Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח לא מוצדק על חגורה, מבקש טיפים לקראת משפט עתידי

שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי חייב לרשום את זה:

אני תמיד מקליט מפגש ביני לבין שוטרים, ובכלל זה ביני לבין סמכות או גוף שאני יודע שאצטרך עדות מאוחרת.

הפלאפון שלי ובכלל זה המחשב שלי מלאים בהקלטות חשובות אשר עזרו לי בכמה מקרים בחיים:

1. בצבא, מול מפקדיי רב סרן ואל"מ כאשר ביצעו ואמרו דברים מזעזעים כלפיי.

2. במקרה של תאונה, הודאה מוקלטת גרמה לכך שחברת ביטוח שילמה את הסכום שהייתה אמורה לשלם ללא פנייה לארכאות.

לצערי, אני חושב שכדאי שכל אחד ילמד להשתמש במכשיר הקלטה וזמינותו במכשיר הסלולארי היא חיונית.

אני מקליט שותפים עסקיים (הרבה יותר קל וחזק מהסכם סודיות כתוב), אני מקליט בעלי סמכות ואני מקליט ארועים שאולי אזדקק להוכחה בעתיד כגון תאונה.

ממליץ לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון:

בקצרה, כתב האישום בוטל. ללא משפט.

לאחר הזמנה לדיון שנדחה ונדחה שוב עקב חילופי שופטים. הגעתי השבוע בשנית לדיון מול התובע, הסברתי לו בפשטות שעל דו״ח ״פעוט״ של חגורה לא הייתי טורח להגיע פעמיים לבימ״ש ולהתנצח על חפותי.

הוא קיבל את עמדתי ומסר שהאישום יבוטל. כך יצא שנכנסתי לשופט ל2 דקות בלבד. רק כדי לשמוע את התוע מודיע לו שהתביעה מבוטלת (והוא לא נעים להגיד משמש כחותמת לאישור הנושא).

להגיד שמשתלם להיות צודק? לא בטוח, אבל אני לא אוהב להיות פראייר או שעיר לעזאזל של שוטר עם יעדי דו״ח.  

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות.

מוריד בפניך ובפני כל מי שנלחם למען האמת והצדק.

אני (כמעט) בטוח ,שדו"ח השווא שירשם ע"י אותו שוטר ויגרום לנהג הבא להלחם כמוך,יגרום ל"שוטר" הזה לחשוב פעמיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

נהיגה ללא חגורה -מכיוון שיש שתי גרסאות סותרות, הרי שמי שישכנע את השופט באמינותו יצא וידו על העליונה. מנגד קח בחשבון שבמידה ותמצא אשם אתה עלול גם לקבל עונש חמור יותר. בנוסף תשקול האם אתה נכון לאבד לפחות שני ימי עבודה למען צדקתך.

בהצלחה

גישה קצת תבוסתנית הייתי אומר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד!

הסיבה שהתביעה ביטלה את הכתב אישום הוא 3 דברים עיקריים:

1.התאריך אינו תואם את היום.(הסיבה הפחות רצינית)

2. השותף של השוטר לא רשם מזכר.(העיקר)

3.קיים עומס משמעותי על בתי המשפט לגביי דוחו"ת תנועה, זה הגיע למצב שהתובעים המשטרתיים מקלים לגביי דוחו"ת על חגורות (עבירה קלה יחסית) מחוסר בזמן, כך שאם כבר אזרח מגיע עד לבית משפט לגביי דו"ח של חגורה, ויש טעות הכי קטנה בדו"ח התובע יוותר גם אם הוא יכול להרשיע למרות הטעות.

כמו שאמרתי כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בצהרים לאחר בילוי צהריים בחוף הים של אשקלון, עצרה אותי ניידת משטרה לאחר שכרזה לי לעצור אחרי הכיכר.

כשהשוטר ניגש אלי הוא ישר התלהם וצעק עלי ועל אשתי "למה אתם בלי חגורה ?" -הסתכלנו אחד על השנייה, על החגורות ועל השוטר עצמו ואמרתי לו במפורש- כמו בכל שאר שנות הנהיגה שלי (יותר מ10) , אני חוגר עוד לפני שאני מתניע... ככה שאני עדיין עם חגורה.

השוטר ביקש רשיון והודיע לי חגיגית-אתה מקבל דו"ח על חגורה.

לא עזרו כל ההסברים (לא היו תחנונים-אני לא אשם) השוטר אמר שהשותף שלו ראה אותי בלי חגורה כשהם היו מאחורי ולדבריו כשהבחנתי בו במראה שמתי מהר חגורה.

השוטר הציע לי דו"ח אזהרה כי אין לי עברות קודמות, שאלתי לפשר העניין והוא הסביר לי שלא אקבל נקודות ולא קנס כספי אלא רק אזהרה לפני דו"ח.

בגלל מצב פיננסי לא קל אחרי חתונה ועקב היותי סטודנט אמרתי לו שברור שאני מעדיף אזהרה.

לאחר שסיים לכתוב את הדו"ח ובא לרשום את "דברי הנהג" שאל מה יש לי לומר וחזרתי על דברי- הייתי חגור עוד מהחנייה.

השוטר התעצבן "שוב אנחנו חוזרים להתחלה?! " "אם אתה לא מודה אז אני רושם לך דו"ח"- התעצבני ועניתי לו - אז תרשום דו"ח, אני לא מודה על דבר שלא ביצעתי.

הדו"ח נכתב, חזרתי על דברי גם בדו"ח הרגיל.

אני יודע שבגלל שזה דו"ח עם חתימה לטעויות של השוטר אין הרבה משקל, אבל השוטר עדיין טעה ביום הדו"ח כאשר רשם ביום ש' ובתאריך את התאריך הנכון (יש מה לעשות עם זה או אפילו לא לנסות?!)

השאלה העיקרית שלי אחרי הסיפור הארוך והמתסכל הזה- איך אני ניגש עם זה למשפט, איך להוכיח את צדקתי ?

אני מתרחק מעבירות תנועה כמו מאש, מפגשים עם שוטרים לא מוכרים לי וכל ההתנהלות הזו זרה לי לגמרי.

מה עושים ?! (ולא, אני לא מתכוון לשלם את ה250 ש"ח)

שלום: כדי לקבל דוח אזהרה צריך 5 שנים ללא עבירות ו- 10שנים רשיון נהיגה אבל גם לזה יש עוד קריטוריונים וזה שהנהג מודה בעבירה ובגלל שלא הודתה בעבירה השוטר לא יכול לתת לך דוח כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בקצרה, כתב האישום בוטל. ללא משפט.

לאחר הזמנה לדיון שנדחה ונדחה שוב עקב חילופי שופטים. הגעתי השבוע בשנית לדיון מול התובע, הסברתי לו בפשטות שעל דו״ח ״פעוט״ של חגורה לא הייתי טורח להגיע פעמיים לבימ״ש ולהתנצח על חפותי.

הוא קיבל את עמדתי ומסר שהאישום יבוטל. כך יצא שנכנסתי לשופט ל2 דקות בלבד. רק כדי לשמוע את התוע מודיע לו שהתביעה מבוטלת (והוא לא נעים להגיד משמש כחותמת לאישור הנושא).

להגיד שמשתלם להיות צודק? לא בטוח, אבל אני לא אוהב להיות פראייר או שעיר לעזאזל של שוטר עם יעדי דו״ח.

שלום: כדי לקבל דוח אזהרה צריך 5 שנים ללא עבירות ו- 10שנים רשיון נהיגה אבל גם לזה יש עוד קריטוריונים וזה שהנהג מודה בעבירה ובגלל שלא הודתה בעבירה השוטר לא יכול לתת לך דוח כזה

bigsrool

השרשור נפתח לפני שנה וחצי והבחור כבר מדווח לנו כי כתב האישום בוטל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...