Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

לא זוכר אם פורסם אבל בכ"ז - טרנספורטר דור שני, ירוק ללא חלונות, עומד בתחנת דלק בכניסה לנתניה.

גרוטאה של משהו שנראה כמו פורשה 944 בצבע צהוב, על אחת המכולות של סוחרי החלפים באזור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 524
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפתח תקוה

ברחוב ארלזורוב,( צמוד לבית האבות "גבעת השלושה" ממש על הכביש) עומדת לה שנים חיפושית בצבע אדום שעקב פגעי הזמן הגלגלים האחורים קיבלו זווית מוזרה וכל הרכב קורס לאט לאט. כמה מטרים ממנה עומדת עוד חיפושית שאמנם מכוסה אך עומדת במקום מזה שנים גם כן ומצבה ככל הנראה עגום גם כן.

ברחוב העצמאות(בפתח תקוה) עומד לו רכב מיוחד ומרשים אך מחליד ונרקב. מדובר ברכב שייובא בייבוא אישי לפני שנתיים כנראה. ford ltd

רשום כאספנות אך עומד ללא תזוזה מזה שנתיים , וסימני חלודה מתחילו להופיע .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיווחתי עליה לפני חצי שנה. עכשיו גם יש לי תמונות. הרכב הולך לאיבוד..בקרוב על מדף הפחיות הקרוב לביתכם... ממש כך..הרכב הולך ונעלם.. פיאט ספורט קופה 124, מנוע 1800.. מדבקת טסט אחרונה מ 1991.

שימו לב לרקבונות.. פשוט זוועה !!!

ממקום בשכונת אושיות ברחובות. מי שמעוניין, שיפנה אלי בפרטים למיקום מדוייק.

17072009(001).jpg

17072009.jpg

17072009(003).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפתח תקוה

ברחוב ארלזורוב,( צמוד לבית האבות "גבעת השלושה" ממש על הכביש) עומדת לה שנים חיפושית בצבע אדום שעקב פגעי הזמן הגלגלים האחורים קיבלו זווית מוזרה וכל הרכב קורס לאט לאט. כמה מטרים ממנה עומדת עוד חיפושית שאמנם מכוסה אך עומדת במקום מזה שנים גם כן ומצבה ככל הנראה עגום גם כן.

ברחוב העצמאות(בפתח תקוה) עומד לו רכב מיוחד ומרשים אך מחליד ונרקב. מדובר ברכב שייובא בייבוא אישי לפני שנתיים כנראה. ford ltd

רשום כאספנות אך עומד ללא תזוזה מזה שנתיים , וסימני חלודה מתחילו להופיע .

הרכב ברחוב העצמאות הוא פורד מאווירק . דיווחתי עליו לפני כשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיווחתי עליה לפני חצי שנה. עכשיו גם יש לי תמונות. הרכב הולך לאיבוד..בקרוב על מדף הפחיות הקרוב לביתכם... ממש כך..הרכב הולך ונעלם.. פיאט ספורט קופה 124, מנוע 1800.. מדבקת טסט אחרונה מ 1991.

שימו לב לרקבונות.. פשוט זוועה !!!

ממקום בשכונת אושיות ברחובות. מי שמעוניין, שיפנה אלי בפרטים למיקום מדוייק.

זאת לא 124 זאת 128.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא 128, זאת 124 קופה, אני מניח שנת 1969 - 1972 . הגיע בשני גדלי מנועים 1600 1800. רכב מאוד מהנה לנהיגה כשהיה צעיר יותר. לוח שעונים יפה ותא מטען מכובד. לצערי הפח היה נקודת החולשה. יש אחת בפ"ת שכתבתי עליה במצב יותר טוב שעומדת כבר שנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהובה 124 קופה והאדומה 128 קופה. כך שהתבלבלתי.

fiat_128_coupe.jpg

fiat_124_sport_coupe1.jpg

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא 128, זאת 124 קופה, אני מניח שנת 1969 - 1972 . הגיע בשני גדלי מנועים 1600 1800.

התמונה היא של דור שלישי - 124 CC - משנת 73-75. סימן היכר בולט - המשולש מאחורי החלון הצידי מאחור.

הצהובה 124 קופה והאדומה 128 קופה. כך שהתבלבלתי.

התמונה ששמת היא של BC. ל- CC "תחת" ופנסים שונים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...