Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול הדרכת נהיגה חדש בת"א - במתחם הדרייב אין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חישוב מגוכך של הבחור מעלי שתלוש מהמציאות לגמרי.

אתה מניח שככל שירד המחיר יעלו כמות האנשים שיבואו, בעוד החישוב הוא יותר בכיוון של יש X קהל קבוע ועוד הרבה בעלי תירוצים שרק ידברו על הגדר עש שזה יהיה פופולארי.

דווקא התגובה של און לטעמי עניינית ומדויקת.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליביו יקר

צר לי לומר לך שטיעוניך לא נכונים.

ונדגים.

בוגאטי ויירון עולה X מיליון אירו. לכן קהל הלקוחות הפוטנציאלי מצומצם.

תעלה המכונית מאית מהסכום הזה קהל הלקוחות הפוטנציאלי יגדל. אולי גם אני אעמוד בתור. אולי גם אתה?

לכן החישוב אינו מגוחך. אם הוא כזה, בוא ותוכיח כי אכן הוא כזה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

אדם שמשקיע מאמץ לעשות דבר כזה מצפה גם להרוויח (ותעשה חישוב ותראה מה הרווח שייצא ליזם ) +עובדים שיעבדו קשה וירצו לקבל תמורה הולמת (לפחות משהו ) לעבודה +כל הנלווה מסביב מביא לזה שהמחיר הוא דיי ראלי אך לא לאלה שזה לא הכי מדבר אליהם (הרי הכי קל לעשות את זה במגרש חניה נטוש או בכביש:evil:)אלא לחולי הגה שמחכים לזה ואף צמאים לכזה דבר - ראה ערך קארטינג (50 שקל לעשר דקות :shock::shock::shock:) .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער ישה, ליביו צודק. קהל הלקוחות של מסלול כזה איננו גדול מספיק בשביל לסמוך על כך שמספיק אנשים יגיעו להתאמן אם המחיר ירד בחצי. לא שבכלל בטוח שהמחיר יכול לרדת לחצי - אתה שוכח כמה השקעה כספית יש במקום כזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוגאטי ויירון עולה X מיליון אירו. לכן קהל הלקוחות הפוטנציאלי מצומצם.

תעלה המכונית מאית מהסכום הזה קהל הלקוחות הפוטנציאלי יגדל. אולי גם אני אעמוד בתור. אולי גם אתה?

לכן החישוב אינו מגוחך. אם הוא כזה, בוא ותוכיח כי אכן הוא כזה

אם זה היה ככה והעלות היתה עלות היצור - זו היתה דוגמא שונה.

אבל כדי להוכיח לך את הנקודה הקריטית שבגינה אתה טועה:

אתה מעריך את העלות של המסלול בתור עלות קבועה , והיא לא.

המון כסף הולך על הזמן שהמסלול פתוח (שכירות פר שעה, העסקת אנשים וביטוחים) - זו עלות קבועה שאם תפתח את המסלול יותר שעות - היא לא תשאר קבועה אלא תגדל משמעותית וזו רוב העלות, ההשקעה כפי שחישבת היא יחסית קטנה לתזרים הקבוע שצריך לבוא וללכת ומתוכו צריכים להשאר רווחים כדי שהיזם והמשקיע יתרצו וכל האנשים בשרשרת יביאו לחם הביתה.

ובשורה התחתונה - מה לעשות - אנחנו אוסף משוגעים עם תחביב , נהג ממוצע עם מאזדה 3 לא יבוא לעשות שם 40 דקות גם אם זה היה עולה כמו קארטינג (הרי הכביש הציבורי זה חינם :), ועובדה שרוב הקארטינגים ואירועים המוטורים לא ממש להיט היסטרי בארץ , אלא עסקים חלשים יחסית כלכלית - גם בגלל יחס הממשל)

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור זה לא מדע מדוייק ובין כה וכה אף אחד כאן לא מומחה בזה כך שתחסכו את הדיון אם המחיר אופטימלי לצרכן\ספק וכו'. מי שלא רוצה לשלם שישב בשקט ויצעק שאין תרבות מוטורית בארץ.

אגב - צניחה חופשית, לאדם מהרחוב, עולה בסביבות האלף שקל ל- 30 שניות של טירוף חושים. אז בשביל 40 דקות של נהיגת מסלול כיפית אפשר לשלם 650 שקלים, בייחוד אם זה כולל הדרכה קצרה ונהג מנוסה שיושב איתך באוטו.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוב מגוכך של הבחור מעלי שתלוש מהמציאות לגמרי.

אתה מניח שככל שירד המחיר יעלו כמות האנשים שיבואו, בעוד החישוב הוא יותר בכיוון של יש X קהל קבוע ועוד הרבה בעלי תירוצים שרק ידברו על הגדר עש שזה יהיה פופולארי.

דווקא התגובה של און לטעמי עניינית ומדויקת.

ליביו

מצטער ישה, ליביו צודק. קהל הלקוחות של מסלול כזה איננו גדול מספיק בשביל לסמוך על כך שמספיק אנשים יגיעו להתאמן אם המחיר ירד בחצי. לא שבכלל בטוח שהמחיר יכול לרדת לחצי - אתה שוכח כמה השקעה כספית יש במקום כזה...

מבלי לנקוט עמדה לגבי כדאיות ההצעה, החישוב של ישה ממש לא מגוחך.

אתם צריכים לקחת בחשבון את "התנהגות הצרכנים".

הסיכוי שצרכן ירכוש מוצר מסויים עולה ככל שהסיכון ברכישה יורד, כולנו קונים מוצר ב-50 ש"ח הרבה יותר בקלות ומהר ממוצר שעולה 5000 ש"ח.

אם נשליך את זה לתחום המוטורי, ככל שהמחיר יהיה נמוך יותר כך יהיו פחות חובבי נהיגה\רכב שישבו על הגדר ולא יחליטו מה לעשות (או גרוע מכך, ימשיכו הלאה בשיגרת יומם כי המחיר גבוה מדי).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - צניחה חופשית, לאדם מהרחוב, עולה בסביבות האלף שקל ל- 30 שניות של טירוף חושים. אז בשביל 40 דקות של נהיגת מסלול כיפית אפשר לשלם 650 שקלים, בייחוד אם זה כולל הדרכה קצרה ונהג מנוסה שיושב איתך באוטו.

סתם שאלה שעלתה לי בראש, כשאתה מדבר על אלף שקל לצניחה חופשית - במסגרת העסקה הזאת אתה נדרש גם להביא את המטוס שלך מהבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר , מצד אחד אתה צודק .

אני כסטודנט מובטל חסר מזומנים באופן עצוב , לא רואה את עצמי משלם בזמן הקרוב (חודש חודשיים) 650 ש"ח על מסלול ( מה גם שעם חיפושית חצי אוטומטית אני בהחלט יכול להסתפק במגרש חניה) .

אולי במחיר של 325 כן הייתי בא , אבל אני לא חושב שזה אומר שהמחיר מוגזם .

שכל אחד מהחבר'ה בני 18 עד 30 בפורום שהם רווקים ועובדים יחשב רגע כמה הוא מוציא בשבוע על בירות יציאות ואוכל בחוץ (רמז ככל שמתקרבים למרכז ת"א הסכום הזה גדל בחזקה).

אני יודע שבתקופות שעבדתי זה יכל להגיע בקלות למעל 300 בשבוע וגם הרבה יותר .

אז מי שבאמת חולה הגה ובאמת רוצה לנהוג במסלול יכול לחסוך שבועיים לקנות לעצמו כרטיס .

אני בטוח שאון עשה את החישובים מה המחיר הכי נמוך שבו הוא ירוויח סכום סביר , ואני בטוח שהוא מודע לזה שבמחיר גבוה יש פחות לקוחות .

אני גם מאמין שאם הוא טעה ויגיע למסקנה שהסכום הזה הוא לא קו המשווה שלו, המחירים ירדו או שהעסק יסגר.

ואל תשכחו שציבור חובבי הרכב הוא לא ציבור ההורים , ללונה פארק תמיד יהיו לקוחות , בתנאי כמובן שאנשים ימשיכו להביא ילדים , למסלול אימונים יש קצת פחות לקוחות .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לנקוט עמדה לגבי כדאיות ההצעה, החישוב של ישה ממש לא מגוחך.

אתם צריכים לקחת בחשבון את "התנהגות הצרכנים".

הסיכוי שצרכן ירכוש מוצר מסויים עולה ככל שהסיכון ברכישה יורד, כולנו קונים מוצר ב-50 ש"ח הרבה יותר בקלות ומהר ממוצר שעולה 5000 ש"ח.

אני דווקא כן מכיר את כל נושא התנהגות צרכנים ולמדתי גם כמה קורסים אקסטרה מעבר למיקרו ומאקרו (וזה ספציפית נכנס בערך ליסודות השיווק ואיפושהו במימון) , זה היה רלוונטי אם היית מדבר על קהל רכב , לא על מוצר בעל אופי כזה שהוא יותר לכיוון מוצר חיפוש.

כמו שאומי כתב - זה לא לונה פארק.

וגם אני עדיין עומד מאחורי ההודעה השניה של איפה העלויות.

בכ"א , חפרנו , בקיצר - לדעתי יחסית לשאר ההיצע בשוק המחיר סביר בהחלט ואני מקווה שבקרוב גם לי יצא להגיע.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן מכיר את כל נושא התנהגות צרכנים ולמדתי גם כמה קורסים אקסטרה מעבר למיקרו ומאקרו (וזה ספציפית נכנס בערך ליסודות השיווק ואיפושהו במימון) , זה היה רלוונטי אם היית מדבר על קהל רכב , לא על מוצר בעל אופי כזה שהוא יותר לכיוון מוצר חיפוש.

כמו שאומי כתב - זה לא לונה פארק.

וגם אני עדיין עומד מאחורי ההודעה השניה של איפה העלויות.

בכ"א , חפרנו , בקיצר - לדעתי יחסית לשאר ההיצע בשוק המחיר סביר בהחלט ואני מקווה שבקרוב גם לי יצא להגיע.

ליביו

אני אגב חושב שזו בדיוק הטעות, טעות של מספר מייזמים מוטוריים בישראל.

אני מודע לכך שזה אתגר גדול, אבל אני חושב שמסלול כמו זה שנפתח בדרייב אין צריך לכוון לקהל רחב יותר. כולנו מסכימים שספורט מוטורי עממי הוא אחד מאבני היסוד של ספורט מוטורי בכלל. על ידי הפיכת המוצר (ע"ע נהיגה על המסלול) להמוני יותר ופחות ל- Petrol Heads Only אפשר גם להריץ עסק מבוסס יותר (בסיס לקוחות גדול יותר) וגם לתרום לספורט המוטורי ולהרגיל את הציבור שספורט מוטורי לא נושך אף אחד.

איך עושים את זה?

• קודם כל, חלק חשוב מהעבודה כבר נעשה...המיקום של המסלול מעולה ואין חסמים פיזיים כדי להנות מהחוויה.
  • הורדת סף הכניסה הכלכלי ע"י הצעה של רכישת זמן מסלול קצר יותר (10 דקות= 650/4?).
  • הצעה של מנוי חודשי\שנתי או למכור חבילות בתשלום מראש (כרטיסיות).
  • הצעה של רכב לנהיגה על המסלול? הרבה אנשים מעדיפים שלא לשחוק את הרכב הפרטי שלהם (בעיקר אנשים רגילים, לא חובבי רכב בעלי מכוניות ספורטיביות).
  • הצעה של חבילות לארגונים. (1. קורסים לנהיגה בטיחותית + 2. ימי כיף למקומות עבודה)
  • ברטר עם מגזיני רכב- פרסום תמורת זמן מסלול למנויים.

לסיכום,

אין לי ספק שעל חלק מהדברים חשבו במיזם עצמו, אין לי ספק שהאתגר גדול ולתת עצות זה אולי החלק הפשוט ביותר ואילו הביצוע הוא המבחן האמיתי. מחזיק אצבעות למיזם שיתקע יתד לעוד הרבה שנים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד באמת.

זה הדרך לקדם את הספורט.

רק מיזמים רווחיים יכולים להזיז דברים. כשיש כסף יש עניין.

לכן, שיקומו עוד כאלה ויצליחו.

האם מתכוונים לפרסם מועדים של קבוצות כדי שנוכל לבוא גם כקהל לצפות?

יואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם : האם ראיתם באיזה שהוא ספורט על זמן , אימון בלי טיימר ?

מאיפה הגיעה הדרישה לעשות את זה בלי טיימר?

מה ההסמכה של המדריכים ?

ואון , מה עם איזה סרטון?

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...