Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי ולוסטר בישראל החל מ-110 אלף ש"ח

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המטרה של יונדאי היא לקסום לקהל הצעיר בארה"ב שמחפש ECONOMY CAR ולא רוצה לנהוג על קורולה\סיוויק\אלנטרה, מבחינת תמחור הרכב לא בא להתחרות עם RX8, מיני, מיאטה וכד' אלא עם הסגמנט הקומפקטי שהזכרתי מעלה, הוולוסטר מציעה עיצוב נועז (ואיפה חובבי סיטרואן? שתמיד שיבחו את הנועזות של היצרן הצרפתי שהפך למשעמם משהו) צעיר ורענן, שונה ופרקטי, כן כן פרקטי.

בהשוואה להונדה סיוויק קופה, קיה פורטה קופה, הונדה CRZ ועוד מכוניות בעלות 3 דלתות שגם ככה לא מאכלסות 5 נוסעים בנוחות.

הרי הCLS של מרצדס מאכלסת רק 4 נוסעים ואני לא צריך לרשום כל דגם שמאכלס פחות מ5 נוסעים שנמכר כיום.

תמיד כשאני כותב על יונדאי אני מקבל אש, העיצוב מועתק, האיכות חרא, הניהוג נוראי וכד'. אז זהו שלא.

הסונטה החדשה נמכרת כבר תקופה ארוכה, אי אפשר להתבלל כשרואים את הסונטה על הכביש, היא לא דומה לאף אחת מהמתחרות והיא פשוט נראית טוב יותר, אחותה לפלטפורה הקיה אופטימה מעוצבת שונה לגמרי ועדיין נראית מקורית ומרעננת, עיצוב הפנים בשניהן הוא מעולה ואיכות החומר (גם בגרסאות הזולות שבחנתי לאחרונה בחברות ההשכרה) טובה.

קיה השיגה צמיחה של 36% ברבעון האחרון, ביולי האחרון יונדאי הייתה היצרן הכי נמכר בקנדה, יונדאי עברה את הונדה וטויטה בכל סקרי הנאמנות שבוצעו לאחרונה, הם מתקיפים את השוק עם דגמים חדשים ומשפרים את הדגמים כל הזמן, הכניסה שלהם לשוק הפרימיום הייתה מוצלחת והג'נסיס זכתה ועדיין זוכה לתשבוחות.

מפליא אותי נתון צריכת הדלק מכיוון שהאלנטרה עשתה 40 מייל לגלון במבחן ההשוואתי של KBB מול הפוקוס, הסיביק והקרוז, היא גם נתנה להם בראש.

הדובר של יונדאי הודיע שככל הנראה בשנה בקרובה נראה וולוסטר עם דלת אחורית נוספת.

ד"א הקיה סול היא המכונית הכי נמכרת בקטגורית הסאב-קומפקט בארה"ב, במקום השני נמצאת הפיאסטה ואת המקום השלישי קטפה החודש האקסנט החדשה, מי עוד ברשימה? סוזוקי SX4, טויטה יאריס, מאזדה 2, הונדה CRZ, ניסאן קיוב, הונדה ג'אז, ניסאן ורסה (ששלטה בקטגוריה) ועוד....

והנה הI30 החדשה:

2013%2BHyundai%2Bi303.jpg

2013%2BHyundai%2Bi301.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה ממשיך לדרג תגובות ואתה מוכיח אותי צודק. אתה כותב דברים במיוחד על מנת להתסיס. אז תחסוך ממני את התגובה שלך.

אתה הוא זה שמתסיס פה חביבי,

אתה יותר ממוזמן לא להתייחס למה שאני כותב

ולהשאר בנושא השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביאו דוגמא למנוע 1.6 אטמוספרי עם יותר מומנט ואני אוכל את הפנסים של הרכב שלי.

נהגת ברכב?

איך ההתנהגות שלו ביחס ל306?

כן, נהגתי ברכב. אין פה באמת מקום להשוואה בכלל מבחינת תחושות והתנהגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעה 9 בערב אצלי בדיוק חזרתי מהעבודה, נסיעה של 50 ק"מ מהפגישה האחרונה ומה ראיתי בדרך??? יונדאי אקווס עם פלייטים מוזרים, הרכב כולו נראה לי מוזר אז נסעתי בצמוד אליו למשך מספר דקות, אין כרום למעט הסמלים, הגלגלים גדולים, בתי הגלגלים מנופחים מעט ומאחורה כתוב 5.0, נסעתי על איזה 80 מייל לשעה בצמוד אליו, צפרתי לבחור והוא פתח את החלון, לא יצא לי שום דבר מהפה פרט ל"וואו". אני מאמין מכיוון שזה היה בקרבת מקום למרכז הפחתוח האמריקאי שמדובר בגרסא חמימה של הרכב, ככל הנראה בפיתוח. פשוט מדהים הרכב הזה.

הנה תמונה של 2 רכבים ששייכים לבחור אחד, והוא לא מפסיק לשבח את היונדאי בפורום של הג'נסיס :)

מממממ

picture.php?albumid=31&pictureid=1020

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי שיחקו אותה עם העיצובים החדשים... אין ספק שהוולוסטר

רכב מרשים. בכלל עם הדלתות האלו. ההתלבטות היא בין ידני לאוטומט

בגלל העניין של התיבה כפולת מצמדים.

הרכב הקודם שלי היה אוטומט (מאזדה 3)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מסקרן הקטע של הצבעים, בארץ מוצע תכלט מטאלי שבעצם לא מצאתי בשום פרוספרט שלה מחו"ל.

כאילו מייצרים אותה בצבע הזה רק בשבילנו :?

ובכלל, למצוא תמונות שלה בצבע שהוא לא כתוב\ירוק\שחור זה על תקן בלתי אפשרי :(

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב בחדרה בשישי האחרון צבע לבן ידני והרכב נראה פצצה :shock:

ביקשתי גם מהסוכן להשמיע לי את המערכת ולראות את לוח השעונים ואני רוצה להגיד לכם שיש סאונד מעולה !

ולוח השעונים ובכלל כל הדש שנראה קצת מצועצע בהתחלה מרגיש ממש יפה ונוח מעמדת הנהג .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מסקרן הקטע של הצבעים, בארץ מוצע תכלט מטאלי שבעצם לא מצאתי בשום פרוספרט שלה מחו"ל.

כאילו מייצרים אותה בצבע הזה רק בשבילנו :?

ובכלל, למצוא תמונות שלה בצבע שהוא לא כתוב\ירוק\שחור זה על תקן בלתי אפשרי :(

בשביל זה יש פורום מעריצים: http://www.veloster.org/forum/8-hyundai-veloster-general-discussion-forum/349-kdm-veloster-driving-test-pics.html :wink:

לדעתי היא נראית הכי טוב בכחול.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי גם מהסוכן להשמיע לי את המערכת ולראות את לוח השעונים ואני רוצה להגיד לכם שיש סאונד מעולה !

יוסי

פעם הבאה שתהיה שם תגיד לגיל שיחזיר לי את הדיסק ששכחתי שם :lol:

TheOne23, החכול בפורום שם נראה כמו סגול.. בכלל לא ברור..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שתהיה שם תגיד לגיל שיחזיר לי את הדיסק ששכחתי שם :lol:

TheOne23, החכול בפורום שם נראה כמו סגול.. בכלל לא ברור..

באמת הדיסק שלך ??

הסגול באמת מוזר קצת

48d1314822932-first-impressions-real-test-drive-car-007.jpg

אני אהבתי את הכסוף והלבן

61d1314986089-more-pictures-another-test-drive-car-016.jpg

24d1313848073-any-veloster-wallpapers-rpm_3193.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...