו ,או אתה לתבוע אותו או ייתכן וכדאי שתפעיל את הביטוח המקיף שלך ותן להם לשבור את הראש מולו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכונים:

הגשנו את המסמכים לביטוח שתובע את הביטוח שלו.

ישה- לדעתך הביטוח שלו יסרב לשלם? למה?

נזקים ידועים בנתיים בגוף:

נוסע- צליפת שוט, כאבים בצוואר.

נהג (אני)- צליפת שוט, כאבים בגב, 6 גימלים.

אני צריך ללכת למשטרה? אם באותו רגע לא היו נפגעים אלא הפגיעות הגיעו כ-יומיים לאחר מכן, מה המשטרה יכולה לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלת ביטוח חובה רק במקרה של תאונת דרכים. וכדי לקבל אישור כי מדובר בתאונת דרכים אתה צריך אישור משטרה.

לכן אתה צריך כי ייפתח תיק , ומכיוון שמדובר בתאונת דרכים שהיא לא רק נזק לרכוש אלא גם לגוף ,המשטרה תרצה אולי להאשים מישהו , ולפחות לפי תיאורך מדובר בנהג השני.

ואם אכן המשטרה תגיע למסקנה הזו , הביטוח שלו אולי ישתכנע כי אכן מדובר בנזק שגרם המבוטח שלו ויסכים לשלם.

למה בשלב הנוכחי לא, כי אין כאן פגיעה של רכב ברכב, אלא אתה עשית תאונה כדי לא להיכנס ברכב השני ונפגעת למעשה מאבני השפה בהפרדה בין הנתיבים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בביטוח אמרו לי "לא נעים להגיד לך, אבל כן, עדיף שהיית פוגע בו"

שזה אבסורד בכל מובן אפשרי.

חמקתי מפגיעה בו, שברתי שמאלה על מנת לא לרסק אותו, חד משמעית, הייתי מרסק אותו אם הייתה פגיעה.

כרגע הנזקים הם צליפת שוט שלפי דברי הרופא אי אפשר לדעת אם זה רק כאבים כתוצאה מהמכה או שיתפתח שם משהו מעבר לכך.

ללכת למשטרה לפתוח תיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...