Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי ולוסטר בישראל החל מ-110 אלף ש"ח

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Inna - V.Hot 2011. שלי. שיר #9 נשמע שם ממש טוב, יצאתי ושכחתי אותו במערכת :-P

הכחול משתמע כמו סגול בשמש. לא כמו "כחול אלקנטרה" של פג'ו שבאמת כחול לא משנה באיזה זווית תסתכל עליו. לפחות זה מה שהבנתי מתמונות.. אין בינתיים רכבים שצולמו עם מצלמות איכותיות.

כסוף נראה ליסינגי מדי. אפור כהה נראה יותר קרבי :twisted:

לדעתי הגוון הכי יפה זה הצהוב, מזכיר את הדור האחרון של היונדאי קופה שממש התאים לה הצהוב.

והוא לא מטאלי - הרבה יותר קל לתקן מפגעים..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלומי, יש לי שאלה שלא הצלחתי לקבל עליה תשובה מאף סוכנות בינתיים.

(ואני קרציה - התקשרתי להרבה) אולי הישועה תבוא ממך..

בין רמת גימור INSPIRE ו PREMIUM בין ההבדלים מצויין "לוח שעונים SUPERVISION"

המידע שהתקבל מהסוכנות זה שהSUPERVISION "יותר יפה", אך התמונות מרמזות שיש גם הבדל במסך של מחשב הרכב. כלומר שה SUPERVISION מפרט יותר נתונים.

האם כך הדבר, קרי האם יש דברים חשבוים שהSUPERVISION יראה אבל לוח השעונים "הרגיל" לא?

תודה מראש

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואאאייי שלומי, איך ביאסת אותי!

בכל התמונות הוולוסטר נראית משהוא אקזוטי ויוצא דופן, בתמונות שלך פתאום היא נראית כמו הבן הממזר של מזדה 3 שבעלה בכפיה ושלא כדרך הטבע ניסן גו'ק (ולא בצורה של מחמאה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לסיבוב התרשמות (לא נהגתי עדיין, רק באולם תצוגה), ומה אני אומר לכם, פשוט מדהימה! האומנם הדגם היקר ביותר, אבל עדיין. רכב שנראה מדהים, פרקטי יחסית, ויש המון מקום מאחורה ל-2 מבוגרים בכיף. 3 לא ייכנסו כי תקוע שם מחזיק הכוסות המעצבן. בכל מקרה, רכב יפה, מאובזר, ומאוד מאוד מעניין. רק נשאר לבדוק איך היא נוסעת :-)

נ.ב

התמונות של שלומי עושות לה עוול גדול!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי מאחורה אני 1.82 הראש שלי נכנס בתקרה, מה שכן ביחס ליונדאי רכב מצויין אין ספק שהוא מאוד שונה משאר הדגמים המובאים ארצה, לא יצא לי לסוע עלייה אבל אני לא חושב שיש שם איזה פנינה מיוחדת והעיצוב מיוחד אבל לא הטעם שלי.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.74 במקרה הטוב, והראש שלי כמעט ונכנס בתקרה. בעייתי, אבל אם אני הנהג, אז את מי זה מעניין? :wink: (אני עוד צעיר בלי משפחה).

לגבי נסיעת מבחן תשאל בסוכנות. לא יצא לי לשאול כי באתי יותר להתרשם ויזואלית.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי אני מקנא בך :)

אנשים פה מתלוננים על ה 3 דלתות על הפרקטיות, הרכב פרקטי, אתמול גיליתי שיש לי 2 צמיגים שטוחים באינפיניטי, החלפתי אחד עם הספר, את השני ניסיתי להכניס בפורש, נסעתי כל הדרך עם תא המטען הקדמי חצי פתוח בדרך חזרה לא הצלחתי בכלל לסגור אותו, נאלצתי לפרק את כיסוי תא המטען האחורי ולשים את הגלגל על בית המנוע, פרקטיות? לחב'רה צעירים הוולוסטר תהיה מושלמת, אנשים שוכחים שפעם רכב משפחתי היה פורד אנגליה, 3 דלתות, חמש מבוגרים חורשים את כל הארץ בלי מילה אחת על פרקטיות :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם צפויות להגיע בעתיד לארץ גם הסונטה והג'אנסיס החדשות?

[ATTACH]255513[/ATTACH]

כמו זאת?

אין לג'נסיס תקינה בארץ.... הרכב הנ"ל שייך למנכ"ל יונדאי וסמנכ"ל כלמוביל. עוד כשנה יוחזר לחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מישהו יכול להסביר לי לגבי ההתנהגות שלה,מה נסגר?

כתבה אחת אומרת שההתנהגות שלה לא ממש ובינוני,ובכתה אחרת אומרים שההתנהגות שלה מעולה ובטוחה.

הכתבה של מקארס פורום עלייה (המבחן)

"נקודה נוספת שכדאי שנוריד מהפרק כבר בשלב זה היא התנהגות הכביש. הולוסטר אולי נראית ספורטיבית אבל ממש לא מרגישה כזאת על הכביש המפותל. בהתחלה עוד היו לי תקוות, בעיקר בגלל כיול המתלים הנוקשה-משהו, מהר מאוד הבנתי שלא. ההגה מעורפל, לא מתקשר ושאר טענות שנכתבות שוב ושוב בהקשר של הגה חשמלי. הנהג תוקף הסיבובים יגלה במהרה שהולוסטר מרגישה מרוחקת, מנותקת, מזכירה במשהו משחקי פלייסטיישן. בקרת היציבות ממהרת להתערב, חותכת את הכוח או בולמת גלגל ונותנת שמץ של היגוי יתר לתיקון, מה שמגביר את תחושת המלאכותיות בנהיגה. כפתור הניתוק שלה, אגב, הוא הגדול והבולט ביותר שאי פעם ראיתי במכונית סדרתית.""

כתבה בוואלה

"התחושה הראשונית מהכביש היא של מכונית צייתנית לפקודות. ההגה החשמלי חד ונענה אבל אינו תקשורתי וקצת מרצד, אך נותן תמורה שפויה ביחס למה שיש. האחיזה מהצמיגים גבוהה ובטוחה - לעתים אף מאוד, והיא לא מאבדת כיוון ושלווה בסיבובים. השליטה על הגוף הדוקה ונטולת אפיון כלפי תת-היגוי או היגוי-יתר."

אשמח לתשובה למה זה ככה לכל אחד שונה בסטייה כזאת

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...