Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול הדרכת נהיגה חדש בת"א - במתחם הדרייב אין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק משהו קטן - המחיר הוא 650 ש"ח לאדם אם אני מבין נכון ? אם כן, זה מאוד מאוד יקר ל40 דקות נהיגה נטו.

האם אתה רציני ???

תעשה בדיקה שוב:arrow:

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ran39 אם אתה משווה לאופצייה הממוסדת השנייה (MDC) ול 250 ש"ח עבור כמה דקות נהיגה (ללא הדרכה) אז מדובר בתמורה טובה למחיר (לא זול אך גם לא יקר באופן מוגזם).

אני מתכוון להגיע אך לא בשבת הזו בגלל אילוצים.

השאלה החשובה (לפחות לי) היא מהם מרווחי הביטחון במסלול והיכן בדיוק ממוקמים הצמיגים, אם אפשר לקבל

תמונה/איור יותר מפורט זה יהיה מצוין.

בנוסף אני מאחל המון הצלחה לאון ולשאר היוזמים והמעורבים בפרוייקט.

אם האתר הזה יצליח להתקיים זה יהיה מעולה לכל חובבי הספורט הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי און וליאור מברוק על המיקום!!לפני כמה ימים עברתי באיילון וראיתי את הדרייב אין ועברה לי מחשבה על המקום הזה....

שיהיה המון מזל טוב,אני כבר מחכה לבוא לעשות ימי אימון שם

דבר שני חברים יקרים 650 ש"ח ועוד במרכז מרכז הארץ.

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד ראיתי את המתחם הנטוש והעזוב וחשבתי לעצמי: מי המשוגע שיבוא ויעשה עם זה כבר משהו?

כל הכבוד ליזמים.

אם היה לי רכב שמצדיק את העלות, הייתי בא ... (והבנתי שקארטים לא יכולים לנסוע שם)

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה יהיה המחיר לנהג חדש? (אם בכלל יש הבדל - או אם בכלל מוכנים לבטח אותך?)

אתה נוהג על הרכב הפרטי שלך, עם הביטוח הפרטי שלך.

לפיכך לא אמור להיות שינוי בעלות ההשתתפות בין נהג חדש, צעיר וותיק.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא עם תלונות לאף אחד, ההפך כל הכבוד על היוזמה אבל אני מאמין שאם המחיר היה יותר נוח סביר להניח שיותר אנשים היו מבקרים.

מנסיון אומר לך שגם אם זה היה עולה 250 עדיין היה בכי ותלונות ,

והגדר סביר כך שגם מי שבא לעבוד באותו יום מ שבע בבוקר ועד 7-8 בערב +ביטוח של המקום + ציוד +השכרת המקום (לא מקום פרטי של היזם) יצא עם משהו בכיס (לא מליונר אך משהו לאכול בסוף יום כזה) ?

דדי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק אני מסכים איתך שטבעו של הישראלי המצוי הוא תמיד להתלונן, ואני לא נכנס פה לשיקולים של היזמים

כל מה שאני מנסה להגיד זה שאם המחיר היה יותר גמיש הייתי (ואני בטוח שגם לא מעט אחרים) פוקד את המקום בתדירות יותר גבוהה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את המחיר, אבל הוא בהחלט קצת כבד.

אם היה אפשר לוותר על המדריך ו\או לתת אפשרות של 20 דק' ב300 ש"ח זה בטח היה קוסם ליותר אנשים.

בכל אופן, כל הכבוד על היוזמה, אישית אשתדל להגיע.

כל מי שגר במרכז יכול לחשוב על כל הדלק שהוא חוסך בנסיעה לערד וחזרה.

נ.ב

אני מודע לכך שזה נושא רגיש ולא מעוניין להכנס לכיס של אף אחד, אבל לפי חישוב קצר שעשיתי:

25 איש בקבוצה כפול 650 = 16250 ש"ח לקבוצה.

מה שאומר שאת ההשקעה הראשונית של 250000 ש"ח (על פי אתר אוטו) היזמים יכולים להחזיר אחרי 15.4 קבוצות.

באתר אוטו נאמר ששמונה קבוצות כבר סגרו לעצמן את המקום, מה שאומר שהעסק אמור לתקתק.

אולי אחרי ההשקעה הראשונית יהיה מקום לצאת במבצעים או הורדת מחירים קטנה שעדיין תאפשר תחזוקה ורווח למפעילים?

יהיה ממש מצער לראות את המקום הזה ריק, סה"כ 650 ש"ח הם חלק גדול ממשכורת חודשית ממוצעת, במיוחד בימים אלו.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק אני מסכים איתך שטבעו של הישראלי המצוי הוא תמיד להתלונן, ואני לא נכנס פה לשיקולים של היזמים

כל מה שאני מנסה להגיד זה שאם המחיר היה יותר גמיש הייתי (ואני בטוח שגם לא מעט אחרים) פוקד את המקום בתדירות יותר גבוהה :-)

אולי זה יהיה באם יהיו הרבה אנשים =יותר כמות פחות בעלות :-D:wink:

דדי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להגרר כאן לויכוחים על עצם החישובים שלך, אתה טועה ומטעה ומאוד נכנס לכיס שאין לך מושג מה יש או אין בו:

האם אתה יודע כמה עולה שכירות המסלול ליום?

האם אתה יודע כמה עולים המדריכים ליום?

האם לקחת בחשבון כמה עולים אנשי האבטחה ליום?

האם לקחת בחשבון כמה עולה ביטוח למתחם ולפעילות הזו?

האם לקחת בחשבון עוד הוצאות נוספות לא ישירות כתוצאה מעבודה זו?

יותר מזה, בוא תעשה את החישוב ההפוך, בוא תבדוק כמה עולה לך (לא רק דלק, הכול) נסיעה לערד, כמה זמן זה לוקח לך להגיע וכמה זמן אתה נוהג בתמורה. פתאום התחשיב "הכבד" כבר לא נראה כל כך כבד, לא כך?

זה מאוד קל לעשות את החישוב שלך ולצאת בהצהרות שעושים עלייך קופה, אבל זה רחוק מלהיות נכון ופוגע באלה שמשקיעים, מסכנים, ועובדים מאוד קשה בשביל שאחרים יוכלו ליהנות ממסלול נהיגה הכי קרוב למרכז שאפשר.

און

אני מודע לכך שזה נושא רגיש ולא מעוניין להכנס לכיס של אף אחד, אבל לפי חישוב קצר שעשיתי:

25 איש בקבוצה כפול 650 = 16250 ש"ח לקבוצה.

מה שאומר שאת ההשקעה הראשונית של 250000 ש"ח (על פי אתר אוטו) היזמים יכולים להחזיר אחרי 15.4 קבוצות.

באתר אוטו נאמר ששמונה קבוצות כבר סגרו לעצמן את המקום, מה שאומר שהעסק אמור לתקתק.

אולי אחרי ההשקעה הראשונית יהיה מקום לצאת במבצעים או הורדת מחירים קטנה שעדיין תאפשר תחזוקה ורווח למפעילים?

יהיה ממש מצער לראות את המקום הזה ריק, סה"כ 650 ש"ח הם חלק גדול ממשכורת חודשית ממוצעת, במיוחד בימים אלו.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרטוט שצירפתי בראשית היום, להלן שתי תמונות שצולמו היום בשטח.

שימו לב שהעבודות עדיין בעיצומם ומעבר לסימון המסלול והאייפקסים, פיזור הצמיגים עדיין לא הושלם.

אוטו1.jpg

אוטו2.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם היום , נראה מ-ע-ו-ל-ה !

חבל שאין לי מצלמה בפלאפון אחרת הייתי מעלה תמונות.

מדובר במסלול מאוד מהיר וארוך ביחס לאשדוד ,נחשונים וכוכב יאיר .

לגביי המחיר - למרות שגם לדעתי מדובר במחיר קצת מוגזם אבל אם לא טוב לכם אל תלכו.

רק תפסיקו לעשות את החשבון של בעל המסלול -זה ממש גועלי !

העיקר שסוף סוף מתחילים לראות פריחה של הענף , אולי זה גם יגרום לכל העמותות ספורט מוטורי להתאחד ולהפעיל לחץ על נבחרי הציבור לייסם סוף סוף את חוק הספורט המוטורי ולאפשר לנו קצת להנאות

אל תחשוש ממה שאנשים אחרים חושבים אודותייך . הם עסוקים במחשבות על מה שאתה חושב עליהם :-P

באתי בלי צפיות ויצאתי מאוכזב :cool: , מה בעצם קרה? :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרטוט שצירפתי בראשית היום, להלן שתי תמונות שצולמו היום בשטח.

שימו לב שהעבודות עדיין בעיצומם ומעבר לסימון המסלול והאייפקסים, פיזור הצמיגים עדיין לא הושלם.

תן עוד קצת בבקשה.

אל תחשוש ממה שאנשים אחרים חושבים אודותייך . הם עסוקים במחשבות על מה שאתה חושב עליהם :-P

באתי בלי צפיות ויצאתי מאוכזב :cool: , מה בעצם קרה? :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...