Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסנון שבלחיצת כפתור מתחלף לצהוב. יש חיה כזאת?

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בפורום אחר מישהו שפירסם שעל הג'יפ של אח שלו הם התקינו קסנון שיש בתוך האוטו כפתור שכשהוא לוחץ ההאור הופך לצהוב רגיל כאילו אין קסנון.

יש דבר כזה?

נניח ואין, יש שיטות אחרות היום שאפשר להתקין קסנון ושאם שוטר עוצר זה יראה לו מקורי? ושזה יעבור טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בפורום אחר מישהו שפירסם שעל הג'יפ של אח שלו הם התקינו קסנון שיש בתוך האוטו כפתור שכשהוא לוחץ ההאור הופך לצהוב רגיל כאילו אין קסנון.

יש דבר כזה?

נניח ואין, יש שיטות אחרות היום שאפשר להתקין קסנון ושאם שוטר עוצר זה יראה לו מקורי? ושזה יעבור טסט?

אולי הרכיבו זוג מנורות צהובות רגילות נוספות שבלחיצת כפתור מכבות את הקסנון ומדליקות את הצהובות :roll: אבל נשמע לי תמוהה

נניח ואין, תמיד אפשר להחביא את המגבר של הקסנון במקום שאף שוטר לא ימצא, מקורי זה לא יראה אף פעם,

טסט זה לא יעבור, ותהיה בטוח שבלילה משטרות ידבקו אליך.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם אני מרכיב את זה באוטו שנת 2008, הסיכוי שידבקו אליי פוחת לא?

הרי יש מלא מכוניות עם קסנון בכביש, ראיתי לא פעם ולא פעמיים גם הונדה סיויק האצ'בק שנת 97 ושום משטרה לא נדבקה אליה.

ונגיד ומשטרה תידבק אליי, אם החבאתי את המגבר, יש להם סיבה לתת לי קנס או להוריד את הרכב מהכביש?

אני תמיד יכול לטעון שזה רק מנורה ולא קסנון לא?

ואיפה אפשר להחביא את המגבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם רכבים חדשים יותר משטרה פחות מתעסקת כי הם בד"כ משערים שזה כך הגיע מהיצרן

אז הם לא טורחים אפילו לעצור אותך לבדיקה, שוב פעם, תלוי על איזה משטרה או איזה בוחן אתה נופל..

כמו שעתיד אמר, תקנה פשוט 4300K שהוא גוון לבן ויפה ואף אחד לא ידבק אליך

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוון 4300K ומשטרה לא תידבק אליי?

זה לא 6000K גוון לבן?

מישהו יודע כמה בערך עולה הסיפור ואיפה אפשר להתקין?

ואיפה אפשר להחביא את המגברים? למרות שזה גוון לבן.. עדיין עדיף להחביא למקרה שיעצרו.

ואם שוטר עוצר ולא רואה מגבר ולא כלום אני יכול לטעון שזה פשוט מנורה רגילה ולא קסנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שוטרים תמיד אפשר לחאווד מה שנקרא :lol:

גם על החלונות השחורים שיש לי מקדימה עזבו אותי כי אמרתי שצריך חומר מיוחד כדי להוריד אותם..

4300K זה הגוון הלבן, ה 6000K כבר מתחיל להיות כחול ובגוון הזה אתה כבר יותר בולט משאר הרכבים.

קסנון עם אור גבוה\נמוך איכותי עולה סביב ה 1000 ש"ח מאיזה איזור אתה ננסה לעזור לך

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה בגוף השאלה, מנורת קסנון שמשמת גם לאור גבוה וגם לאור רגיל.

אפשר לשים קסנון באורות הערפל, רק צריך את סוג המנורה המתאימה.

אגב, איפה אני מברר את גודל הנורה שאני צריך (ה H) מבלי לפרק את המנורה מהרכב ולבדוק?

מדובר במיצובישי גאלאנט 2001

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך H4, רוצה גם הסבר איך להחליף ?

תהנה :

step 1

Open the hood. Locate the headlight wire harness behind the headlight assembly.

• Step 2

Disconnect the wire harness by pulling it off the socket blades of the headlight.

• Step 3

Pull the black rubber weather gasket off the back of the headlight assembly covering the access to the headlight retaining clip.

• Step 4

Push the wire retaining clip inward toward the headlight assembly and then lift it upward slightly to release it from the latch. Swing the clip on its hinge away from the headlight.

• Step 5

Remove the old headlight and then discard it.

• Step 6

Put on rubber gloves before handling the replacement H4 headlight bulb. This will prevent you from contacting the glass bulb with your skin. Touching the halogen headlights with your fingers or hands will damage the bulbs.

• Step 7

Insert the new H4 headlight into the headlight assembly and then replace the clip. Make sure the clip latches properly.

• Step 8

Replace the rubber weather gasket onto the headlight assembly.

• Step 9

Plug the wire harness back onto the socket blades of the replacement bulb and then test the bulb by turning on the headlights.

• שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

קסנון זוהי נורת פריקה (פריצת גז במתח גבוהה), וגוון האור שלה הוא לבן.

לקסנון יש זמן השהייה בפעולתה לכן ישנם רכבים שבהם משתמשים גם בנורת הלוגן רגילה (אור צהוב) ונורת קסנון במעבר אור דרך/ גבוהה.

דרך נוספת היא שימוש בעדשה מסתובבת חשמלית על הנורה במעבר אור דרך/גבוהה.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
    הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...