Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח 350 שקל על רעש מהמערכת של האוטו בתל אביב

שימו לב! השרשור הזה בן 4726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בסביבות השעה 2 שמעתי שירים ברכב ויש לי מערכת ככה שזה יותר גבוה מהרגיל.

מאחורי היה שוטר ולא שמתי לב והוא קרא ברמקול להנמיח. המערכת הייתה על 25 הורדתי ל12. עכשיו הוא נוסע אחרי אומר לי תעצור תעצור בצד. איך שעצרתי הוא אמר לי אתה מקבל דוח על הפרעת הציבור ורעש 350 שקל ואם תיצא מהאוטו זה יהיה כפול, ניסיתי לדבר איתו והוא לו ויתר ורשם תדוח. זה היה דוח משטרה לא עיריה ולא תנועה, דוח על רעש 350 שקל.

עכשיו אמרתי לו אפשר את הדוח הוא אמר לי לא אני ישלח לך בדואר , עכשיו שתי שאלות.

אפשר לערער?כדאי?

אם הוא רשם תדוח והוא אמר שהוא ישלח בדואר אז אכלתי אותה בדוק זה ישלח כי הוא רשם תדוח נכון ?

תודה ושבת שלום ורק מי שמבין שיענה

נ.ב שמעתי מוזיקה תוך כדי נסיעה ולא עמדתי במקום כלשהו ושמעתי מוזיקה אז מה הבעיה ? החוק מתייחס על רעש קבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבקש להישפט על הכל ,במקרה הנ"ל הסיכוי שתזכה שואף ל-0%.

כן, בדוק אתה תקבל את הדו"ח.

היית עם חלונות פתוחים או סגורים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבקש להישפט על הכל ,במקרה הנ"ל הסיכוי שתזכה שואף ל-0%.

כן, בדוק אתה תקבל את הדו"ח.

היית עם חלונות פתוחים או סגורים?

פתוחים..

אבל אני יכול לערער להגיד שהם היו סגורים השוטר לא כתב בדוח כלום על החלונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לך מבחן חשוב באוניברסיטה ומישהו מתחת לחלון שלך יפעיל מערכת פול ווליום ובגלל זה לא תישן טוב לפניו, ולא תצליח בו, תבין למה בעצם נרשם הדוח, כאשר עכשיו זה נראה לך מטורף שרושמים דוח על דברים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לך מבחן חשוב באוניברסיטה ומישהו מתחת לחלון שלך יפעיל מערכת פול ווליום ובגלל זה לא תישן טוב לפניו, ולא תצליח בו, תבין למה בעצם נרשם הדוח, כאשר עכשיו זה נראה לך מטורף שרושמים דוח על דברים כאלה.

זה מטורף כי הוא אמר לי להנמיח והנמחתי ב12 בערך . דבר שני אין בארץ שום חוק שאומר במפורש על כמה לשמוע אם בעיני לשמוע על 30 זה סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מטורף כי הוא אמר לי להנמיח והנמחתי ב12 בערך . דבר שני אין בארץ שום חוק שאומר במפורש על כמה לשמוע אם בעיני לשמוע על 30 זה סביר ?

החוק אולי מדבר על דציבלים, לא על היחידות שהמכשיר שלך משתמש בהם. בכל מקרה, בלילה כשהכל שקט, גם אני מגרד בראש שומעים את זה אצל השכנים, אז יותר הגיוני פשוט לא להרעיש, גם לא ביום אם אין סיבה מיוחדת, ובכלל התחשבות בסביבה שלך זה משהו שקשה לעגן אותו בחוק, אלא זה יותר להיות בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת "בסביבות השעה 2 "

זה שתים בצהריים - יעני 14:00 או שתים בלילה 02:00?

וכן, יש חוק האוסר מפגעי רעש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת "בסביבות השעה 2 "

זה שתים בצהריים - יעני 14:00 או שתים בלילה 02:00?

וכן, יש חוק האוסר מפגעי רעש.

2 בלילה אחי ..

אם הוא רשם תדוח באמת הוא ישלח בדואר או שיש איזשהו סיכוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי העזר העירוניים בנוגע למטרדי רעש מצהירים מה גבול הרעש בדציבלים שמותר להקים ביום.

בימות השבוע אחרי 11 בלילה אסור להרעיש בכלל. לשבת ברכב באיזור מגורים עם חלונות פתוחים ומוזיקה מהמערכת של הרכב ברור שיזכה אותך בדו"ח. והאמת? בצדק.

לא משהו אישי נגדך, אני פשוט יודע טוב מאוד איך נשמע הרעש הכי קטן בלילה. ששקט מסביב שומעים הכל למרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חינכו אותך בבית, אז המשטרה מנסה לחנך אותך.

אני לא אוהב סוציומאטים כמוך ששמים ז#ן על כל העולם. אתה לא יכול להנות ממוזיקה בלי הרעיש את כל הסביבה? ועוד ב-2:00 בלילה? אם הייתי שוטר הייתי מוסיף לך עוד 0 או שניים (זהו אחד המצבים בהם אני מתחיל להרהר ברעיון להתנדב למשטרת התנועה - אפשר להוסיף את אלו שחונים חנייה כפולה, תופסים את הנתיב השמאלי ללא סיבה, מדברים עם חבר באמצע הרחוב ושכווווולם יחכו...)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעינייך זה אחלה ואתה תשמע כמה שאתה רוצה ,למה משפחה עם תינוק יושן בבניין ליד צריכה לשמוע מה משה פרץ מרגיש כלפי אורטל בטיטו? בשבילם זה לא סביר.

בגלל זה שאלתי אותך על החלונות ,היית עם חלונות פתוחים והשוטר נתן לך דו"ח ,בצדק ,אם אני אפגוש את השוטר אני אלחץ לו את היד.

אני לא מנסה לשפוט אותך ,אני גם אוהב לשמוע מוסיקה בווליום גבוה לפעמים ו-וואלה משה פרץ שר יפה ,רק שאני סוגר את החלונות כדי לא להטריד אנשים מסביב.

תחשוב על זה ככה ,בעזרת השם עוד מעט תתחתן ויהיו לך ילדים קטנים חמודים ,פתאום יבואו חבורה של ערסים מתחת לבית כשהתינוק יושן וישימו מוסיקה בפול ווליום ,לא תרצה לצאת החוצה ו-"לזמבר" אותם? כן תרצה.

יש לי חבר ערס מהסרטים ,איך שהוא רואה בחורות פותח חלונות מגביר ווליום ,כאילו שבחורה תגיד וואו איזה מערכת יש לך בוא ונקיים משגל. פעם אחת הוא עשה את זה ,אז החלפתי לו מהדיסק לרדיו ,במקרה התנגן שיר של אבבא ,המבט על הפנים שלו היה שווה מיליון דולר :)

תבין אתה יכול לשמוע מוסיקה איך שאתה רוצה ,אבל תעשה את זה כדי לשמוע את המוסיקה ולא כדי להשמיע לאחרים, שיראו איזה רמקולים יש לך אחי.

תסגור חלונות ותשמע גם ב90 וזה לא יעניין אף אחד ,זה נטו בגרות ונטו התחשבות באנשים. תשתדל להתחשב באנשים ויתחשבו בך.

אני מקווה מהדו"ח הזה תהיה יותר חכם להבא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעינייך זה אחלה ואתה תשמע כמה שאתה רוצה ,למה משפחה עם תינוק יושן בבניין ליד צריכה לשמוע מה משה פרץ מרגיש כלפי אורטל בטיטו? בשבילם זה לא סביר.

בגלל זה שאלתי אותך על החלונות ,היית עם חלונות פתוחים והשוטר נתן לך דו"ח ,בצדק ,אם אני אפגוש את השוטר אני אלחץ לו את היד.

אני לא מנסה לשפוט אותך ,אני גם אוהב לשמוע מוסיקה בווליום גבוה לפעמים ו-וואלה משה פרץ שר יפה ,רק שאני סוגר את החלונות כדי לא להטריד אנשים מסביב.

תחשוב על זה ככה ,בעזרת השם עוד מעט תתחתן ויהיו לך ילדים קטנים חמודים ,פתאום יבואו חבורה של ערסים מתחת לבית כשהתינוק יושן וישימו מוסיקה בפול ווליום ,לא תרצה לצאת החוצה ו-"לזמבר" אותם? כן תרצה.

יש לי חבר ערס מהסרטים ,איך שהוא רואה בחורות פותח חלונות מגביר ווליום ,כאילו שבחורה תגיד וואו איזה מערכת יש לך בוא ונקיים משגל. פעם אחת הוא עשה את זה ,אז החלפתי לו מהדיסק לרדיו ,במקרה התנגן שיר של אבבא ,המבט על הפנים שלו היה שווה מיליון דולר :)

תבין אתה יכול לשמוע מוסיקה איך שאתה רוצה ,אבל תעשה את זה כדי לשמוע את המוסיקה ולא כדי להשמיע לאחרים, שיראו איזה רמקולים יש לך אחי.

תסגור חלונות ותשמע גם ב90 וזה לא יעניין אף אחד ,זה נטו בגרות ונטו התחשבות באנשים. תשתדל להתחשב באנשים ויתחשבו בך.

אני מקווה מהדו"ח הזה תהיה יותר חכם להבא.

תבין אחי , אני ממש לא ערס אבל יש כאלה שההנאות שלהם בחיים זה סיגריות,וודקה,סמים,סקס אני אחת ההנאות שלי בחיים זה לשמוע מוזיקה בגובה גם שאני לבד בבית וזה ממש לא קשור להתחשב באחרים כי זה אותו חולף לא נעצרתי ושמעתי מוזיקה בקולי קולות אלא זה היה תוך כדי נסיעה. ואם אני יסגור את החלון באוטו וישמע על גבוה אני לא ישמע אם מישהו יצפור לי או את כל מה שקורה בדרכים. השאלה שלי היא שוב, חתמתי כבר על הדוח והכל אבל בדוק מיליון אחוז הוא ישלח לי אותו ? אין מצב שהוא יוותר וישאיר את זה דוח פנימי ? או ימיר לאהזהרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...