Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שוב) המלצה לחנות מחשבים בת"א/רמ"ג

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר המלצתם לי על זיג-זג, אבל זה רחוק מידי וגם לא הייתי 100% מרוצה.

אני מחפש חנות הוגנת (מחיר) וטובה (מקצועית) שתרכיב לי מחשב גיימינג בינוני למשרד, וכן תעביר/תשדרג כמה רכיבים מהמחשב הביתי (את הכ. מסך 4850 תעביר למחשב המשרדי שתרכיב לי, ותשים שם משהו אחר; תרחיב לי זיכרון בבית וכו').

נא לא להמליץ על חנויות בחולון, נתניה, וכו' - אני פשוט לא אגיע לשם על אף שאני משוכנע שהן טובות.

המקצועיות יותר חשובה מהמחיר - אבל שלא ישחטו אותי לאור יום. אני לא קונה AUDI A3 עם מנוע 1.6 ...

תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסלנט ברמת החייל, רכשתי מהם בזמנו כ10 מחשבים לחברה פלוס המחשב הביתי שלי והייתי מאוד מרוצה מהם מבחינה מקצועית ואיכות המוצר (הם יקרים ב15-20 אחוז מהמתחרים אבל אני בטוח שאתה כמוני בעניין הזה, מוכן לשלם קצת יותר בשביל איכות ושירות)

אין לי מושג מה מצבם כיום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת"א דרך השלום יש את מצ"מ.

יקרים יותר מהשוק (אייבורי וKSP) אבל שירות ללא תחרות!

אני עובד איתם כחברה וכפרטי, דרך אחת הסוכנות שלהם והיא נותנת לי שירות מעולה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסלנט ברמת החייל, רכשתי מהם בזמנו כ10 מחשבים לחברה פלוס המחשב הביתי שלי והייתי מאוד מרוצה מהם מבחינה מקצועית ואיכות המוצר (הם יקרים ב15-20 אחוז מהמתחרים אבל אני בטוח שאתה כמוני בעניין הזה, מוכן לשלם קצת יותר בשביל איכות ושירות)

אין לי מושג מה מצבם כיום.

ניסיתי אותם בטלפון פעם קודמת, אבל נפלתי כנראה על ילד מתלהב שרצה למכור לי מחשב פ33ה עם כ. מסך פ33תי עוד יותר. לא היה לטעמי.

ת"א דרך השלום יש את מצ"מ.

יקרים יותר מהשוק (אייבורי וKSP) אבל שירות ללא תחרות!

אני עובד איתם כחברה וכפרטי, דרך אחת הסוכנות שלהם והיא נותנת לי שירות מעולה.

אתה מוכן לתת לי את הפרטים שלה? אפשר גם ה"פ. (ראיתי באתר שלהם - שאין בו בעצם כלום - שם של מישהי בשם שלומית. בה מדובר?)

אני מקווה שהמחשבים שהם מוכרים יותר עדכניים מהתמונה באתר שלהם: http://www.mzm.co.il :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר אליהם 03-6093007 תבקש את אביב.

וכן, שלומית היא הסוכנת שלי.

מההיכרות שלי איתה (שנתיים וחצי) היא לא אוהבת "להתעסק עם קטנים".

למרות שכל מכירה זו ברכה, יש שם פשוט אנשים שמיועדים לעשות את העבודה לקטנים.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL

אני פשוט רוצה שאם במקרה אני באמצע משהו חשוב (משחק חשוב, הכוונה), אני אוכל להמשיך מעט במשרד.

אני כמובן מניח שהדבר הזה גם לא ימצמץ מול WORD + EXCEL + POWERPOINT + ACROBAT וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר את RSM?

לפני שנה קניתי מתאם KVM (של Edimax) בסניף הכפר-סבאי. אני משתמש בו לסירוגין והוא עובד ללא דופי.

מנהל הרשת, מיכאל, הוא חבר פורום- מינימן.

בהצלחה,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה קניתי מתאם KVM (של Edimax) בסניף הכפר-סבאי. אני משתמש בו לסירוגין והוא עובד ללא דופי.

מנהל הרשת, מיכאל, הוא חבר פורום- מינימן.

בהצלחה,

יגאל.

יגאל, תודה על המידע - טוב לדעת.

איל, על KSP ואייבורי הדעות חלוקות. יש לקוחות מרוצים ויש כאלה ש... לא. אני אישית לא מרוצה מהשירות של KSP ומאוד אהבתי את השירות של אייבורי (מדובר על הסניפים בראשון ורחובות, בהתאמה).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שברשתות גדולות כאלה - לך תדע. אינמוכן לשלם מעט יותר ולקבל שירות טוב ומקצועיות. כמובן, מעט יותר - ולא הרבה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על טרוניקס.

http://tronics.co.il

באמת שהם לא רק אמינים מאוד ומקצועיים המחירים שלהם ממש נמוכים.

לא הייתי מתקרב לKSP ולאייבורי אם אתה לא כל כך מבין בחלקים הם ישימו לך חלקים ברמה נמוכה לדוגמא לוח אם או ספק כח ותשלם עליהם הרבה.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...