Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בירושלים ברחוב מאיר גרוסמן (הכניסה מקירית היובל, ליד המפלצת) מונחת כבר המון זמן וולוו 164 ושוקעת לאיטה לתהומות הנשיה.

IMG_0672.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 524
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפ"ת:

- שברולט מאליבו כנראה 79 משופצת, לא רשומה אספנות ונוסעת יומיום.

- שאריות של מה שנראה כמו קרייזלר לה-ברון סוף שנות ה- 70, 2 דלתות, ריקבונות קשים בבודי אבל מלא חלקים שימושיים. מי שיש לו כזאת או דומה וצריך חלקים- שיזדרז. ברגע שמסיימים את הבניין שהיא נמצאת בשטחו, היא עפה משם.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהיבוא האישי תופס תאוצה , מישהו מעוניין שאני אצלם ואעלה תמונות של מה שזרוק בחצרות אצלי בשכונה (קווינס, ניו יורק).

זה מתחיל בקאמרו, עובר דרך בל-אייר ומסתיים בקונטיננטל, או שזה לא מסתיים כי יש גם מרצדס.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה 911 מודל 73 עם קרוב ל 53,000 מייל אמיתים על השעון.

הרכב במצב חיצוני טוב מאוד, פנימי טוב עם נקודות לשיפור בעיקר בנושא ריפודים.

הרכב נמצא בארה"ב , והמוכר מבקש כ 15,000$ על הרכב.

יש תמונות למי שמעונין בפרטי.

הרכב במקור היה מיועד עבורי, אך שינוי בסדר העדיפויות (רכישת בית) גרם לנושא לרדת לדחיפות אחרונה לצערי..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא יודע אם זה עוד אקטואלי אבל אני יכול לבדוק, פורשה 911 טרגה שנת 79 , 135K מייל .

נתקלתי בה במהלך החיפושים שלי אחרי צעצוע לקייץ, אבל כרגע הכל נדחה כי אני מחפש בית חדש.

הרכב נראה מדהים, הצבע במצב מצויין, בפנים רואים את הגיל של הרכב ז"א שמור אבל יש מספר סדקים בדש בורד ובריפודים.

הרכב זקוק להשקעה נמוכה יחסית ע"מ להביאו למצב מושלם.

מחיר מבוקש 4700 דולר.

הוא נמצא 8 שעות נסיעה ממני והגעתי אליו באחד מהטיולים של סופ"ש.

במידה ומישהו מעוניין אני אשמח לעזור בכל מה שקשור לרכישה והעברה לנמל בג'רזי, אני לא ממש בקיא בנושא הניירת שיש למלא אבל זה משהו שאפשר לפתור, שוב אני צריך לבדוק אם זה עדיין אקטואלי, אני מדבר על רכב שראיתי לפני חודשיים, אבל נמצא בקיבינימט, כך שיש סיכוי טוב שהוא עדיין מחכה לבעלים חדשים.

7958884.jpg

9764627.jpg

9802246.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגשתי אותו פעם אחת, ראיתי את האוטו שמעתי אותו עובד, ישבתי בפנים וראיתי אותו נוסע.

הבעלים נוסע עליו פעם בשבוע שבועיים, יש ביטוח אספנות 170 דולר בשנה.

אני התאהבתי, אני מטייל הרבה מחוץ לניו יורק ומחפש רכבים מעניינים, זאת הייתה אמורה להיות שלי !

כל הסיפור עם הבית נפל עליי בהפתעה ועצר אותי מכמה שינויים מכניים כמו מיאטה חדשה שהייתה אמורה להחליף את הרכב של האישה.

אבל יש לי נחמה, השיטוטים בארץ אחר מציאות בחצרות הפכו אותי לחד עיין, אני תמיד שם לב מה יש בצד ואני יכול לציין שבבלוק שלי יש מספר מכוניות זרוקות בחצרות שיכולות לחפר על הוויתור הנ"ל, בקצה הרחוב יש מונטה קרלו 87 SS שחורה בלי אוויר בגלגלים אבל במצב מצויין, הבעלים אמר לי שתמורת 1000 דולר האוטו שלי (כמובן שאני אוריד אותו מהעץ), יש סטינגריי מכוסה, קאדילק אלדוראדו ביאטריץ, מוסטאנג GT 5.0 שנת 89 ששייכת לבחור צעיר ונחמד שמחזיק גם GT3000 VR4 וקאדילק אסקלייד.

וכמובן כמה ספינות אבל עם יותר מדי דלתות.

בכל מקרה אני אולי אפתח שרשור ואצרף תמונות של מכוניות שאני מוצא + מחירים שהצלחתי להשיג מהבעלים ואז אולי מישהו יהיה מעוניין, יש כ"כ הרבה מכוניות שרוצות לעשות עלייה ;)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על אי ההבנה, רשמתי בני, לא בנצי :) והתכוונתי לוולוו שהיא פשוט יפיפיה.

(הפורשה מדהימה גם כן כמובן, אבל תמיד רציתי יאכטה. וולוו גם טוב)

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיו, גם לי יש כזו, ואפילו בגבעת זאב, עומדת אצל חבר.

אם אתה מעוניין, דבר עם החבר: 050-2180021-חגי.

0826081647.jpg

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אני מניח שאתה לא מכיר את בעלי הרכב או פרטים נוספים?

דווקא נראה לי פרויקט נחמד :)

לא מכיר. רק יודע שהרכב עומד באותו מקום כבר חודשים...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצפתה אתמול ה14 ליולי

בדרך ז'בוטינסקי לכיוון פ"ת, כמה מאות מטרים לפני צומת גהה

קפריס 89' מ ה מ מ ת, לבן קרם עם גג VINYL כחדש...

ברכב ישבו זוג מבוגרים בני שבעים וצפונה מיזה

הרכב פשוט כמו חדש

שאלתי אם מעוניינים לימכור אז המבוגרת שאלה כמה אני מוכן לשלם...

מי מכיר מי יודע על הרכב??

בכבוד

שברולט קפריס 350, 88

פסח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...