Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מהחלפת נורות - גולף

שימו לב! השרשור הזה בן 5062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק זאת הקופסא.

הקופסאות העגולות זה סחורה אחרת לגמרי, ירודה הרבה יותר ויש אומרים חיקוי (קשה לי להאמין).

הנורות בקופסא העגולה נהרסות ונשרפות מהר יותר, והציפוי נוטה להתקלף.

מחר העלאה תמונה.

הגיעו אליי לא מעט אנשים עם הנורות הנ"ל כאשר הציפוי מתקלף להם.

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקופסה המרובעת זה תוצרת גרמניה. יושב אצלי ברכב מחודש אוג' 2008 בלי שנשרפה נורה (בלי עין)

למעשה העברתי את זה בין הרכבים כשהחלפתי רכב לפני חודשיים ואני ממשיך עם אותו סט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה שלי היא העגולה וכתוב עליה שהנורות מיוצרות בגרמניה, הנורה והאריזה ממש לא נראות כמו חיקוי.

אגב, בחרתי באופציה הזאת במקום נורות זהות מאתר סיני שהיו זולות יותר ב- 70 ש"ח, בהתכתבות עם האתר הסיני הם אמרו שהנורות שלהן מיוצרות בסין ולכן בשביל 70 ש"ח החלטתי ללכת על היקרות יותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה שלי היא העגולה וכתוב עליה שהנורות מיוצרות בגרמניה, הנורה והאריזה ממש לא נראות כמו חיקוי.

אגב, בחרתי באופציה הזאת במקום נורות זהות מאתר סיני שהיו זולות יותר ב- 70 ש"ח, בהתכתבות עם האתר הסיני הם אמרו שהנורות שלהן מיוצרות בסין ולכן בשביל 70 ש"ח החלטתי ללכת על היקרות יותר.

גם אני מאותו שיקול לקחתי את הגרמניות מאתר Powerbulbs

Golf 2008 MK5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף על כך נשארתי עם בלו ויז'ן נורות דרך לד , ללא שימוש - חשבתי אפילו לשים אותם בתוך התאורה הפנימית ברכב אך גם שם הם בננות ולא מתאימות ללד שקניתי, דכאון .

יש נורות חניה לד שמתאימות לאאודי עם חיישן הנורה אבל הן אכן יקרות ומספקות אור לבן בגוון 6000K.

אגב, גם מאושרות ע"י משרד התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נורות חניה לד שמתאימות לאאודי עם חיישן הנורה אבל הן אכן יקרות ומספקות אור לבן בגוון 6000K.

אגב, גם מאושרות ע"י משרד התחבורה.

אשמח אם תראה למה אתה מתכוון כדי שנוכל לחקור את הענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PHILIPS BLUE VISION LED W5W T10 6000K

אתה טועה ומטעה, יש ברשותי את הנורות הנ"ל . הם אינן תואמות באאודי אי 3 החדשה, לשום נורה. ניסיתי להרכיב בתוך הרכב אך הם בננות ובתור נורות חניה הם פשוט לא תואמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה, יש ברשותי את הנורות הנ"ל . הם אינן תואמות באאודי אי 3 החדשה, לשום נורה. ניסיתי להרכיב בתוך הרכב אך הם בננות ובתור נורות חניה הם פשוט לא תואמות.

אם הן תואמות מבחינת החיבור אני לא בטוח. שמתי אותם באיביזה החדשה והתכוונתי לזה שהן תקינות מבחינת הנורת נורה שרופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם מאוד מטעה,

נורות PHILIPS BLUE VISION הן ממש לא נורות לד ובטח שלא 6,000K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם מאוד מטעה,

נורות PHILIPS BLUE VISION הן ממש לא נורות לד ובטח שלא 6,000K.

כנראה שיש משהו שאתה לא יודע. אלה נורות W5W blue vision ולא הנורות הראשיות. הן לד והן לבנות ובגוון 6000K.

אם אתה מתקשה להאמין אז אשמח להעלות לך תמונות של הפנסים ושל הקופסה ושל מה שתרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מתקשה להבין, ת'אמת אני מתקשה להבין איך הסכמת לשלם על הנורות האלו כ"כ יקר

כשיש פתרונות זולים בהרבה...

שנית, חשבתי שאתה מדבר על הנורות חניה של האודי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מתקשה להבין, ת'אמת אני מתקשה להבין איך הסכמת לשלם על הנורות האלו כ"כ יקר

כשיש פתרונות זולים בהרבה...

שנית, חשבתי שאתה מדבר על הנורות חניה של האודי....

כי יש לי שיקולים כלכליים שונים משל אחרים כנראה.

לשים נורות דיימונד ויז'ן ולהישאר עם הנורות חניה הצהובות נותן מראה ערבי לגמרי ורציתי לשים שם נורות לד לבנות אבל זה בעייתי בגלל בגלל החיישן של הנורה השרופה אז העדפתי להשקיע סכום יותר גדול ולקבל מוצר שיהיה תואם במאה אחוז ולא לעשות קומבינות עם נגדים וכל מיני דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש לי שיקולים כלכליים שונים משל אחרים כנראה.

לשים נורות דיימונד ויז'ן ולהישאר עם הנורות חניה הצהובות נותן מראה ערבי לגמרי ורציתי לשים שם נורות לד לבנות אבל זה בעייתי בגלל בגלל החיישן של הנורה השרופה אז העדפתי להשקיע סכום יותר גדול ולקבל מוצר שיהיה תואם במאה אחוז ולא לעשות קומבינות עם נגדים וכל מיני דברים.

אנחנו מדברים על אותן נורות ? ( מצורפת תמונה)

לרכב שלי הם לא התאימו לשום מקום, ואפילו נבדקה אפשרות לתאורה פנימית אך היא בננות.

IMG_0623.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על אותן נורות ? ( מצורפת תמונה)

לרכב שלי הם לא התאימו לשום מקום, ואפילו נבדקה אפשרות לתאורה פנימית אך היא בננות.

בול אלה. תסתכל בספר רכב איזה סוג נורות יש לך בנורות חניה. אם זה W5W אז זה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...