Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול הדרכת נהיגה חדש בת"א - במתחם הדרייב אין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש עוד מסלול, מעט יותר גדול, אני מניח שגם להם יש עלויות ביטוח,אחזקה, הדרכה וכדומה, הנה מידע על תמחור במסלול זה:

The cost for driving a single lap of the Nordschleife is €22 for each car or motorcycle. Multi-lap tickets can be purchased for a lower per-lap price, such as 4 laps at a cost of €75 (€19 per lap). Additional multi-lap prices are 8 laps for €145, 15 laps for €250, or 25 laps for €390. An annual ticket with unlimited laps, valid from January to December, can be purchased for €1075. All prices are current for the 2009 calendar year, and include VAT
.

4 הקפות עולות שם 300 שקל ולפי מה ששמעתי הקפה שם זה עניין של איזה 10 דקות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר תגובתך לא במקום, בשום פנים ואופן אי אפשר להשוות מסלולים בחו"ל לארץ, התנאים שם שונים לחלוטין!!

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסרטון הזה צריך להקריב תמורת תשלום כי הוא מדגים את הקווים (כמעט כל הזמן) :lol:

און, האם מי שלא יוכל להגיע הפעם יקבל הזדמנות לעבור את התדרוך בזמן אחר?

גנאדי

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מסלול, מעט יותר גדול, אני מניח שגם להם יש עלויות ביטוח,אחזקה, הדרכה וכדומה, הנה מידע על תמחור במסלול זה:

.

4 הקפות עולות שם 300 שקל ולפי מה ששמעתי הקפה שם זה עניין של איזה 10 דקות :wink:

אחלה,באמת שווה,אז למה אתה לא נוסע ליום מסלול שם?

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא שכח עלות שולית של 500 דולר טיסה לפני מלון, השכרת רכב ושהייה... אתה יודע פרטיים שוליים.

לגבי התגובה של Derish אני חושב שאתה צריך להתבייש, אין לך מושג עם מי אתה מדבר והדיון מצידך ירד לקווים אישים כאשר אין לי מושג מי הנפשות הפועלות, מבחינתי הטיעון שלך לא עינייני ולכן דילגתי על כל הטיעון שלך.

כל עניין החישובים לבעלי המסלול הוא חוצפה מאין כמוה, דרך ישראלית הטובה לקינאה כי אין כמו להגיד כמה זה כבר עולה לו! הוא עושה מיליונים בטח ועוד על הגב שלנו! נו באמת... אתה בכלל מודע מה זה לפתוח עסק כזה והעלויות שכרוכות בהקמת והפעלת עסק כזה? אתה בכלל יודע כמה שעות של עבודה הם השקיעו לפני שנכנס השקל הראשון?

לא? גם אני לא ולכן אני לא מעז להכנס לכיס שלהם מבחינתי יש מחיר ואני הולך אם מתאים לי ולא הולך אם לא מתאים לי.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המומחים למנהל עסקים ! תתביישו לכם !!

ה"אפרוח" עוד לא בקע , וכבר מורטים לו נוצות !

כל מי שחושב שהוא יכול יותר טוב ! שיקים עסק מתחרה

ואז נראה .

לא פלא שכך נראה הספורט המוטורי בארץ .

ולפני שתחשבו להתנפל ! ממש אין לי שום קשר ליזמים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא שכח עלות שולית של 500 דולר טיסה לפני מלון, השכרת רכב ושהייה... אתה יודע פרטיים שוליים.

לגבי התגובה של Derish אני חושב שאתה צריך להתבייש, אין לך מושג עם מי אתה מדבר והדיון מצידך ירד לקווים אישים כאשר אין לי מושג מי הנפשות הפועלות, מבחינתי הטיעון שלך לא עינייני ולכן דילגתי על כל הטיעון שלך.

כל עניין החישובים לבעלי המסלול הוא חוצפה מאין כמוה, דרך ישראלית הטובה לקינאה כי אין כמו להגיד כמה זה כבר עולה לו! הוא עושה מיליונים בטח ועוד על הגב שלנו! נו באמת... אתה בכלל מודע מה זה לפתוח עסק כזה והעלויות שכרוכות בהקמת והפעלת עסק כזה? אתה בכלל יודע כמה שעות של עבודה הם השקיעו לפני שנכנס השקל הראשון?

לא? גם אני לא ולכן אני לא מעז להכנס לכיס שלהם מבחינתי יש מחיר ואני הולך אם מתאים לי ולא הולך אם לא מתאים לי.

כל המומחים למנהל עסקים ! תתביישו לכם !!

ה"אפרוח" עוד לא בקע , וכבר מורטים לו נוצות !

כל מי שחושב שהוא יכול יותר טוב ! שיקים עסק מתחרה

ואז נראה .

לא פלא שכך נראה הספורט המוטורי בארץ .

ולפני שתחשבו להתנפל ! ממש אין לי שום קשר ליזמים .

אתם שניכם תורידו הילוך.

חלק מהתגובות פה עוסקות במתן עצות והמלצות איך לשפר וחלק מעבירות ביקורת על המחיר, כולן לגיטימיות לפורום הזה.

אף אחד לא צריך להתבייש כי הביע את דעתו, גם אם היא שונה משלכם.

אתם מנגד יכולים לכתוב מה אתם חושבים על הדעה שלהם, ככה זה עובד בפורום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן מספר אנשים שמינו את עצמם לנושאי הדגל של הספורט המוטורי בישראל.

יש להם חוקים די ברורים:

כל מי שעוסק בספורט, ובעיקר מי משגם מנסה להתפרנס מזה, הופך מייד לקדוש מעונה, ולמינימום ראול ולנברג, או אמא תרזה. כולם הם "תורמים", "מקדישים את חייהם לספורט" ועוד ניסוחים משעשעים.

לעומת זאת, כל מי שמעביר ביקורת על הראול ולנברגים - הוא עוכר ישראל, ישראלי טיפוסי, לא יודע לפרגן, אבל- חשוב מכל - הגורם העיקרי לכך שאין ספורט מוטורי בישראל. כמובן שאם מחר חו"ח ייסגר המיזם או יבוטל -ישר תוטל האשמה על כל המבקרים.

כתבתי כבר בדיון אחר:אין כל פסול בפרנסה מספורט מוטורי. מישהו כתב שהוא מקנא במי שמתפרנס מהתחביב שלו, ואני מצטרף לאמירה הזאת. אבל האנשים האלה הם לא אלטרואיסטים, לא נזירים, ולא מקריבים את חייהם למען מטרה נעלה. הם עושים מה שהם אוהבים, תבוא עליהם הברכה, ותו לא.

יש כאן אנשים שחושבים שדווקא מאוד רוצים לעשות איזה סיבוב ספורטיבי על המאזדה ליסינג שלהם,אבל חושבים שהמחיר יקר. בעל העסק פירסם כאן את היוזמה. למה אסור להגיב ולהעביר ביקורת על העלות? למה זה הופך אותך מיד למועמד ללינץ'?

צריך להבין, מדברים על תרבות מוטורית, אבל בישראל יש תרבות אחרת,שחקוקה בגנים של רוב הישראלים. יש את הדיבר ה 11 - "לא תצא פראייר". בכל פעם שישראלי נדרש לרכישה כלשהיא הוא ישר עושה בדיוק את כל החישובים שעשו כאן למעלה, כדי לראות שלא גוזרים עליו קופון. *זה ככה בישראל* תקבלו את זה. אנחנו חיים במדינה שאם מודדים בה את עלות המוצרים השונים במספר המשכורות שהם עולים (למשל רכב, דירה), אז מקבלים מספרים הרבה יותר גבוהים מאשר ברוב המדינות בעולם המערבי. זו גורם לכך שאנשים חושבים 700 לפני שהם מוציאים שקל מהארנק שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי המחיר לא זול, אבל בלי ספק הגיוני...בשביל 40 דקות זמן מסלול...לדעתי זה ייצא מעל 20 סיבובים, והדרכה (מה לעשות אין ברירה) המחיר לא רע, אם לא הייתה הדרכה היה אפשר להגיד שהמחיר יכול לרדת.

5 גלי רכב על המסלול זה לפרנס 5 מדריכים, ותתחשבו בזה שיש עוד אנשים שמתפעלים מסביב...

שוב, המחיר הוא לא זול, והרעיון לא יקרוץ לרוב בעלי המכוניות ה"רגילות", וגם לחלק מבעלי המכוניות הפחות רגילות.

מדובר ביום מסלול, נהיגה ספורטיבית וכל מה שמשתמע מכך, לי אישית זה יועיל...ולי המחיר נראה הגיוני (ולא אני לא שוחה בכסף)

עכשיו שכל אחד יעשה את השיקול שלו, המחיר לא ישתנה כרגע, קחו בחשבון שבנחשונים בזמנו היה מחיר של 200 ש"ח ל-10 דקות...בלי מדריך, זה יוצא 800 שקל במסלול קטן יותר ובטוח פחות.

ליעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

אני מסכים עם ההודעה האחרונה שלך,אבל אין מקום לעשות השוואות לחו"ל ומסיבה מאוד פשוטה שבגרמניה יש לנורבורגרינג 50 חלופות אחרות,יש תחרות בין מפעילי המסלולים השונים ולכן המחירים נמוכים.

באמת זול לבצע הקפה ברינג,אבל מה עם טיסה? מלון? אוכל? רכב?

אני גם נגד העניין הזה שכל אחד פה בארץ שמקים עסק הופך להיות ה"איש שהביא את בשורת ה-**** לארץ".

אף אחד פה לא מביא שום בשורה לארץ,גם מי שהקים את ה"מסלול" בדרייב אין (לא נכתב מתוך זלזול,אלא נכתב מתוך זה שזה לא מסלול אמיתי) לא הקים את זה למטרת קודם אלא למטרת הכנסה,שזה לגיטימי לחלוטין ואין עם זה שום בעייה.

דבר שמישהו פה שאל ומשום מה לא ראיתי עדיין את התשובה, מה ההסמכה של המדריכים בדרייב אין ? יש להם בכלל הסמכה או שההסמכה שלהם מגולמת בהשתתפות ב-MDC ? (האם זה עובד כמו בצבא,נוהל "ראית איך יורים RPG ? יופי, הוסמכת!" ?).

אני לא שואל את השאלות הנ"ל כדי לשים מקלות בגלגלים,(במאמר מוסגר אני חושב שהיזמים שמים לעצמם את המקלות עם המחיר הגבוה,עובדה שהדיון מתנהל כבר 6 דפים),אני שואל כדי להבין האם באמת יכולה לצאת מהדרייב אין איזושהי בשורה שתקדם את תחום המוטוריקה.

שורה תחתונה,

אני מאחל ליזמים המון הצלחה,לא בגלל שאני חושב שהם הולכים לקדם את הספורט המוטורי אלא בגלל שאני מאחל הצלחה לכל עסק חדש שקם,אני אישית חושב שהמחיר קצת גבוה,אבל זכותם לדרוש כמה שבא להם,וזכותם של הלקוחות הפוטנציאלים להחליט שהם מגיעים או שהם מצביעים בגלגלים ולא מגיעים,אבל אני חושב שעשיית חישובים עבור היזמים מיותרת ולא במקום.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאני רואה, המצב מספק את כווולם. הרבה מקטרים, אך לא הולכים לשנות. לקטר על כל דבר - זה מהתורה, לא?

מקבלים עונש ולא לומדים מזה. לבחירתנו לראות את חצי כוס המלאה או חצי הריקה. לא כדאי להתנפל על איש, שגישתו כזו או אחרת.

תרבות מוטורית... מה זה? חלק מהתרבות או חלק מהמנוע? האם ניתן להשוות אותה לתרבות עישון, לדוגמה?

כל תרבות מקובלת, אם לא פוגעת באחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שמישהו פה שאל ומשום מה לא ראיתי עדיין את התשובה, מה ההסמכה של המדריכים בדרייב אין ? יש להם בכלל הסמכה או שההסמכה שלהם מגולמת בהשתתפות ב-MDC ? (האם זה עובד כמו בצבא,נוהל "ראית איך יורים RPG ? יופי, הוסמכת!" ?).

מדריכי בית הספר לנהיגה DRIVE ART זה צויין כבר כמה פעמים...

ליעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישר כוח לאון יעקובסון על היוזמה. אני כולי מלא תקווה שהיוזמה תצליח ותניב פירות, וגם תניב עוד מסלולים בעוד מקומות בארץ עם מגוון אפשרויות (כולל שכירת רכב), כמו בחו"ל.

לגבי המחיר, הוא אכן מעט גבוה ובאירופה הקרובה (שגם ככה אני מבקר בה בד"כ פעמיים בשנה) זה עולה פחות, מצד שני שם יש תחרות ולא חייבים מדריך שישב איתך כל הזמן.

לגבי המקצים, האם אחרי כל מקצה המדריך יושב איתך ועובר על הטעויות והחוזקות בזמן הנהיגה? האם זאת נהיגת מסלול לימודית או שכל אחד עולה (עם מדריך) ופשוט מתחרע על האוטו בלי פידבק?

האם יש ניתוח וידאו?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...