Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות צרפתיות. הסיקור המלא !

RenaultSport
שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכוניות צרפתיות. הסיקור המלא !

ללא ספק, אתה צריך להיות מלוהק לקאסט של חיים הכט... (או שאתה כבר חלק מהקאסט שלו :lol:)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הודעות שלי גם חבר שלי משתמש במשתמש שלי מה אתה סתם ממציא שמועות. ואל תקרא לי טרול ולא בשם שם אחר עם אתה לא רוצה להאמין אז אל תאמין אני שם עלייך זין

אני מעריך את זה שהשקעת בפוסט וביקשת לשתף את הפורום בידע ובניסיון שלך לגבי הרכבים הצרפתיים. על זה מגיע לך כל הכבוד, אפילו אם יש כאלה כאן שחושבים שהסקירה שלך אינה מקצועית.

אבל, משהו כאן באמת לא מסתדר לי. אם אכן היו לך 25 רכבים צרפתיים, אז זה אומר שאתה בן לפחות 40. קשה לי להאמין שאדם בן 40 (לפחות) חולק עם חבר שלו (זיו, בן 23?!) את שם המשתמש בפורום רכב (מה עוד שזה בחינם...). מה אתה מנסה להסתיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה להסתיר כלום. זיו הוא שכן שלי ולפני מספר חודשים ביקשתי ממנו לפתוח לי משתמש. אז הוא פתח לי ואני כמעט ולא נכנס לכאן ורושם כאן דברים. רוב ההודעות הם שלו. ואין לי בעיה עם זה. פשוט שאני רוצה לרשום או לשאול משהו אז יש לי שם משתמש וסיסמא שאני יכול להיכנס למערכת. לי קוראים אבי ואני בן 42 גרוש פלוס 1 . להסתיר ממש אין לי מה. אבל לקפוץ ככה בהודעה ולהגיד שאני שקרן ורמאי זה כבר מאוד עיצבן אותי וממש לא היה מכובד. יש לך משהו להגיד תשלח לי הודעה פרטית לא מפרסמים ככה דברים שאולי אתה חושב שהם נכונים בלי להתייעץ איתי. זה מאוד מעליב לרמוס ככה סתם בנאדם שאתה לא מכיר. אני רק רציתי לנסות לעזור לא יותר מזה.

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפחה יש לאבי 607 שנת 2004,וכמה שהוא שומר על האוטו,הרכב פשוט מתפרק מבפנים,הרבה יותר גרוע מהאיביזה שלי שהיא ישנה יותר.

הכפתורים של החלונות התפרקו,חלק מהכפתורים של הדלקת אוור פנימי נעלמו כלא היו,המושבים מתנדנדים ומשתחררים ריתוחים אוו הברגות ממנו.

המסך מערכת נשרף לו ממזמן,ויש עוד מלא קטנות.

והוא עדין מעריץ את הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סיקור טוב מאוד!!! מרכז את הנקודות החשובות.

כבעל צרפתית, והיו ברשותי כמה מכוניות צרפתיות בעבר, כל מה שנכתב כאן זה אמת, קורה לכל בעל מכונית צרפתית.

שימושי למתעניינים בעולם הצרפתי, על כן הייתי נועץ.

אלה שקוטלים אותו כאן, חצי ממכם לא נסעו בכלל במכונית צרפתית, אז בבקשה אל תדברו שטויות.

אני מחזיק 406, כן כן סטיגמות יתקבלו בברכה, אבל בינתיים כל הנעה אני נהנה, הגב שלי שלם בניגוד אליכם, ומה שחשוב, הרכב חוסך הרבה יותר דלק מהיפנית שלכם, ונכון לעכשיו, אחרי 200KKM של אושר, לא היו בעיות מיוחדות חוץ מטיפול בגיר שלא עזר וגם הוא עלה 2.5K ש"ח.

אז בבקשה מי שלא מבין ולא החזיק בעבר צרפתיה, שלא ידבר!!!

מבחינת המבחני ריסוק רנו מגאן נחשבת לאחת הבטוחות בעולם.

חוץ מזה? חרא רכב, חרא מנוע, חרא תיבת הילוכים ומסתבר שהצרות באמת נוסעות על גלגלים.

תרשה לי לחלוק עליך בכל מה שקשור לאמינות המנועים... בדיחה טובה כשלעצמה.

גם אם יתנו לי פיז'ו,רנו וסיטרואן מודל 2011 חינם אני לא ייקח.

שומר נפשו ירחק

אדון יוחאי הנכבד.

אני אישית לא נדלקתי על המגאן, לא נדלקתי בכלל על רנו.

לגבי מנועים, הצרפתים היו החזקים בתחום, קח דוגמא אישית, ה406 שלי עברה 200KKM לא נגעו במנוע, והוא עובד קשה בגלל שהגיר שנדפק מאמץ אותו יתר על המידה, והוא עדיין חי ובועט.

לפני זה הייתה לי 305 ושתי 405, תגם חיו ובעטו, ה305 עברה רק שיפוץ ראש, והמד ק"מ כבר נשבר מרוב שהוא ספר וספר וספר...

(רק 405 אחת היו לה בעיות במנוע, אבל זה כי הבעלים הקודם לא טיפל בו בכלל!!!)

אנא ממך, חסוך את הסטיגמות של הטיפשים מקוראי ומשתמשי הפורום. תודה.

גם אם תביא לי פיג'ו\סיטרואן 2011 אני לא אגע בהם, הצרפתים אכן נהרסו, מהסלון שניהיה צפוף ועד המפרט.

(אני 1.93, ובC5 2011, צפוף לי!!! וב508 בכלל, ממתי שמים מנוע 1.6 טורבו??? מעתיקים מקונצרן VAG הכושל?).

אכן אני לא מת על החשיבה של המנהלים של פיג'ו בחו"ל, לדעתי אם הם היו ממשיכים לייצר את ה406 עם גיר יפני\אמריקאי אמין כלשהו, הם היו היום במצב הרבה יותר טוב, זה פשוט רכב מוצלח!!! (חוץ מהגיר).

Peugeot 406 99' 1.8L auto.8)

Chevrolet Cavalier 95' 2.2L auto:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא את הסקירה שלך, מרעננת ומעניינת, אני לא מסכים עם כל מה שכתבת אבל אני מעריך שיש צדק בחלק מהדברים והגזמות קלות בשאר. יש לי סנייק 1.6 כבר כמה חודשים ובינתיים אני מאוד נהנה ממנו. הגיר בינתיים מחזיק מעמד ויש לרכב כבר קרוב ל 130K, בצד של היתרונות הרכב מרווח מאוד לכל ילד מושב נפרד, אני אוהב את הצורה של ה 5 דלתות, קל להעמיס דברים גדולים, לוח השעונים דיגיטלי ברור ויפה, הרמקולים איכותיים, המושבים נוחים מאוד ותנוחת הישיבה גבוהה, ירדתי איתו לאילת שבוע שעבר נהגתי הלוך וחזור ולא הרגשתי את הדרך, הביטוח זול וצריכת הדלק יותר טובה מהלנטיס שהייתה לי קודם (משהו כמו 1 ל 10.3 משולב), ההגוי פשוט מעולה, הרכב מגיב יפה,ההגה נוח לחנייה ולתמרון, הברקסים חזקים, המנוע לא אוכל שמן לא חסר מיים,יש לו כוח רב, לא מתחמם והוא היה זול לקנייה. בצד של החסרונות: המזגן קצת חלש, יש הרגשה לפעמים שהרכב נוסע בהילוך הלא נכון, כאילו הילוך נמוך מדי, כך שהנסיעה לא מספיק שוטפת, יש קצת רעשים מכיוון החלון, לא דברים רציניים בקיצור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת כנראה נמצאת אי שם באמצע.

אנחנו רכשנו פג'ו 206 מודל 00 והחזקנו אותה שלוש שנים.

רק טוב יש לי להגיד על הקטנה שהוחלפה לאחר מכן בפונטו ספייס שנפלה ממנה כמעט בכל פרמטר.

בנוסף נרכשו שתי 307 מודל 03 ו05 ששירתו אותנו נאמנה וללא שום תקלות מיוחדות.

בזמנו ה307 היתה פורצת דרך בתחום עיצוב ואבזור הפנים ברכב משפחתי מהשורה.

האם אנחנו אוהבים צרפתיות? לא במיוחד.

האם אנחנו נאמנים לפג'ו? בכלל לא.

האם אני שונא יפניות? לא אבל מעדיף להימנע תודה.

למה? כי לכולם יש ולא מהטעמים הנכונים ועל היין שלי יצחק לוי.

ולמי שאמר שקונצרן VAG כושל ושאל מדוע הלכו על מנועי 1.6 מוגדשים, כנראה שלא כ"כ מעודכן בעולם הרכב.

מנועים קטנים, חזקים וחסכוניים הם התשובה!

וחברה, בואו נשתדל לשמור על תרבות דיון.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה כבר לא מצחיק אלא ממש מרשים. פנינות החוכמה אינן נפסקות! ככה זה... שמים לימון רקוב אחד בארגז... וראו מה קורה...

במלים אחרות, שומר נפשו ירחק מדעות נחרצות שהן למעשה גיבובי שטויות במסווה של אסרטיביות וירטואלית. ודו"ק.

שי תסביר להם על ה206+ אתה טוב בזה

ואיפה יש מבצע:lol: :lol: :lol:

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד בתור אחד שקרא את השרשור הזה (את ההתחלה לא את הכל) שלדעתי זה ממש מגעיל איך שאנשים מגיבים פה.

בסדר סה"כ בנאדם רשם את דעתו בקשר לרכבים צרפתיים נתן כמה נקודות חיוביות ושליליות, איך אתם "יוצאים" עליו, מה קרה?? תעזבו אותו בשקט מה חייב להגיב ולהעיר על כל דבר קטן..??

דרך אגב.

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/1842924

הכותרת, צרפתיות הכי נתקעות!

יום טוב מקס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחשיב עצמי למומחה צרפתיות ואין בדעתי לערוך סקירה מקיפה וממצה אלא רק להביא את רשמיי.

ב 1993 מכרתי רנו 18נפלאה וקניתי סובארו DL. אשתי בכתה ואמרה שאין לרכב בולמים והיא מפחדת לנהג ברכב כזה לא נוח.

ה306 הזקנה והטובה שמכרתי ממש לאחרונה אחרי שנים רבות אצלי ועם 300 ק"מ נמכרה בשל ראש מנוע זה היה הרכב הטוב ביותר שהחזקתי עד היום הן מבחינת נוחות, אחזקה ואחיזת כביש.

בין לבין החזקתי עוד רנו 19 ופיג'ו 405 ולא נרשמו בעיות מיוחדות.

היום במשפחה יש אוקטביה 02, פוקוס 05 ו307 06 ואני אומר באחריות, העלויות והאחזקה של שלושתן הן פחות או יותר אותו הדבר.

אלא שכאן נכנס עוד מרכיב, הנוחות הנפלאה שקיימת ב 307 ובתוספת האבזור שקיים בדגם ה XT הופכים את הנהיגה לחוויה.

הנקודה היחידה עליה אני יכול להתלונן זה בעיות חשמליות כגון צמה ברנו ששיגעה אותי, משאבת דלק ולמדה ב306 וסליל הצתה ב307 מעבר לזה רכבי הפיג'ו שרתו אותי בנאמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...