Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח 350 שקל על רעש מהמערכת של האוטו בתל אביב

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חבר ערס מהסרטים ,איך שהוא רואה בחורות פותח חלונות מגביר ווליום ,כאילו שבחורה תגיד וואו איזה מערכת יש לך בוא ונקיים משגל. פעם אחת הוא עשה את זה ,אז החלפתי לו מהדיסק לרדיו ,במקרה התנגן שיר של אבבא ,המבט על הפנים שלו היה שווה מיליון דולר :)

You win.

ובקשר לפותח השרשור, השוטר צודק, אם אתה לא יכול לשמוע מוזיקה עם חלונות סגורים בגלל הסכנה שלא תשמע רעשים מהסביבה, אולי זה אומר שלא כדאי לשמוע מוזיקה בקולי קולות בזמן הנסיעה אלא להשקיע באוזניות איכותיות בטירוף ולשמוע בבית אם אתה כזה אודיופיל.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין אחי , אני ממש לא ערס אבל יש כאלה שההנאות שלהם בחיים זה סיגריות,וודקה,סמים,סקס אני אחת ההנאות שלי בחיים זה לשמוע מוזיקה בגובה גם שאני לבד בבית וזה ממש לא קשור להתחשב באחרים כי זה אותו חולף לא נעצרתי ושמעתי מוזיקה בקולי קולות אלא זה היה תוך כדי נסיעה. ואם אני יסגור את החלון באוטו וישמע על גבוה אני לא ישמע אם מישהו יצפור לי או את כל מה שקורה בדרכים. השאלה שלי היא שוב, חתמתי כבר על הדוח והכל אבל בדוק מיליון אחוז הוא ישלח לי אותו ? אין מצב שהוא יוותר וישאיר את זה דוח פנימי ? או ימיר לאהזהרה

יש מצב להכל ,אולי אחרי 10 דקות הוא יגיד "וואלה אני לא רוצה לתת לו קנס" ,אבל בדיוק כמוני אתה מבין שהסיכוי לזה לא גדול.

בכדי להמיר קנס לאזהרה צריך תנאים מסויימים.

אל תתפוס אותי במילה ,אבל אני חושב שזה 10 שנים רשיון וב-5 האחרונות ללא דו"חות.

חכה לתגובה של זקני הפורום היקרים הם יודעים טוב ממני.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב להכל ,אולי אחרי 10 דקות הוא יגיד "וואלה אני לא רוצה לתת לו קנס" ,אבל בדיוק כמוני אתה מבין שהסיכוי לזה לא גדול.

אל תתפוס אותי במילה ,אבל אני חושב שזה 10 שנים רשיון וב-5 האחרונות ללא דו"חות.

חכה לתגובה של זקני הפורום היקרים הם יודעים טוב ממני.

הדוח הכי לא מוצדק שיש במקרה שלי.. אני מאוד מאוד אבל מאוד אשמח אם תמצא לי בבקשה את החוק שאוסר מפורשות לנהוג עם מוזיקה גבוה כי אני חיפשתי כבר מהבוקר ולא מצאתי. תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהנושא כלל לא רלוונטי, כיון שקרוב לודאי שלא מדובר בתקנות התעבורה אלא בתקנות איכות הסביבה. אולי מר 816 יעלה לפורום את הדו"ח?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהנושא כלל לא רלוונטי, כיון שקרוב לודאי שלא מדובר בתקנות התעבורה אלא בתקנות איכות הסביבה. אולי מר 816 יעלה לפורום את הדו"ח?

זהו אחי, לא קיבלתי אותו. והוא אמר לי זה לא דוח תעבורה זה דוח איכות הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יעלה את הדו"ח כאשר הוא אומר שלא קיבל אותו ביד.

תקנה 306 לתקנות התעבורה

תקינות רכב

306. רכב וכל החלקים, האביזריםוהציוד המורכבים עליו או המותקנים בו יהיו בכל עת במצב תקין ובמצב שאין בו כדי לגרום רעש, הפרעה, נזק או סכנה לנמצאים עליו, בתוכו או על ידו, לעוברי דרך או לרכוש.

ובתקנות מניעת רעש השמעת מוזיקה בין השעות 2300 בלילה עד ל 0600 למחרת או בין 2400 בלילה עד ל 0700 למחרת ביום המנוחה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריל לתת לבחור היתר לעבור על כללי ההקפצה בפורום ולהעלות את הדו"ח כאשר יקבל אותו.

ו-816 היקר, אני מקוה שתלמד להתחשב בסובבים אותך, לא רק בענייני דציבלים אלא גם בדברים אחרים (נהיגה נכונה ומתחשבת נאמר בפורום?).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין ש 816 הבין את העניין.

יש לי רק שאלה קטנה, האם אפשר בחוק לציין שאם אתה שומע במערכת על כל מה שהוא פחות מ 18 עם חלונות סגורים, או 14 עם חלונות פתוחים, אז זה לא נחשב לרעש? :roll:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין ש 816 הבין את העניין.

יש לי רק שאלה קטנה, האם אפשר בחוק לציין שאם אתה שומע במערכת על כל מה שהוא פחות מ 18 עם חלונות סגורים, או 14 עם חלונות פתוחים, אז זה לא נחשב לרעש? :roll:

לא!!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...