Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 1-Series 2012 - זהירות תמונות קשות

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראית נפלא לטעמי. ממשיכה ראויה לסדרה 1 אבל עם EDGE, נועזת ואגרסיבית יותר. השאלה היא רק אם העיצוב יזדקן בכבוד כמו סדרה 1 הנוכחית. אהבתי מאד גם את עיצוב הפנים. ב.מ.וו אמיתית.

בדומה לכריס באנגל(שמעולם לא השתייכתי לכת מקטרגיו), גם הצלחתו של אדריאן וון הוידונק, המעצב הנוכחי, חלקית. סדרה 5 מדהימה, 7 די סתמית, את 6 אני מוצא מאכזבת, אך 1 החדשה מרימה את רף הציפיות לקראת 3 החדשה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא אהבתי. מאחורה היא מאד דומה לפולו, ומקדימה היא נראית מוזר.

לדעתי הם צריכים לקשר איכשהו בין הגריל לפנסים.

71787593.png

הביצוע גרוע, ונועד רק להמחשת הרעיון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב את המראה של הנוכחית מאוד.

החדשה נראית כמו עדכון מתבקש, אם כי אני עדיין מעדיף את הנוכחית.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב יש גירסה שונה מאשר בארץ ,נראות בול כמו ה3 רק קטנות יותר 2 דלתות קופה שנראה כמו הקונברטבול שמבאים לארץ - לטעמי מדהימות והרבה הרבה יותר יפות מגרסת ה5 דלתות הסתמיות המיובאות לארץ .

גם זה שלא ניתן להשיג סדרה 1 גיר רגיל זה בושה לטעמי

אתה מדבר על סדרה 1 קופה שהיא תת דגם בסדרה הזאת וגם מיובאת לארץ (לא ייבוא סדיר, אבל מיובאת).

אני מניח שגם בסדרה 1 החדשה יהיה דגם כזה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב יש גירסה שונה מאשר בארץ ,נראות בול כמו ה3 רק קטנות יותר 2 דלתות קופה שנראה כמו הקונברטבול שמבאים לארץ - לטעמי מדהימות והרבה הרבה יותר יפות מגרסת ה5 דלתות הסתמיות המיובאות לארץ .

גם זה שלא ניתן להשיג סדרה 1 גיר רגיל זה בושה לטעמי

הקופה הנוכחית אכן נאה מאוד. היא עברה מתיחת פנים לפני חודשים ספורים, קיבלה גרסת M ותישאר ביצור בשנתיים הקרובות.

ההצ'באק הנוכחית מושכת יותר ב-3 לעומת 5 דלתות, שגם נאה בעיני. ב-3 דלתות הפרופורציות בפרופיל הרבה יותר טבעיות.

ולעניין הגיר הרגיל, מי סיפר לך את זה? בחירה בגיר הידני גם חוסכת לך 10,000 ש"ח מהמחיר. מספר אקזמפלרים ידניים מסתובבים בארץ, מקצתם נמכרו גם למורי נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב מאוד את המראה הנוכחי שלה (כל השאר דרעק), והעיצוב החדש לדעתי לא רע בכלל, למעט החלק האחורי שבאמת נראה כמו פולו שעבר "שרדוג" באיזו חנות אביזרי רכב...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאמממ....היא נראית טוב יותר מסדרה 1 הנוכחית ואני חושב שהיא נראית לא רע בלי קשר להשוואה לנוכחית.

:roll:

+1

אני אישית ראיתי לא מזמן את ההשקה של סידרה 6 החדשה והיא פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה.

סידרה 5 נראית לא רע בכלל ויצא לי לראות כבר כמה מכוניות שיש להם ספויילר קטן מאחורה (נראה מקורי, סטייל M) וג'אנטים הולמים והרכב נראה מהמם וספורטיבי.

סידרה 7 לדעתי נראית טוב יותר מה-S קלאס המתחרה שכמעט ולא השתנתה.

ועדיין, אני חושב שסידרה 7 היפה ביותר היתה זו שנראית כך:

bmw-740i_2001_1024x768_wallpaper_02.jpg

(בייחוד עם הג'אנטים האלה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעלה ממאה תמונות ומידע רב נמצאים בקישור הבא:

http://www.netcarshow.com/bmw/2012-1-series/

שימו לב לשדרוג האדיר בביצועים תודות למנוע הטורבו החדש. 118i הפכה באחת מביצועיסטית חיוורת (136 כ"ס, 10.1 ש', 204 קמ"ש בגרסה האוטומטית המוחלשת שנמכרת אצלנו) למכונית זריזה מאד(170 כ"ס, 7.5 ש', 222 קמ"ש באוטומטית). באין מנוע מיושן יותר בנמצא, נראה לי שקמור ייאלצו לייבא את ליין המנועים החדש (מה שכמובן לא קורה בסדרות 1 ו-3 הנוכחיות, עם מנועים עלובי הספק). אם רמת המחיר תשאר דומה לרמת המחיר הנוכחית, הרי שסדרה 1 עשויה להפוך לפופולרית יותר על חשבון גולף TSI, מן הסתם.

מה שכן, נקודה מטרידה צצה כשבוחנים את קדמת הרכב מהפרופיל; הפגוש הקדמי כלל לא בולט מעבר לפנסים/גריל, שלא לדבר על כך שכל הפרונט הוא יחידה אחת. עם כל הכבוד לעיצוב, נראה לי שניתקל בלא מעט סדרה 1 פגועות אף ברחובות ת"א :-(.

(התמונות להלן לקוחות מ-world car fans):

390556284203729066.jpg

321742342184136544.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שקמור ישמרו על המחיר הנוכחי, פשוט כי הם יכולים לקבוע איזה מחיר שבא להם.

אבל אם הם כן ישמרו עליו - זה יחייב את אלפא, VAG וכו' להוריד מחירים. וזה כבר חיובי (עם או בלי פגוש - שהעדרו באמת מוזר).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...