Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5 עבירות תנועה חמורות- והרישיון יילקח

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נכנסה לתוקף תקנה חדשה שיזם שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ,

לפיה יוכל משרד התחבורה לשלול לחמש שנים את רישיון הנהיגה של כל נהג שביצע בחמש השנים האחרונות חמש עבירות חמורות, או לסירוגין 30 עבירות תנועה, למעט עבירות חנייה.

מהי "עבירה חמורה":

- נהיגה בשכרות

- גרימת מוות ברשלנות

- הפקרה (פגע וברח)

- כניסה למפגש מסילת ברזל כשהמחסום ירד

- נהיגה בזמן פסילה

- הריגה בתאונת דרכים

- נהיגה ללא רישיון

--אי ציות לרמזור אדום, עקיפות מסוכנות

- נסיעה במהירות 40 קמ"ש מעל המותר וסיכון הולכי רגל במעבר חצייה.

מקור:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3409722,00.html

סעו בזהירות.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה מעניינת, השאלה אם זה מהיום ואילך , או גם מספר שנים אחורנית, לכאלה שעדיין נוהגים עם אנציקלופדיה של עבירות תנועה.

אם כן, אולי ככה נהגים רבים שהינם מסוכנים יורדו מהכביש.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם הצעת החוק הזאת. רק צריך להזהר מאוד בכללים. אני כמובן נגד הכנסת עבירת המהירות לתמונה ואם מכניסים אותה - אני חושב ש 5 שנים זה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם הצעת החוק הזאת. רק צריך להזהר מאוד בכללים. אני כמובן נגד הכנסת עבירת המהירות לתמונה ואם מכניסים אותה - אני חושב ש 5 שנים זה יותר מדי.

סדובסקי, אתה מבצע חישובים סטטיסטיים על הפעילות האישית שלך ובכל מכפלת הסתברות אתה מגלה שאתה תורד מהכביש כל 6 חודשים במינימום ? :lol:

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מעבירת המהירות אני לא רואה שום סיבה לבצע את שאר העבירות שמוגדרות כ"עבירות חמורות".

קצת מצחיק שנסיעה במהירות של 40 קמ"ש מעל המותר (לא בעיר כמובן או בכביש עמוס) שוות ערך להפקרה או הריגה בתאונת דרכים.

סה"כ חוק מבורך, עדיף על כלום.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- נהיגה בזמן פסילה

- נהיגה ללא רישיון

סעו בזהירות.

אני לא מבין מה עוזר לקחת לשני אלה את הרשיון, את זה בלי הרשיון בכלל אין מה לקחת לו ונהיגה בזמן פסילה אז הוא ינהג גם בזמן שלילה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו. על מנת שרישיון ישלל ל-5 שנים צריך לדרוס 5 אנשים? כלומר 5 פעמים לבצע עבירה בסגנון "הריגה בתאונת דרכים".

החוק מבורך סה"כ. צריך להוריד מכביש נהגים מסוכנים. הבעייה שאין ניטור ולרשימת עבירות הייתי מוסיף אי מתן זכות קדימה - בגלל זה גם נהרגים אנשים, זה הרבה יותר חמור ממהירות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, משרד התחבורה מבקש אפשרות לענישה מקבילה בדמות שלילת רישיון הנהיגה וללא קשר לענישה כתוצאה משפיטה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים? רק 5 עבירות?!

כמה זמן לוקח לנהג "פרוע" להגיע לפסילה עפ"י שיטת הניקוד? יומיים בלבד!

הרי אחרי תאונה עם הפקרה, לצורך העניין, הרישיון יכול להישלל אוטומטית ע"י קצין משטרה (60 יום עם פצועים, ו-90 יום עם הרוגים), ועוד לא דיברתי על מה שהשופט יגזור, אז ממתי מחכים ל-5 כאלה?

מה פשר התקנה ההזויה הזאת?

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדובסקי, אתה מבצע חישובים סטטיסטיים על הפעילות האישית שלך ובכל מכפלת הסתברות אתה מגלה שאתה תורד מהכביש כל 6 חודשים במינימום ? :lol:

האמת היא שנתפסתי פעם אחת בחיים על מהירות שמעל 40 קמ"ש. אבל אני מתאר לעצמי שיש אנשים שנתפסים הרבה יותר. זה פשוט לא נראה לי סיבה ראויה לשלילה ל 5 שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעובר 5 עבירות מהרשימה ממילא יהיה בפסילה מצטברת הרבה יותר מ 5 שנים כך שאי אפשר להגיע ל 5 עבירות כאלה ב 5 שנים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בספין תקשורתי מבית היוצר של שר התחבורה שלנו. עושה רושם שכמו ש.מופז, שהיה שר תחבורה גרוע במיוחד, גם השר כץ מעדיף לעסוק בספינים תקשורתיים במקום לטפל בעינייני התחבורה הבוערים של מדינת ישראל.

להזכירכם, גם למופז היה רעיון דומה לשלילת רישיונם של נהגים וגם הרעיון שלו נגנז כלא היה לאחר כמה חודשים בקול ענות חלושה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...