Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם ישראל מבין במכוניות! מאוד! - סיפורי גז טורבו חלקיים..

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להוסיף חבר טוב שלי, שחושב שאם Z3 נראית נמוכה וספורטיבית אז

היא לא רואה ממטר אימפרזות, אלפות ומה לא.. :lol:

"אבל רואים עליה שהיא מטוס!.." :twisted:

וכשהוא ראה פעם ראשונה את ה-AX הוא שאל מה זה האוטו הקטן והמצוקמק הזה..

אח"כ, ב-6500 סל"ד, הוא הבין...

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש מינימום פעמיים ביום ששואלים אותי אם אני מוכר את האוטו, זה כבר נהיה מעצבן..... במיוחד שמשאירים לך פתקים על הוישר כל פעם שאני חונה באיזה חנייה ציבורית.

אני כבר עונה אינסטנקטיבית, "לא מוכר". חשבתי כבר להדפיס שלט כמו של "למכירה" רק שיהיה כתוב בפונט גדול ומודגש "לא מוכר"

:mad:

הלוואי והיה שאפשר לעשות MULTICAST ולהשתיל דיסקט חדש במוח של 99% מהישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ההית רוצה לחוק איתכם סיפור.

חלק ממכם יודעים שלפני הקליאו הייתה לנו.....(אני מתבייש לאמר).....דייהו לאנוס, מה לעשות מהעבודה.... הקיצר תמו 3 שנים מייגעות , הגיע הזמן להחליף אותו, אמרתי לאמא: "לא קוריאני, בשום פנים באופן". היא ענתה לי " מסכימה איתך גיאוש, אין בעייה אני יידבר עם מנהל מחלקת הרכב. היא חזרה אלי אחרי יומיים, ואומרת לי : "יש 3 אופציות- או אקסנט, או 206 או קליאו" . "ידניות???"

אמרתי בהתלהבות רבה, "לא!" אוטומטיות עם חיוך גדול מרוח לה על הפניםץץץ :( . טוב נו לפחות לא דייהו, בסופו של דבר החלטנו לקחת את הקליאו, והיינו כבר סגורים עליה. טאז הגיעו הצעקות מכל הכיוונים " אבל זה אוטו נורא קטן" "איך תסתדרו" "מנוע קטן לא יסחוב" "לא יהיה מקום בבגאז' אמרה סבתא" "זה לא בטחותי " אמר סבא.

ואז חשבתי לעצמי: כמה אנשים לא מבינים...., שבשביל עוד 50 ליטר בגאז' הם ייסעו בלאנוס או באקסנט....לאן הגענו :?::?::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהם נרגע אחרי סיבוב קצר לחניון של איזה בי"ס בלילה גשום...

אחרי הרבה דונאטס הם כבר היו זוהרים באולטרה סגול מרוב פחד...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיפור נוטף שומן מאתמול...

עבדכם הנאמן ניהיה רעב .. ועצר ליד פלאפל "מאיר המשוגע" בבני ברק

( שאלו את ישי , הוא יודע מי זה מאיר המשוגע מקרוב , לא ישי? )

חונה ליד הפלאפליה , מזמין ואוכל בהנאה..

לפתע ניגש אלי בחור דתי בגלגולו ה 20 לחיו... :wink: אופס .. שנות ה 20 לחיו

שואל אותי עם הרכב למכירה ..

אני עונה שלא..הוא מתישב לידי ואומר " תאמין לי ה 106 באלי הזו

היא משהו רציני אחי..

.טוב אני בתומי חושב שהוא טעה..ומדבר איתו

ואז שוב .. 106 באלי

אחרי ששאלתי מה פשר השם.. הבחור הנחמד יש לציין חשב

ששם הדגם של הרכב הוא באלי מלשון בא לי...

נו טוב מהיום יש לי 106 בא לי!

לפחות הוא מכיר את הרב באגדד...

בא גד סליחה....

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

( שאלו את ישי , הוא יודע מי זה מאיר המשוגע )

.

.

.

לפתע ניגש אלי בחור דתי

חשבת שאולי... אבל רק אולי......

זה שניגש אליך...

היה......

מאיר המשוגע???

:lol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

( שאלו את ישי , הוא יודע מי זה מאיר המשוגע )

.

.

.

לפתע ניגש אלי בחור דתי

חשבת שאולי... אבל רק אולי......

זה שניגש אליך...

היה......

מאיר המשוגע???

:lol:

ידעתי , ידעתי... ידעתי את זה כול הזמן ...

ידעתי שאתה יודע מי זה מאיר המשוגע

ידעתי שאתה ומאיר משתגעים ביחד

ידעתי שלמאיר יש גדול... ( טוב אולי לא..)

ידעתי ואתה גם ידעת שאני יודע שמאיר המשוגע יודע שאתה יודע שאני יודע עליו.

אני לא יודע מה אמרתי משפט לפני

רגע ? ידוען ( סלברטאי ) זה משורש י,ד,ע ?

מאיר המשוגע על המפית וישאר על המפית...

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע ? ידוען ( סלברטאי ) זה משורש י,ד,ע ?

לא.

ידוען זה מדען שידע שאתה יודע שאני יודע שמאיר יודע שאני יודע שאתה יודע עליו.

:shock:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 94' אבא שלי קנה סיוויק חדשה (בתקופה ההיא,עלתה כמו גאלאנט חדשה וארסים יכלו רק לאו#@ן עליה),יום אחד בה אליי שכן ממורמר (ידענו שהוא טיפש כבר)ואמר לי :"תגיד לאבא שלך שכבר יש דגם חדש יותר משלכם,ראיתי,נקרא הונדה סיוויק תפוח והיא נמצאת בסוכנות הונדה בהרצליה" (כן,כן,הוא אמר ת--פ--ו--ח!!!).במקרה אני ואבא שלי עברנו שם יום אחד וגילינו שעל המדבקה "CIVIC" בתא המטען יש מדבקה "פיתוח" מלשון "הרצליה פיתוח".והדביל חשב שזה דגם בשם "תפוח" :loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו טעויות הבנה ( עקב מנת משכל לא גבוהה ביותר..)

לפני שנתיים שלוש..

נסעתי עם חבר שלי.. לפתע חברי רואה רכב ( שאני לא זוכר מהו ..)

אבל היה כתוב על המסגרת רישוי "נרכשתי בהדר מסלטון"

סוכנויות רכב...

חבר שלי אומר לי .. "לירן תראה , רכב מהגרלה .. רשום שיהיה במזל טוב

סוכניות רכב.."...

אני והחברים שלי.. אין תקנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך לי ברחוב ורואה משהו שנראה כמו אימפרזה gt... מתקרב רואה אימפרזה עם קצה אגזוז בגודל של פחית בירה מגדש טורבו בכאילו תיבה אוטומטית ספויילר על השמיים מדבקות no fear וכל הסמלים מאחורה הורדו. אני מסתכל וצוחק ואז יוצר ערס עם חברה שלו רואה שאני מסתכל ואומר לי "אל תיגע באוטו!" אני אומר לו מסקרנות לתשובה מעניינת "זה אימפרזה טורבו?" הוא אומר "בטח אימפרזה טורבו ועוד אוטומטית מזה נדירה!" אני מחזיק את עצמי לא לצחוק ואומר לו "גם הרצל רצה ולא יצא" ואז הלכתי לי מהר בשביל שאני לא יהיה שם כשהוא יבין...

מקווה שנהנתם!

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא היתה במקרה לבנה?

אם כן,איפה ראית את היצירה המוטורית הפלסטינית הזו?

בגלל כאלו דברים אני מאוהב בקליאו.לעמוד ברמזור עם כזה טמבל ולשאול אותו מה שאתה שאלת וז להזמין אותו לפתיחה קטנה (כן,שהחברה שלו באוטו).הוא ישאל אותי:"איזה אותו זה?" (בטוח שהוא לא יודע) ואז אני אגיד לו:"קליאו 1.2".רק הפנים שלו מסתכל על חברה שלו בבושה אחרי שאני נעלם,יהיו שווים את הכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך לי ברחוב ורואה משהו שנראה כמו אימפרזה gt... מתקרב רואה אימפרזה עם קצה אגזוז בגודל של פחית בירה מגדש טורבו בכאילו תיבה אוטומטית ספויילר על השמיים מדבקות no fear וכל הסמלים מאחורה הורדו. אני מסתכל וצוחק ואז יוצר ערס עם חברה שלו רואה שאני מסתכל ואומר לי "אל תיגע באוטו!" אני אומר לו מסקרנות לתשובה מעניינת "זה אימפרזה טורבו?" הוא אומר "בטח אימפרזה טורבו ועוד אוטומטית מזה נדירה!" אני מחזיק את עצמי לא לצחוק ואומר לו "גם הרצל רצה ולא יצא" ואז הלכתי לי מהר בשביל שאני לא יהיה שם כשהוא יבין...

מקווה שנהנתם!

זה מזכיר לי, כשעבדתי בדואר בחופש, וסירתי לי בכל רחבי ירושלים נתקלתי בהמון מיצובישי לנסר ו 323 עם ספויילר של אימפרזה. אחת היתה ממש ממש דוחה: מיצובישי לנסר (לא סופר לנסר !) ישנה בצבע כסף, שתי "כונסי אויר" מזוייפים מודבקים על המכסה מנוע חלונות אחריים כהים מגני רוח בחלונות הקידמיים ספויילר מכוער ביותר, מדבקה של כאוס מאחורה והיו כל מני מדבקות מוזרות מאחורה, אחת מהם היתה 4X4... רציתי לקחת טוש ולכתוב לו 16=, אבל התאפקתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה של כאוס

מדבקה של טאוס??? :shock::shock::shock:

לא ידעתי שהוא הוציא ליין של מדבקות!

בטח בצורות של סוסים, טנדרים דאבל קאבינה, מאזדות 6 שלוקחות בימרים, בורקסים בטעם פיצה, ביצרים...

מגניב!!!

איפה קונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...