Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול הדרכת נהיגה חדש בת"א - במתחם הדרייב אין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קישור לכתבה ששודרה אתמול בחדשות ערוץ 10:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=646216&TypeID=1&sid=126

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רציתי לבוא מחר.

התקשרתי ל-1-700 כדי להירשם.

אחרי מוזיקה של 10 דקות ענו במוקד קבלת שיחות - לקחו פרטים ואמרו שיחזרו אליי תוך 24 שעות.

אני מבין שלהרשם למחר אני כבר לא אוכל icon_confused.gif

חבר אמר לי שגם היום אין מקום.

כנראה יש הרבה ביקוש.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד לדעתי אתם לא מבינים.

סיכוי גדול שאני ילך לשם,ישלם 650 ש"ח ויהנה עד הגג.

אבל!

אני 99% לא יחזור לשם לעולם,לפחות לא במחיר הזה או אפילו קרוב לזה.

כי אני יגיד לעצמי : "הייתי שם נהנתי מיציתי...נשתמש ב650 שקל האלה לדלק לערד או לנס הרים או משהו כזה"

650 ש"ח יגרמו לכל מי שהולך לשם,ללכת פעם אחת ואז הם יוכלו לסמן V "הייתי שם,נהנתי"

אז ברגע שכל הלקוחות הפוטנצינאלים ילכו יהנו ולא יחזרו יותר....מי כן יבוא?

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם

א. אברך את החברה שהרימו את הפרוייקט הזה און יקובסון אלון וכל אלו שאיתם, זה חשוב וזה טוב.

ב. אני מסכים בקשר למחיר נראה לי שהמחיר גבוה ומי שיגיע לשם פעם אחת זו תהיה הפעם היחידה מה שיקרה שהחברה שהגיעו לשם יחפשו חלופות ואז חזרנו להתחלה. אני מקווה מאוד שהמקום יחזיק מעמד ושיגיעו לשם המון אנשים, אני הייתי שם וצפיתי בסרט בזמנו או יותר נכון קניתי כרטיס לסרט וצפיתי במישהי אחרת:roll:

המשיכו לנהוג בזהירות המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות לאון על המיזם המרענן, החיובי וסוף סוף הדבר הקרוב למסלול מירוצים פה "אצלנו".

כולם קוטלים את און אבל שכחתם דבר אחד חשוב, אף אחד מרוב ה"קוטלים" לא ניסה,הרים, הקים משהו קרוב לזה.

אני מאוד מבין את כל אלה שמתלוננים על המחיר אבל - בא בנאדם מרים מיזם וכל הפורום ואישתו מלינים על התשלום???

מי שלא מתאים לו שיצביע ברגליים, במקום זה להכנס לכיס שלו (אנשים עושים חישובים של שכירות, דלק לערד וכו')

תנו למיזם לקרום עור וגידים ותפסיקו להתלונן על המחיר כי אף אחד לא מכריח אותכם ללכת לשם!

תנו לדברים לזרום ונחכה ונראה ואני כולי תקווה שגם המחיר בקרוב ירד קצת. (לדעתי האישית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף איזה בכיינים יש פה.

באמת, סוף סוף יש מקום לנהוג כמו שנועדנו לעשות ובלי בושה ומשטרות מחורפנות שיעצרו אותנו במגרש האחורי שלנו.

המחיר הוא שילוב של אי אילו גורמים ואון מבין אני בטוח שיש איזון כלשהו. וזה המחיר שהוא הגיע אליו.

הוא עשה את המאמצים האדירים להרים את המיזם למרות שהוא יודע שיהיה לזמן קצר וכו' בגלל המסירות שלו לעניין.

אתם מוזמנים להנות ולתרום לעניין, המסלול פתוח.

מקווה שיהיה פתוח להרבה ושנהנה קצת השנה אחרי שנה של בצורת מטורפת

עירא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד לדעתי אתם לא מבינים.

סיכוי גדול שאני ילך לשם,ישלם 650 ש"ח ויהנה עד הגג.

אבל!

אני 99% לא יחזור לשם לעולם,לפחות לא במחיר הזה או אפילו קרוב לזה.

כי אני יגיד לעצמי : "הייתי שם נהנתי מיציתי...נשתמש ב650 שקל האלה לדלק לערד או לנס הרים או משהו כזה"

650 ש"ח יגרמו לכל מי שהולך לשם,ללכת פעם אחת ואז הם יוכלו לסמן V "הייתי שם,נהנתי"

אז ברגע שכל הלקוחות הפוטנצינאלים ילכו יהנו ולא יחזרו יותר....מי כן יבוא?

לפי מה שהבנתי מהשרשור, רק הפעם הראשונה תהיה בעלות של 650 ש"ח ומהפעם הבאה

המחיר ירד. תקנו אותי אם אני טועה.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה בערוץ 10.

יאאלה, חוויות מהיום!

איך המסלול, איך האספלט, איך הארגון? וכו' וכו'

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם,

כמה דברי הקדמה. אני כותב דברים אלה כשאני רגוע, לא עצבני ולא מחפש לעצבן למרות ליתכנו כמה עקיצות. מי שיבחר לאמץ עקיצות אלה ולשייכם לעצמו זה כבר עניינו.

טוב, אז מועדון STI היה המועדון הראשון שנסע על המסלול. זה הוגדר גם כ SHAKEDOWN, הרצה, נסיון ראשון על חי.

היה יום מדהים. 4 מקצים - 10 דקות כל מקצה - היה פשוט תענוג!

ההדרכה היתה אחלה, האווירה כמו תמיד ב STI אחלה וכולם ללא יוצא מן הכלל נהנו!

לכל אותם חוששים ממה האספלט יעשה לאוטו שלהם, אין מה לחשוש, אם במיוחד אני ושאר המונמכים מוקשחים שרדנו ולא קרה כלום אז גם לכם לא. ואם תגרדו את ה LIP התחתון או את הקארטר אז תגביהו את האוט שלכם! תקשיחו את הרכב יותר! כי מה שיש לכם היום לא מתאים לשום צודה של נהיגת מסלול ואתם כנראה מגרדים פסי האטה ומדרכות גם ככה. מי שלא מגרד יכול לנסוע במקום.

האם הכל היה מושלם? 95% שכן ואת רשמינו והערותינו נעביר לדרייב ארט ודרכם ליזמים ובעלי המקום.

תמונות מהאירוע יצוצו אצלנו בפורום בשבוע הקרוב מי שרוצה להעיף מבט.

סתם המועדון נהג שם ראשון? לא. הסיבה לכך היא שמעבר לאחריות האישית של כל אחד מהחברים ואין ספור הקורסים שחייבים חברי העמותה לעבור והתוצאות נראות בשטח, אנחנו נותנים את דעתנו במקום ואחרי שניסינו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ורק לגופו של עניין.

מי שרוצה להיעלב שיעלב אבל אני אומר את זה בכל זאת ועם מעט, ממש מעט הקצנה.

מי שמתלונן על המקום עצמו עוד לפני שהיה במקום ונהג יכול להמשיך לחיות בעולם הSTREET DRIVING שלו כי הוא לבטח לא הקנדידט לנהיגה מסלול וגם אם היה מסלול אז היה בוחר להמשיך לנסוע בכבישים ציבוריים כנראה מהפחד להבין שהמפלצת הקטנה.גדולה שלו היא לא באמת כזאת טובה וגם הוא/היא הנהגים לא כזה להיט! מי ששופט מקום לפי קטע ווידאו שצולם עם טלפון סלולרי אולי עדיף שישחק LFS.

שוב המקום לא מושלם ויש תיקונים לבצע אבל מסתבר שאפילו לפני זה לא כזה נורא - להיפך. זה דווקא טוב. לא מצויין אבל טוב.

את נס הרים וצובה עשיתי מספיק פעמים והאמת מקום מדהים אבל כנראה שבגיל 32 אני מעדיף לא לחשוף את עצמי והסובבים אותי לסכנות שבנסיעה שם במהירות גבוהה וכן אני והרכב שלי יכולים לנסוע שם מהר מאוד. אז יהיו אלה שיכתבו זה "הבית שלי" או החצר האחורית שלי או שהם לא נוסעים על הגבולות וזו בדיוק הנקודה! כדי באמת להשתפר בנהיגה, למצוא את הגבולות האמיתיים של הרכב ושל הנהג זה לא תוכלו באמת לעשות שם - אלא אם כן אתם קצת לא שפויים.

אז גם אני קצת לא שפוי אבל את אי השפיות שלי אני מתעל לכיוון שיפור היכולות שלי וגם של רכבי. לא, ךא מתיימר להיות שומי - ממש לא ואפילו רחוק שנות אור מזה, אבל לפחות אני נוסע בחו"ל על מסלולים והיום גם בארץ שלנו ולומד. לאט אבל באופן קבוע.

רק על מסלול, באופן כללי, היכולות האמיתיות שלכם ושל רכבכם נבחנות! אין מה לעשות, כל דבר אחר הוא השערה במקרה הטוב.

אני לוקח הרבה מהיום הזה, גם על עצמי וגם על דברים שצריך לשנות מעט ברכב.

נכון לא כולם רוצים רכב מסלול ליום יום וזה בסדר לא אומר שלא אבל גם עם מה שיש לכם בין אם הוא סטנדרטי או עם קצת "חמוצים" יש לי שאלה, לא בא לכם לראות מה הרכב באמת מסוגל לעשות? במקום סטרילי? מה אתם יכולים לעשות? מה חסר לכם?

אם התשובה היא לא אז באמת תבואו פעם אחת תסעו מי יותר ומי פחות טוב ותסמנו V.

אם התשובה היא כן זה והמקום העתיד להיפתח זה המקומות בשבילכם ומי יתן ויקומו עוד הרבה.

ולמי שיבחר לחזור ולמרותשאין מחיר רשמי, אחרי קבלת התעודה/רשיון הראשוני נאמר שהמחיר יהיה משמעותית יותר זול. לא יודע אם חצי רבע או שני שליש אבל משמעותית יותר זול.

לסיום,

שיהיה לנו שבת שלום, לי היא גם תהיה רוויה בכיף ושלווה של אחרי אדרנלין בלי לסכן אף אחד.

ג'ון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם מחר אפשר יהיה לבוא לצפות ?

היו צופים דווקא היום. אמנם לא במתחם הנהגים ומחוץ למסלול במשך כמעט כל הארוע. זה לא נקודת תצפית אופטימלית אבל רואים את רב המסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...