Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דודי הטנדר מרמת השרון, הוא לא רוצה למכור וכנראה גם אף פעם לא ימכור אלא אם יקרה משהו מיוחד.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 524
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפו מספר רכבים מיוחדים ברחוב נוח מוזס בת"א את המספר לא זוכר כי מיהרתי,אבל זה ממש אחרי ידיעות אחרונות הגשר מצד ימין. נצפו בחניה אחת שניתן לראות את הרכבים ברור מהכביש,ב.מ.וו סדרה 7 עם כתובית V12 לא אספנות אלא שנת 95

נראה לי. מרצדס סדרה E ישנה W132 ומרצדסS לא שמתי לב לשנה מהשנתונים הישנים כולן נראות שעמדו שם די זמן.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב מנוחה ונחלה ברחובות, ליד פינת רח' הרב בר שאול (איזור בי"ס דה שליט) עומד פולקסווגן וריאנט סטיישן אפור שנראה נטוש לגמרי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- טרקטור בחצר בקרית עקרון

2- פורד טרנזינט דאבל ג'אנט שנת 80 ומשהו על גרר ברמלה.

3- אמריקאית בעלת לוחית רישוי זרה "מוחרמת" בתחנת משטרה ברמלה (יש עללי שלט שאוסר להתקרב לרכב או לפרק חלקים ממנו).

4- באילת , חיפושית אספנות בעלת לוחית רישוי מעניית. מישהו יכול להסביר מה משמעות הלוחית האת?

אם אינני טועה אני כמעט בטוח שהרכב השחור בעל הלוחית הזרה שמצולם כאן עמד עד לא מזמן במסוף מטענים "קונטראם " באשדוד.

לגבי החיפושית לדעתי מדובר כאן בהלצה וחיקוי בסך הכל, שכן לפי מיטב ידיעתי רכב דיפלומטי אינו יכול להירשם כרכב אספנות ובטח לא כשמצויין בלוחית הרישוי CC או CD.

כנראה בסך הכל מישהו ממש ממש משועמם ובעל קשרים אצל מישהו שמייצר לוחיות רישוי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ברחוב העצמאות הוא פורד מאווירק . דיווחתי עליו לפני כשנה.

אני בטוח לחלוטין שמדובר בפורד LTD שכן הדגם גם רשום מאחורה. צבע הרכב אגב חום.

יובא בייבוא אישי לפני כשנתיים ומאז עומד ללא כל תזוזה והחל להחליד. מצורף צילום להמחשה של רכב זהה.

בהמשך הרחוב ישנה פורד נוספת אספנות שדווח עליה רבות ועומדת ומתפרקת, ואני מדבר על הפורד צבע כחול שלא מעט דיווחו עליה .

71fordltdcoupe.jpg

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לגבי החיפושית לדעתי מדובר כאן בהלצה וחיקוי בסך הכל, שכן לפי מיטב ידיעתי רכב דיפלומטי אינו יכול להירשם כרכב אספנות ובטח לא כשמצויין בלוחית הרישוי CC או CD.

כנראה בסך הכל מישהו ממש ממש משועמם ובעל קשרים אצל מישהו שמייצר לוחיות רישוי.

"קונסול לשם כבוד" (כמו שהזכירו כאן לפני) הוא ישראלי שמקבל רכב עם רישוי רגיל ומשלם מיסים מלאים. היכולת שלו לשים לוחיות לבנות עם הכיתוב CC היא כמעט הזכות היחידה שיש לו... הרכב אינו נחשב רכב דיפלומטי לשום דבר ועניין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"קונסול לשם כבוד" (כמו שהזכירו כאן לפני) הוא ישראלי שמקבל רכב עם רישוי רגיל ומשלם מיסים מלאים. היכולת שלו לשים לוחיות לבנות עם הכיתוב CC היא כמעט הזכות היחידה שיש לו... הרכב אינו נחשב רכב דיפלומטי לשום דבר ועניין.

רק לשם העניין CC אינו בהכרח מציין קונסול של כבוד יש שני סוגי לוחיות דיפלומטיות CC שזה קורפוס קונסולרי וזה נמצא לראשי נציגויות דיפלומטיות בארץ שאין להן שגרירויות מלאות או לחילופין לקונסולים של כבוד וCD שזה קורפוס דיפלומטי. לגבי קונסול של כבוד מדובר בתואר שאינו ריק מתוכן. קונסול הכבוד מייצג את המדינה שנתנה לו את התואר. הקונסול מטפל בעיניניה בארץ בבעיות בהם נתקלים אזרחי אותה מדינה בארץ ועוד. הקונסול של כבוד נחשב לדיפלומט ורכבו זוכה לחסינות דיפלומטית.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית פיג'ו 405 לפירוק

למסירה בירושלים רח' דוד ילין

לפרטים 052-5397053 יעקב.

הכותב לא מכיר את המוסר ולא ראה את הרכב.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב מנוחה ונחלה ברחובות, ליד פינת רח' הרב בר שאול (איזור בי"ס דה שליט) עומד פולקסווגן וריאנט סטיישן אפור שנראה נטוש לגמרי.

הרכב שייך לדייר שגר בבניין ממול והוא לא נטוש אלה עומד ללא תזוZה כבר זמן רב. לפני שנתיים דחברתי עם בעל והוא היה מעוניין למכור אותו אבל ירדתי מזה.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הרחובות של שדרות ניצפו 2 רכבים שעומדים כבר זמן רב והם למכירה. הפרטים בה"פ.

Photo0259.jpg

Photo0260.jpg

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי המשאיות, כמות גדולה של MACK DM נישלחו לקניאה בפרויקט סולל בונה.

Photo0272.jpg

Photo0273.jpg

Photo0275.jpg

Photo0274.jpg

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שייך לדייר שגר בבניין ממול והוא לא נטוש אלה עומד ללא תזוZה כבר זמן רב. לפני שנתיים דחברתי עם בעל והוא היה מעוניין למכור אותו אבל ירדתי מזה.

זה 411

אם יש לך את הטלפון אני אשמח

ניסיתי כמה שנים לקנות אותו עד שבסוף קניתי אחד אחר

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי המשאיות, כמות גדולה של MACK DM נישלחו לקניאה בפרויקט סולל בונה.

לצערי, אלא הם, ככל הידוע לי, משאיות צבאיות לשעבר, שנקנו, ושופצו, אך אין כל אפשרות להוציא להן רישוי ישראלי, ולכן הן הולכות לחו"ל...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח לחלוטין שמדובר בפורד LTD שכן הדגם גם רשום מאחורה. צבע הרכב אגב חום.

יובא בייבוא אישי לפני כשנתיים ומאז עומד ללא כל תזוזה והחל להחליד. מצורף צילום להמחשה של רכב זהה.

בהמשך הרחוב ישנה פורד נוספת אספנות שדווח עליה רבות ועומדת ומתפרקת, ואני מדבר על הפורד צבע כחול שלא מעט דיווחו עליה .

למה, לעזאזל, אני לא ראיתי אותן אף פעם?!? ויותר מזה- איפה דימה? (כלומר, סליחה, לבקש מדימה לשים לב לפורד-...:lol:, אבל בכ"ז! ):roll::shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי הטנדר מרמת השרון, הוא לא רוצה למכור וכנראה גם אף פעם לא ימכור אלא אם יקרה משהו מיוחד.

אכן, והוא גם נוסע כל הזמן! המספר מגניב לאללה!:twisted:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...