Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לדחות מועד טסט ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה לא רכב מיושן (מעל 19 שנה על הכביש) - אין שום בעיה להקפיא את הרישיון לכל תקופה שרוצים, גם אם זה יותר משנתיים.

מקבל את התיקון שלך בוקי.

מה קורה אבל כשמגיע הרכב להיות רכב מיושן, גם אז עדיין מדובר לכל תקופה שרוצים?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כמובן שלא.

אם במהלך ההקפאה הרכב נכנס לסטטוס רכב מיושן, אז חלים עליו כללים של רכב מיושן, כלומר ביטול רישיון והורדה מהכביש אחרי שנתיים.

היה כבר דיון בעבר לגבי הדקויות, ניסינו להבין שם ממתי בדיוק מתחלים לספור את השנתיים האלו. אני לא רואה טעם לחזור על זה, כי אני לא חושב שכאן בשירשור מדובר על רכב מיושן או קרוב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים להקפיא לא בא בחשבון,למכור כן .חברים אני חייב את חוות דעתכם כמה עלי לדרוש על האוטו?

מדובר ברנו קליאו RXT B אוטו" מודל 2002 , בעלים קודמים (02) עשה 117 אלף, בכל הכנות כידוע הגיר בדגם הזה על הפנים 90 אחוז שצריך שיפוץ גיר,המנוע אחרי אוברול (סיפור ארוך משאבת מים התפרקה בהמצע נסיעה הרצוע קפצה מהמקום התעקמו שסתומים ועוד)

באוברול הוחלף כמובן סט טיימינג מקורי כולל משאבת מים מקורי וטיפול 10.000כולל נוזל קרור (פרוט מלא של מה שנעשה רק תבקשו)

האוטו שמור מאוד גם פנימית אין מכות בפח (חסר מכסה של המראה ליד הנהג) ואפס תקלות הכל עובד כמו שצריך,יש באוטו מזגן חלונות חשמל נעילה מרכזית ,החלפו לא מזמן שני צמיגים חדשים קדמיים כולל מצבר חדש,לפי מחירון יד 2 הרכב שווה 21 אלף ש"ח

כמובן שלהכל יש תיעוד וקבלות, השאלה שלי כמה האוטו שווה עם הבעיה בגיר ובלי טסט יומיים כבר,

תודה רבה וסליחה על החפירה זה דחוף לי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל כמעט בילתי אפשרי למכור רכב ללא טסט בסכום סביר כלשהוא.

אנשים מעדיפים לא להתעסק עם מכוניות כאלו, כי הם חוששים מתקלה או תקלות רבות, שמונעות מעבר טסט חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל כמעט בילתי אפשרי למכור רכב ללא טסט בסכום סביר כלשהוא.

אנשים מעדיפים לא להתעסק עם מכוניות כאלו, כי הם חוששים מתקלה או תקלות רבות, שמונעות מעבר טסט חלק.

גבר תודה,האוטו שלי אחותי ואמרתי לה שבלי טסט יהיה בעיה למכור אותו, אבל היא לא רוצה להשקיע את הטסט (והאוטו עובר טסט בלי בעיות בדוק) הבעיה פה זה הגיר נטו.בוצע בטסט הקודם כיוון פרונט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא תצטרך להוריד במחיר הרבה יותר ממה שעולה הטסט, אחרת למה שמישהו ירצה לקנות אוטו כזה ?

גיר - אותו דבר, תצטרכו להוריד במחיר הרבה יותר ממה שעולה התיקון שלו.

על שני הדברים האלו ביחד תצטרכו להודיד עוד קצת בשביל שהרכב יראה "מציאה", בקיצור למכור בהפסד גדול מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא תצטרך להוריד במחיר הרבה יותר ממה שעולה הטסט, אחרת למה שמישהו ירצה לקנות אוטו כזה ?

גיר - אותו דבר, תצטרכו להוריד במחיר הרבה יותר ממה שעולה התיקון שלו.

על שני הדברים האלו ביחד תצטרכו להודיד עוד קצת בשביל שהרכב יראה "מציאה", בקיצור למכור בהפסד גדול מאוד.

ברור שבעקבות הבעיה בגיר והטסט הכל יבוא במחיר ..לצערי הקטע הכלכלי שיחק פה משחק מרכזי :cry:

אני אומר כמה לרדת לפי דעתך אם האוטו שווה 21 ובמצב מצויין חוץ מהגיר ןהטסט כמובן ..תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. קליאו B גם במצב טוב לא נמכרת במחירון.

בדוק בכמה מוכרים מכוניות כאלו, תוריד את מחיר התיקונים הנדרשים ואת עלות הטסט, תוריד עוד כמה אלפים בשביל ליצור התעניינות.

מה נשאר? לא הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. קליאו B גם במצב טוב לא נמכרת במחירון.

בדוק בכמה מוכרים מכוניות כאלו, תוריד את מחיר התיקונים הנדרשים ואת עלות הטסט, תוריד עוד כמה אלפים בשביל ליצור התעניינות.

מה נשאר? לא הרבה.

חחח זה ממש לרדת לכביש..:wink: טוב אני חושב שהיא תצטרך לארגן כסף לטסט שהתמונה תהיה יותר יפה ..היא פשוט לא מבינה בעסקים ובמכוניות .ואני לא יתן לה להפסיד הרבה היא השקיע אלפי שקלים על האוטו והאוטו שווה הרבה יותר מהתאור שלך

"תוריד עוד כמה אלפים בשביל ליצור התעניינות" אני מאמין שאחרי הטסט אני יוכל לדרוש על האוטו 17 אחרי ההורדה של הבעיה בגיר..תודה רבה לך Buki על כל העזרה..אשמח לעוד חוות דעת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר זאת כך

לקונים יש נטייה להוריד יותר כסף כאשר הם עומדים מול בעייה מאשר עלות הבעיה עצמה כמקדם בטחון.

לכן עזוב את הגיר כרגע ובצע את הטסט כאשר יהיה הכסף לכך.

בינתיים תקפיא !! את הרשיון כדי שלא לצבור חוב חבל!!

תעביר את ההודעה שלך לפורום כללי או פורום ייעוץ לרכב כי עכשיו אתה בפורום המשפטי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגענו להחלטה לעשות הלוואה מהבנק לטסט ביום חמישי, אז ביום חמישי פשוט לשלם את האגרה ולגשת לטסט ?

האגרה היתה אמורה להיות משולמת עד 11.06.11 זה בסדר לשלם אותה ביום חמישי לא תהיה בעיה ?

תודה לכולם אני יודע שזה לא המקום הנכון פשוט יצא כך :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לשלם את האגרה באיחור. זה לא קנס.

רק כדאי לקפוץ בנוסף למשרד הרישוי להוציא אישור נסיעה זמני ל48 שעות, בשביל הנסיעה מהבית עד מכון הרישוי.

אחרת אתם עלולים לקבל קנס משוטר שיתפוס אותכם בדרך. (אבל את הבוחנים במכון זה לא מעניין בכלל)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...