Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב עד 50K. התלבטות בין כמה דגמים

erez_log
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מעוניין לקנות רכב יד שנייה ואודה לעזרתכם. אז ככה, אני נוסע באיזור ה25 אלף ק"מ לשנה, שילוב של נסיעות עירוניות אך גם הרבה בינעירוניות. מחפש אוטו טוב אמין וחסכוני שיעשה את העבודה כמו שצריך. דגש גדול על האמינות. אז התקציב שלי נע בין 40-50 . לא אוכל להשקיע יותר מזה לכן תחסכו לי הצעות של יותר :) אני דיי פתוח להצעות אך שמתי עין על כמה רכבים שמצאו חן בעיניי. היונדאי גטס GLI 2007.- עדיפות ראשונה, אני אוהב את הזריזות והאמינות של הרכב,והוא גם נראה חמוד. הבעייה הכי גדולה היא השמועות למיניהן על תצרוכת הדלק. לאחר מכן מגיעה הלנסר שנת 2006-7. ולאחרונה שהייתי בסוכנות רכב המליצו לי על מגאן 2007- אמרו שזה רכב מאוד חסכוני. אין לי בעיה לקנות רכב מליסינג, וגם לא משנה לי משפחתי או מיני.  

אשמח מאוד לתגובות ושבאמת תוכלו למקד אותי ברכב אחד. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אני הייתי הולך על טויוטה קורולה אוטו מצויין אמין ועמיד לאורך שנים וגם השוק שלו לא יורד הרבה 2004 2005 אתה יכול לקנות תחפש כמה שפחות קילומטר. הרנו מגאן 2 גם באה בחשבון רכב חסכוני טוב ומאוד מאוד נוח וגם בטיחותי

בלנסר לא הייתי נוגע אוכל המון דלק ופחות אמין מהקורולה ולגבי היונדאי אני אישית לא הייתי קונה יונדאי לפי דעתי סתם רכב צעצוע שלא שווה את הכסף

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים יסעו ברכב דרך קבע ? אוטומט או ידני ?

בייתי ממליץ על גרנדה פונטו או פיג'ו 206 מהשנים המתקדמות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ופיג'ו לא נראים לי האמת. קורולה זה אוטו מעולה אבל 2004-5 ב50 אלף? בלתי אפשרי למצוא עם פחות מ150 אלף ק"מ. אגב אני רוצה אוטומט וברכב יסעו 2 אנשים סה"כ. לא למשפחה או משהו כזה. איך האמינות של מאגן 2 שהזכרת? חשוב שתהיה זמינות חלפים טובה וגם זולה. הלנסר ירדה מהפרק - צריך אוטו יחסית חסכוני.

יש עוד דגמים מעניינים שחשבתם? שוב- לא יותר מ50 לרכב עם נתונים טובים. זה התקציב הסופי. (25 אלף ק"מ בשנה- רוצה רכב לפחות ל3-4 שנים הקרובות.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אציע את האלמרה... כמה שאני יודע לא פחות אמינה מהקורולה וזולה ממנה משמעותית לשנתונים 2004/5. אמנם מנוע 1800 אבל צריכת הדלק דומה לשאר הרכבים בקבוצה שרובם באים עם מנוע 1600.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שגטס אכן תתאים לך.

צריכת הדלק שלהם בגיר האוטומטי לא היתה משהו להתפאר בו, במתיחת הפנים ב-2006 המצב השתפר.

בתקציב שלך ניתן למצוא אחת משנת 2008 עם אחריות לשנה והבטחה לקניית הרכב במחיר מחירון (פחות המחיר היחסי שאתה שילמת) לאחר שלוש שנים.

אפילו אפשר להשאיר קצת עודף ביד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן האמת שמהתחלה הייתי דיי נעול על הגטס, זה טווח מחירים בעייתי מה השקצבתי לי. אם הייתי יכול להרשות לעצמי יותר היה הרבה יותר טוב מבחינת מבחר, בקיצור 99 אחוז שאלך על הגטס קיבלתי גם הצעה לא רעה על שנת 2007 1400 GLI אוטומט. לא מחפש חווית נהיגה וכו'. מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...