Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לצעיר 25K-31K

car5252
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני מחפש רכב בשביל ילד צעיר משהו בסביבות ה25K עד 31K.. עדיף שיהיה כמה שיותר יפה(מראה צעיר),חסכוני,חזק עד כמה שאפשר,טיפולים זולים,אמין,אחזקה זולה.

יש לי שתי אופציות בראש

סיאט איביזיה 2002 1600 99 כ"ס גיר אוטמטי

או סקודה פאביה שנתון 2003-2004 גירסאת 5 דלתות קומבי 1400 100 כ"ס גיר ידני.

עכשיו לפאביה יש יתרון של השנתון 2004 עולה כמו איביזיה 2002 אבל ממה שראיתי ביד 2 אין מודעות על הרכב הזה אז זה קצת בעייתי.

עוד שאלה איזה רכב נופל יותר במחירון מידי שנה? והאם קונים היום במחיר מחירון או שכדאי לנסות להוריד מהמחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אני מחפש רכב בשביל ילד צעיר משהו בסביבות ה25K עד 31K.. עדיף שיהיה כמה שיותר יפה(מראה צעיר),חסכוני,חזק עד כמה שאפשר,טיפולים זולים,אמין,אחזקה זולה.

יש לי שתי אופציות בראש

סיאט איביזיה 2002 1600 99 כ"ס גיר אוטמטי

או סקודה פאביה שנתון 2003-2004 גירסאת 5 דלתות קומבי 1400 100 כ"ס גיר ידני.

עכשיו לפאביה יש יתרון של השנתון 2004 עולה כמו איביזיה 2002 אבל ממה שראיתי ביד 2 אין מודעות על הרכב הזה אז זה קצת בעייתי.

עוד שאלה איזה רכב נופל יותר במחירון מידי שנה? והאם קונים היום במחיר מחירון או שכדאי לנסות להוריד מהמחיר?

לדעתי אתה יכול לרכוש לו פג'ו 206 שנת 00-01 מנוע 1600 נכנס במחיר הזה (אם מדובר על גיר רגיל אולי גם 02 נכנס פה).

גם מראה צעיר, רכב קטן, חסכוני בדלק ומאוד נוח ובטיחותי (בשנת 00 אין ABS ב-01 יש אם אני לא טועה).

אני אישית לא אוהב איביזה, יקרה לאחזקה ואני לא מת על הצורה שלה (אבל בכל זאת, זו רק דעתי).

אתה יכול גם הונדה האצ'בק אבל לדעתי יהיה לך מאוד קשה למצוא אחת שמורה.

ואל תשכח, הכי חשוב ברכב זה לא איך אתה קונה אותו זה איך אתה מוכר אותו אחרי זה.

קח לדוגמא סיטרואן סאקסו, אחלה אוטו ובמחיר שאתה מחפש אתה יכול לקנות גם שנת 03-04 אבל אחרי זה להתפטר מהאוטו הזה זה לרדת מתחת למחירון.

אגב, גם פונטו נכנסת בתקציב ואפילו בשנתון דיי גבוה (02-03) אבל בשביל זה אתה חייב את השירות SMS של יד2 כי פונטו ELX גיר רגיל בשנים האלה שמורות נחטפות תוך כמה שעות.

אני חיפשתי ELX שנת 02-03 ומצאתי אחת עם 90K ק"מ, הבנאדם מכר את האוטו תוך 4 שעות ו-4,000 ש"ח מעל המחירון!

un4get

בעל מאזדה 3 2006 מנוע 1.6ליטרים דגם אקטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול לרכוש לו פג'ו 206 שנת 00-01 מנוע 1600 נכנס במחיר הזה (אם מדובר על גיר רגיל אולי גם 02 נכנס פה).

גם מראה צעיר, רכב קטן, חסכוני בדלק ומאוד נוח ובטיחותי (בשנת 00 אין ABS ב-01 יש אם אני לא טועה).

אני אישית לא אוהב איביזה, יקרה לאחזקה ואני לא מת על הצורה שלה (אבל בכל זאת, זו רק דעתי).

אתה יכול גם הונדה האצ'בק אבל לדעתי יהיה לך מאוד קשה למצוא אחת שמורה.

ואל תשכח, הכי חשוב ברכב זה לא איך אתה קונה אותו זה איך אתה מוכר אותו אחרי זה.

קח לדוגמא סיטרואן סאקסו, אחלה אוטו ובמחיר שאתה מחפש אתה יכול לקנות גם שנת 03-04 אבל אחרי זה להתפטר מהאוטו הזה זה לרדת מתחת למחירון.

אגב, גם פונטו נכנסת בתקציב ואפילו בשנתון דיי גבוה (02-03) אבל בשביל זה אתה חייב את השירות SMS של יד2 כי פונטו ELX גיר רגיל בשנים האלה שמורות נחטפות תוך כמה שעות.

אני חיפשתי ELX שנת 02-03 ומצאתי אחת עם 90K ק"מ, הבנאדם מכר את האוטו תוך 4 שעות ו-4,000 ש"ח מעל המחירון!

לגבי ה206 זה קצת בעייתי הוא רוצה משהו חזק 100 כ"ס והגירסא של ה100 של ה206 חורגת די הרבה מהתקציב..

רגע הפאביה זה לא רעיון טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל בדיוק מה שאמרתי המחיר יקר בשביל רוצים עליהם משהו 35000

פאביה לא אפשרות טובה?

הפאביה אפשרות טובה מאוד, אבל לדעתי רק הדגמים האחרונים ממש יפים עם הצבע השונה בגג.

אבל זה עניין של טעם.

סקודה זה פלוקסוואגן אז בגדול זה רכב טוב מאוד.

un4get

בעל מאזדה 3 2006 מנוע 1.6ליטרים דגם אקטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא באמת מעניינית אבל האחזקה יקרה והמחיר גם יקר ככה שהיא ירדה לגמרי מהרשימה שלי.

אתה טועה!

האחזה עדיפה על כל מה שהוצע עד עכשיו בשרשור !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...