Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C5 PK 2003 - אחרי שטיפה, בעיות חשמל מוזרות

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

אחרי שטיפה של הרכב הבוקר (חיצונית בלבד), הופיעו התופעות הבאות:

1. אורות פנים הרכב דולקים גם כאשר כל הדלתות סגורות והרכב נוסע, ללא התראה על דלתות פתוחות.

2. עם סיום הנסיעה, כיבוי המנוע והוצאת המפתח, ואחרי בדיקה שכל הדלתות סגורות היטב, אורות הפנים וכן מסך התצוגה הראשי מהבהבים באיטיות (כמו פעימות לב איטיות). אם כיביתי את המנוע אבל לא הוצאתי את המפתח, אורות הפנים כבים והמסך הראשי כבה גם הוא, כרגיל.

3. אחרי הוצאת המפתח מהסוויץ', יציאה מהרכב ונעילתו מבחוץ, האזעקה נדרכת, אורות הפנים והמסך הראשי ממשיכים "לפעום" כלעיל, והאזעקה מתחילה להזעיק אחרי כחצי דקה.

באחת הפעמים כשניסיתי להתניע המנוע לא הותנע והופיעה לי הודעת Engine Immobilizer Fault.

אני חושב לנתק את המצבר כדי לאפס את מה שדורש איפוס - אנחה - .

מבקש את הדרכתם ועצתכם. מתוכננות לי נסיעות ארוכות השבת....

תודה רבה,

אודי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתקתי מצבר ל2-3 דקות, ללא שינוי, חוץ מאשר אני מקבל Key Alert כשאני מוציא את המפתח... לא הגיוני.

נראה לי שהבעיה היא ממערכת הקודן,אזעקה, ולא ממחשב הרכב, בכל מקרה, אני משאיר את הרכב עם מצבר מנותק לשעתיים, כי אני חייב לצאת מהבית..

אנא עזרתכם במיפוי הבעיה ופתרונה(?)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברתי את המצבר לפני 10 דקות, אחרי ניתוק ארוך.

עם כניסה לרכב ההבהוב עדיין נמצא, אחרי הקלדת הקוד המנוע לא מניע, הקלדה נוספת, שני סיבובי מפתח והמנוע מניע.

והנה הפתעה - ההבהוב נעלם ולא חזר.

כיבוי רכב, הוצאת מפתח ונעילת הרכב כשורה, פתיחת נעילה, הקלדת קוד בקודן, המנוע מניע בהנעה ראשונה, כאילו לא קרה כלום...

אין לי שמץ של מושג מה היה פה, אבל אני מקווה שזה לא יחזור. אני אנסה שוב את התהליך מאוחר יותר כדי לאשר את הרכב לנסיעה ארוכה...

שבת שלום

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתקתי מצבר ל2-3 דקות, ללא שינוי, חוץ מאשר אני מקבל Key Alert כשאני מוציא את המפתח... לא הגיוני.

נראה לי שהבעיה היא ממערכת הקודן,אזעקה, ולא ממחשב הרכב, בכל מקרה, אני משאיר את הרכב עם מצבר מנותק לשעתיים, כי אני חייב לצאת מהבית..

אנא עזרתכם במיפוי הבעיה ופתרונה(?)

אני שמח שזה נפתר לך, באמת לפעמים יש באגים כאלו. לצורך איפוס מחשב ניתוק של המצבר חייב להיות ארוך מסיבה שיש סוללת גיבוי במחשב (בכוונה). אני בד"כ הייתי מנתק למשך יום עבודה או הלילה.

בהצלחה.

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, חשבתי על זה ולכן ניתקתי לכמה שעות, הפעם נראה שזה הסתדר - כנראה שילוב של איפוס המערכת והתייבשות המים.

שוב, לא נראה לי שמדובר בבעיה של הרכב אלא של המערכות הגנה המותקנות בו.

לא נעים אבל לא נורא, ובכל מקרה הרכב היה במצב נסיעה.

שבוע טוב

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה חזרה הבוקר...

עזרה תתקבל בברכה, כרגע המצבר מנותק עד שאצטרך ליסוע שוב...

אני מתחיל להשמע כמו החבר המכובד יאיר אדרי ולא כמו ארנון :cry:....

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש תופעה מוזרה ... זה שוב מתנהג כפי שתיארת בפתיחת שרשור?

כדאי להכנס למוסך מורשה להתיעצות - בלי תיקון, רק לדבר. בטח ינסו לשכנע להתחבר למחשב, אך תנסה לזהות מי הוא חשמלאי / עושה דיאגנוזות ודבר איתם.

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יש לבדוק היטב לסימני חדירת מים אל הBSI מקדח בקיר האש שבוצע ע"י מתקיני האזעקה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוארד בוקר טוב, אני אמור להיות במוסך ביום ג' כדי לבדוק את היוניט שמן הגה כח ואת זה.

אורן תודה רבה, עד שיגיע אלי ההיינס, אתה יכול לכוון אותי היכן ועל מה להסתכל?

אודי

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה תופעה בדיוק קרתה גם אצלי לאחר שטיפה חיצונית וייבוש של אוויר בלחץ (כמו בכל תחנת שטיפה)

גם אצלי התופעה נעלמה לאחר שהמים התייבשו.

ניתוק המצבר לא יעזור.

המסקנה היחידה שהגעתי אליה הייתה - חדירת מים למחשב

בשטיפה הבאה אשים סיכוך נגד מים על המחשב ונראה.

עדכן אותנו במידת האפשר על פתרון התקלה

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, גם אצלי התופעה נעלמה לבסוף (כבר שבוע הכל כרגיל).

ברגע שיהיה לי מושג יותר טוב מה נמצא איפה ומי מחווט למה, אוכל לאטום חורים מיותרים ולהדק את מה שדורש הידוק.

שבת שלום,

אודי

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...