Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על נהיגה תחת השפעת אלכוהול- השפעות

רועי שלום
שימו לב! השרשור הזה בן 5210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע לקחת את הנ"ל בערבון מאוד מאוד מוגבל. אפילו בקהילה המדעית אין הסכמות לגבי הנושא. בניסוים קליניים אחדים יוצא כך, באחרים יוצא אחרת. הסיפרות מונעת מאות מאמרים. בגרמניה אפילו מתפרסם כתב עת מיוחד: BLUTALKOHOL. והנה בא האדם הלא מוכר במדיה המדעית והוא ממליץ וקובע דברים. בקיצור, לדעתי צריך להזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול שלי הוא כזה- אני גם ככה לא שותה הרבה, ועולה על ההגה זמן רב אחרי השתייה (לפחות שעתיים אחרי). אני כמובן אבדוק עצמי עם ינשופון, ורק כשהוא ייאשר לי אעלה על ההגה. אם אתפס, אסביר בבימ"ש שהשתמשתי בינשופון שאישר לי עלייה על ההגה. אשכור עו"ד שיקל בעונשי. עם כל אלה סיכוי נמוך שבאמת אענש במלוא החומרה וייאסר עליי עד כדי כך לעלות לUS.

אתה אמיתי? אתה מנסה בכח לשתות ולעלות על ההגה?

אם החיים שלך ושל הסובבים אותך חשובים תמנע משתיה של אלכוהול בזמן שאתה נוהג.

אם תתפס נוהג בשכרות גם אחרי שהמכשיר הראה שאתה כשיר זה לא קביל, המכשיר לא אושר על ידי אף גורם במדינה לכן את בית המשפט זה ממש לא מעניין.

יש הרבה משקאות אחרים ללא אלכוהול שהמציאו והטעם שלהם גם ממש לא רע אתה מוזמן לנסות לטעום אותם כאשר אתה נמצא מאחורי ההגה ולוקח אחריות על החיים שלך ושל הסביבה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא מדוייק ומשתנה מאדם לאדם.

יש פרמטר של משקל גובה, גוף האדם עצמו כיצד הוא מקבל אלכוהול או שלא.

בירה אחת שתשפיע עליך ותתפוגג לאחר שעה, תקח לי 3-4 שעות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת נשיפון דיגיטלי משטרתי?

עלותו כ 1850 ש"ח, לא היה כדאי להחליט על נהג תורן ולחסוך את הכסף למשהו אחר?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בעבירה פלילית, בטוח?

אם אתפס וייאסר עלי לעלות לארה"ב (מה כבר עשיתי) יהיה אפשר לבטל את זה? זה נשמע לי ממש קשוח ולא פייר. אני לא שותה הרבה בכלל.

.

מה כבר עשית? אתה מועד לרצוח על הכביש(במידה ואתה נוהג אחרי שאתה שותה) ולא מבין מה אתה עושה? ברור שהם לא רוצים תיירים כמוך!

גם אנחנו לא רוצים אנשים כאלה בארץ שלנו רק מה לעשות אני לא יכול לתפוס אותך ולגרש אותך מהארץ!

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בעבירה פלילית, בטוח?

והקטע עם נהג תורן קצת בעייתי כי אין לאף אחד מחבריי הקרובים רשיון, ומוניות יקרות מאוד לחייל כמוני.

זה דבר שאני ממש לא מצליח להבין...

מצד אחד אני כן יכול להבין את העובדה שאתה חייל ואתה די קצר בכסף בשביל מוניות בכל פעם שיוצאים עם חברים (הלוך חזור) למרות שאם אתם כמה חבר'ה אז כבר מתחלקים וזה מתנקז לכ- 20-30 ש"ח מקסימום לאחד מכם (שוב, הלוך חזור).

מה שאני לא מצליח להבין זה את הדילמה הזו של לחסוך את אותם 20-30-50 ואפילו 100 ש"ח (בהגזמה) על מוניות ועל כף המאזניים השנייה להניח את רשיון הנהיגה שייפסל לכמה שנים טובות, את הקנס הכספי שיבוא עם זה, את עשרות האוטובסים והמוניות שתאלץ לקחת בתקופה שבה לא תוכל לנהוג ועוד ועוד ועוד...

אני למדתי לקח מאוד מאוד מאוד (!!) חשוב כאשר שללו את הרשיון כשהייתי צעיר וחייל (ולא בגלל שתייה חס וחלילה, אלא מהירות מופרזת) - אתה לומד להעריך משהו רק כשאתה מאבד אותו!

כששללו לי את הרשיון ולא יכולתי לנהוג כמה חודשים אמרתי לעצמי שאני מוכן לשלם כל סכום רק כדי לסובב את הגלגל אחורה ולהימנע מהשטות שעשיתי. רק שהרשיון יחזור אלי! הייתי מוכן לעשות כמעט הכול!

זה ישמע אולי מצחיק ואולי חלקכם תמליצו לי על פניה לפסיכיאטר אבל ברגע שאני יושב בפאב עם חברים ואני רואה שאין לי שום מצב לשתות כי אין דרך אחרת לחזור הביתה מהבילוי אלא אם כן אני זה שצריך לנהוג - אני פשוט מריץ לעצמי בראש (תוך כדי שאני רואה את חבריי שותים לשוכרה ונהנים) את מה שהרגשתי כשלקחו ממני את הרשיון... אני רק מריץ לעצמי בראש מה יכול לקרות גם עם כמה שלוקים משליש כוס בירה, וממש לא מעניין אותי מה מותר בחוק ומה לא - אני לא מתכוון ללכת ראש בראש עם המשטרה או עם בית המשפט לגבי האמינות של הינשופון.

תאמין לי, זה ממש לא שווה את זה.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...